Dlaczego w życiu warto być pozytywnym i pełnym entuzjazmu człowiekiem

Dlaczego w życiu warto być pozytywnym i pełnym entuzjazmu człowiekiem, oraz w jaki sposób to o czym myślimy wpływa na to co mamy i czym się otaczamy.

Czy zastanawiałeś i zastanawiałaś się kiedyś jak to jest, że niektórym ludziom jest tak ‘łatwo’ podejmować decyzje i iść przez życie, bo wszystko im się układa jakby nad nimi czuwała jakaś magiczna gwiazda?

Nawet jeśli część z was nie zgodzi się początkowo ze mną, odpowiedź jest prosta. To siła pozytywnego myślenia sprawia, że w ich życiu pojawiają się takie a nie inne wydarzenia.

Dlaczego?

Po pierwsze optymiści mają w życiu dużo prościej. Nie dostrzegają negatywnych zdarzeń w drodze do swojego celu, nie trafiają więc jako porażki do ich świadomości. Dzięki temu wokół siebie mają dużo więcej przyjaznych im ludzi, co sprawia że szybciej i sprawniej przeskakują kolejne etapy swoich zadań –zarówno zawodowych jak i prywatnych.
Można powiedzieć, że w ich słowniku słowo ‘problem’ zamienione zostało na ‘nowe wyzwanie’.

Po drugie: osoby pełne radości są bardziej lubiane. Łatwiej nawiązują znajomości, szybciej wchodzą w relacje, są dużo bardziej komunikatywne. Wpływa to na całość ich relacji z otoczeniem. Potrafią rozładować napiętą atmosferę, załagodzić konflikt, skonsolidować grupę, często więc zostają nieświadomymi liderami, a przynajmniej ulubieńcami w niej.

Po trzecie: osoby cieszące się życiem myślą dużo szybciej i efektywnej. Nawet jeśli zdarza się że bujają gdzieś w obłokach, uwierz że z takiego bujania łatwiej przeskoczyć w konstruktywne rozwiązanie, niż pośród myśli pełnych piorunów w burzy. Dzieje się tak dlatego, że gdy masz pozytywne podejście Twój mózg produkuje więcej hormonów, które wpływają na naturalna kreatywność, czujność i uwagę. To sprawia że jesteśmy bardziej twórczy, szybciej podejmujemy decyzje i rozwiązujemy sprawy.

Po czwarte, dobry humor wpływa na nasze samopoczucie fizyczne. Mniej chorujemy gdyż dzięki zwiększonej ilości hormonów aktywuje się nasz układ odpornościowy. Podwyższa się także we krwi zawartość leukocytów –naturalnych komórek obronnych organizmu. Stresujemy się mniej, bo przecież to już nie problem, a nowe wyzwanie. Ludzie pogodni łagodniej reagują na sytuacje nerwowe. To wpływa z kolei na bardziej efektywne ich rozwiązanie.

Pamiętaj że masz to czym jesteś! Bądź więc pozytywnym i uśmiechniętym człowiekiem. I nie chodzi tu o to abyś cieszył/a się z wszystkiego co Ci się w życiu przydarzy, nawet gdy jest to coś niekorzystnego. Po prostu łatwiej przejść przez przeszkody z uśmiechem na twarzy. Dostrzegaj pozytywne strony w wydarzeniach na co dzień. Korek –to czas na przemyślenie pewnych spraw, albo na poprawienie makijażu, kolejka –czas na zaległego sms’a czy może lekturę.

I najważniejsze: nie wierz mi na słowo, po prostu to wszystko SPRAWDŹ!



DYFUZOR NEBULIZUJĄCY BEWIT DROP, DREWNIANY

Pachnąca oaza w zaledwie kilka chwil

Wystarczy dodać 15–30 kropli wybranych olejków eterycznych, a Twój dom od razu stanie się cudownie pachnącą oazą. Technologia nebulizacji umożliwia błyskawiczne rozprowadzenie olejku w pomieszczeniu bez konieczności użycia wody. Dyfuzor szybko napełnia zapachem nawet duże pomieszczenia, a zapach jest bardzo intensywny.

Dyfuzor nebulizujący może również służyć jako lampka. Pachnąca mgiełka pomoże wzmocnić poczucie czystości otaczającej Cię przestrzeni. Dzięki połączeniu funkcjonalności terapeutycznej i pięknego designu dyfuzor jest stylowym dodatkiem do każdego domu. Oprócz tego może być również pomysłowym prezentem dla Twojej rodziny lub przyjaciół.

Podświetlenie LED i wyłącznik czasowy

Dyfuzor ma zintegrowane podświetlenie LED z 7 kolorami oraz wyłącznik czasowy. Oprócz tego automatycznie wyłącza się po 2 godzinach pracy, czyli czterech cyklach (dyfuzor pracuje przez 10 minut, a następnie zatrzymuje pracę automatycznie na 20 minut = jeden cykl). Czas pracy wynosi maksymalnie 2 godziny.

Do dyfuzora nebulizującego należy dodawać tylko olejki eteryczne bez wody, w związku z czym zapach jest wyjątkowo intensywny. Polecamy do pomieszczeń o wielkości nawet do 100 m2. Podczas użytkowania urządzenie może się lekko nagrzewać, co jednak nie ma wpływu na jego prawidłowe funkcjonowanie.

Towarzysz nie tylko do domu

Dyfuzor nebulizujący jest odpowiedni do używania nie tylko w salonach kosmetycznych, spa i centrach jogi, ale także sypialniach, salonach, pokojach dziecięcych, toaletach, salach konferencyjnych, biurach, hotelach, szpitalach oraz wszelkich innych przestrzeniach prywatnych lub publicznych.

Technologia nebulizacji

Technologia nebulizacji umożliwia rozpraszanie olejków eterycznych w postaci niezwykle drobnych mikrocząsteczek, które szybko i łatwo rozprzestrzeniają się w powietrzu i mogą być wdychane.

Szklana bańka dyfuzora BEWIT DROP zawiera dwie niewielkie rurki, tzw. zintegrowaną głowicę rozpylającą. Do pierwszej rurki przedostaje się sam olejek eteryczny w postaci nierozcieńczonej. Druga rurka zintegrowanej głowicy rozpylającej służy do wdmuchiwania powietrza do bańki dyfuzora. Rurki głowicy rozpylającej są umieszczone tuż obok siebie, dzięki czemu powietrze jest nadmuchiwane bezpośrednio na olejek eteryczny. W ten sposób dochodzi do nebulizacji olejku eterycznego i rozpraszania maleńkich aromatycznych mikrocząsteczek w powietrzu.

Do dyfuzora dodaje się około 15–30 kropli całkowicie naturalnego olejku eterycznego. Olejki należy dodawać po wewnętrznej stronie bańki. Nie pozwól, aby olejek eteryczny ściekał po zintegrowanej głowicy rozpylającej!

W ramach technologii nebulizacji olejki eteryczne nie są podgrzewane, w związku z czym zachowują wszystkie swoje pozytywne właściwości terapeutyczne.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *