Promocje / Rabaty


PAMIĘTAJ: jeśli chcesz mieć dostęp do promocji, specjalnych ofert, rabatów, bezpłatnych konsultacji z zakresu aromaterapii, przed pierwszym zakupem zarejestruj się w sklepie Bewit z poniższego linku  jest to opcja całkowicie bezpłatna i bez żadnych zobowiązań, a daje Ci wiele możliwości.

Formularz rejestracyjny w sklepie Bewit
https://mybewit.com/r/add24

Dostępne Promocje / Rabaty:

Produkt tygodnia

Kup jeden, a drugi otrzymasz od nas w prezencie. 


Produkt miesiąca

Kupujesz za połowę ceny.


15 % dożywotniej zniżki na wybrane produkty uzyskujesz po kupnie (na kolejne zamówienia) produktów o łącznej wartości 300 do 700 BP (BEWIT points).


30 % dożywotniej zniżki na wybrane produkty uzyskujesz po kupnie (na kolejne zamówienia) produktów o łącznej wartości co najmniej 700 BP (BEWIT points).

Rabaty te uzyskasz również przez połączenie kilku zamówień, ale musisz tak zrobić w ciągu 2 kolejnych miesięcy. Rabaty są dożywotnie. Gdy je uzyskasz, już nigdy ich nie stracisz.


Po osiągnięciu magicznych 701 BP przechodzisz na stanowisko Superwizora. W rezultacie uzyskujesz kolejną korzyść, a mianowicie 3% z każdego zakupu z powrotem. A jeśli podoba Ci się idea 11%, 20%, a nawet 25% z powrotem do Twojego portfela, zostań Liderem, następnie Menadżerem i Dyrektorem.


 Jeśli osiągniesz jakąkolwiek pozycję, już nigdy jej nie stracisz – zostanie Ci na całe życie.


W każdą środę wybrane olejki eteryczne są w promocji 2+1. W przypadku zakupu dowolnych trzech olejków eterycznych z oferty specjalnej, otrzymujesz każdy trzeci olejek eteryczny (olejki zostaną posortowane według ceny od najwyższej do najniższej) za 18 groszy.


Każdy, kto w weekend (w sobotę lub w niedzielę) zamówi dowolną czwórkę olejków eterycznych BEWIT nieobjętych promocją, otrzyma czwarty (najtańszy) w prezencie za jedyne 18 groszy. Jeżeli więc ktoś zamówi np. 8 esencji, system sortuje je według ceny i klient otrzyma w prezencie czwarty i ósmy olejek eteryczny z koszyka. Prezent za 18 groszy można uzyskać z dowolnej czwórki olejków.


Zarejestrowany BBO w chwili złożenia swojego pierwszego zamówienia uzyskuje bonus GWB – Bonus za Złoty Weekend 3+1 nawet w przypadku, gdy nie złoży zamówienia w sobotę lub w niedzielę.


BBO, którzy wpisali swoją datę urodzenia w swoim wirtualnym biurze, w dzień urodzin otrzymują możliwość zakupu wybranych produktów na korzystnych warunkach i jednocześnie mogą skorzystać w tym dniu z GWB – bonusu ze Złotego Weekendu 3+1.


W dzień rocznicy rejestracji do systemu BEWIT, BBO otrzymują możliwość zakupu wybranych produktów na korzystnych warunkach i jednocześnie mogą skorzystać w tym dniu z GWB – bonusu ze Złotego Weekendu 3+1.


Użytkownicy produktów Bewit, którzy dzielą się swoimi osobistymi doświadczeniami w e-sklepie Bewit (www.bewit.love), mogą zakwalifikować się za to do otrzymania bonusu.


BBO ma możliwość uzyskania darmowej dostawy na zamówienia o określonej wartości. Warunki uzyskania bezpłatnej dostawy różnią się w zależności od kraju.


Firma BEWIT oferuje naprawdę wyrafinowany i wysoko motywujący system ok. 40 bonusów i nagród. Znajdziesz je wszystkie po zarejestrowaniu się w swoim wirtualnym biurze.

Formularz rejestracyjny w sklepie Bewit

https://mybewit.com/r/add24