BlogZdrowie

Prosty sposób aby pozbyć się pasożytów z naszych jelit!


Przedstawiam Wam wspaniałą, naturalną metodę na pozbycie się pasożytów układu pokarmowego!

PIERWSZY DZIEŃ!

✅ Na czczo 10ml nalewki z zielonego orzecha włoskiego. Nalewka nie może być koloru czarnego, powinna być mocno zielona, lub ciemnozielona. Najlepiej wlać do kieliszka odmierzoną dawkę, dodać wody, aby złagodzić smak.

✅ Po 15 min. 20 kropli, lub około 15 ml preparatu na pasożyty ( polecam Pyrantelum zawiesina )

✅ Przez cały dzień należy popijać duże ilości soku z marchwi ( tylko świeży sok samodzielnie wykonany, np. w sokowirówce, nie robimy zapasu, tylko tyle ile potrzebujemy jednorazowo – szklanka ).

✅ Po 30 min. jemy surówkę, kiszona kapusta, z chrzanem, czosnkiem, najlepiej jeść przez cały dzień, ilości jakie możemy, zasada im więcej tym lepiej! Popijamy sokiem z kiszonej kapusty.

✅ W ciągu dnia jemy surównkę z marchwi ( utarta na drobne tarce ) przyprawiona sokiem z cytryny plus odrobina chrzanu i świeży czosnek.

✅ Potem surówka z  kiszonych ogórków, z chrzanem i czosnkiem. Popijamy sokiem z kiszonych ogórków. Dowolne ilości, ale im więcej tym lepiej!

✅ W ciągu dnia – kilkanaście łyżeczek ćwikły, powinna być mocna w aromacie i smaku

✅ Sok z kiszonych buraków ( zakwas ) około pół litra na dzień, oczywiście najlepiej samemu wykonać, lub kupić NIEPASTERYZOWANY!

W czasie kuracji nie wolno nic innego spożywać, tylko te produkty, które są wymienione!DRUGI DZIEŃ!

✅ Na czczo 10ml nalewki z zielonego orzecha włoskiego.

✅ Około 300 gram ŚWIEŻYCH pestek dyni ( waga po obraniu z łupinki ) Obieramy delikatnie z białej łupinki, tak aby pod nią została warstwa zielonej skórki, bo ona jest w tej kuracji najważniejsza, z obranych pestek robimy mleczko, wkładamy pestki  do miksera, dodajemy trochę wody i miksujemy aż uzyskamy konsystencję mleczka,

✅ Do mleczka dodajemy odrobinę naturalnego miodu i wypijamy w dwóch porcjach, pierwszą około 10 minut po zażyciu nalewki z zielonego orzecha, a drugą po pół godzinie.

✅ Po 2 godzinach wypijamy dwie pełne łyżki oleju rycynowego

✅ W ciągu dnia odżywiamy się wyłącznie sokami i surówkami tak jak w pierwszym dniu.

.

UWAGA: podany przepis jest na wagę ok. 50 kg, oczywiście przy większej wadze trzeba wszystko przeliczyć i zwiększyć!Pamiętajcie, kuracja jest dosyć intensywna, ale dzięki temu jest skuteczna, możecie odczuwać różne bóle, w tym ból głowy, mdłości, wymioty, itp… wszystkie te objawy są naturalne, organizm musi wydalić zalegające pasożyty i toksyny.

Dzień po kuracji zalecam dietę lekkostrawną, ograniczyć należy również spożywanie produktów z białej mąki ( pszennej ) oczywiście jak najmniej cukru i produktów wysoko przetworzonych. Warto dostarczyć produkty zawierające duże ilości probiotyków.

Przetestowałem tą kurację i uważam że jest jedną z lepszych opcji na pozbycie się pasożytów z układu trawiennego i pozostałości toksyn, jak również będzie to dobrym początkiem na pełne oczyszczenie organizmu.

Osobiście do kuracji dołożyłem olejek z oregano, 5 kropel na łyżeczkę miodu co wieczór przez 5 dni po zakończeniu tej kuracji.

Pamiętajcie to nie tylko organizm się oczyszcza ale różne rzeczy które się w nas chowają. To wszystko jest ze sobą połączone.

Pozdrawiam
Michal Jacek Kosla


Dziękuję za poświęcenie czasu na przeczytanie tego artykułu. Mam nadzieję, że dostarczył Ci cennych wskazówek i inspiracji. Bardzo cenię sobie Twoją opinię, dlatego serdecznie zachęcam do pozostawienia komentarza poniżej. Podziel się swoimi doświadczeniami, przemyśleniami czy sugestiami na temat omawianych tematów. Twoje spostrzeżenia są dla mnie niezwykle cenne i pomagają kształtować przyszłą zawartość bloga. Jeśli uważasz, że artykuł jest wartościowy i mógłby pomóc innym, proszę o jego udostępnienie w sieci. Dzięki temu więcej osób będzie mogło skorzystać z dobrodziejstw aromaterapii. Raz jeszcze dziękuję za Twój czas i zaangażowanie.

Do aromaterapii wykorzystuje olejki eteryczne firmy “Bewit” , poniżej link do sklepu

Jeśli chcesz założyć bezpłatne konto w sklepie, aby mieć rabaty, dostęp do nowości i specjalnych promocji, skorzystaj z mojego linku referencyjnego

Klienci sklepu “Bewit”, którzy założyli konto z mojego linku referencyjnego, mogą liczyć na moją pomoc z zakresu aromaterapii ogólnej, czy aromaterapii klinicznej, oczywiście bezpłatnie. 

Masz pytania? Skontaktuj się ze mną na WhatsApp: +48 510905719

Zapraszam do lektury moich książek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *