Totale Face Serum


Pozbądź się bałaganu w łazience i wymień stare butelki na rewolucyjne serum do twarzy Lucim ™ Totale 7 w 1, które wykorzystuje zaawansowane bakuchiol, peptydy Matrixyl ™, kompleks kwasu hialuronowego, zastrzeżony kompleks multiwitaminowy i ekskluzywną technologię kapsułkowania liposomów.

Ekskluzywna technologia kapsułkowania liposomów dostarcza zaawansowane kluczowe składniki w głąb komórek, które ich najbardziej potrzebują. Ukierunkowane dostarczanie witaminy C, szwajcarskiej wody lodowcowej zamkniętej w liposomach, dostarcza również wilgoć w głąb dolnych warstw skóry, zapewniając intensywne, trwające 24 godziny nawilżenie.

Rewolucyjne peptydy Bakuchiol, Matrixyl ™, kompleks kwasu hialuronowego i zastrzeżony kompleks multiwitamin są naukowo udowodnione, że rozwiązują problemy związane z pielęgnacją skóry. To potężne serum zawiera aktywne składniki, które posiadają 9 patentów i zostało fachowo opracowane, aby zapewnić precyzyjny efekt, niezależnie od etapu życia, z potężnymi wynikami.

• Pomaga zachować elastyczność i jędrność skóry poprzez zatrzymywanie wilgoci
• Widocznie poprawia nierówny koloryt skóry i redukuje przebarwienia
• Promowanie jaśniejszej skóry i młodzieńczego blasku
• Ujędrnienie i wypełnienie skóry
• Wygładzenie i zmniejszenie widoczności drobnych linii i zmarszczek
• Wzmocnienie i wzmocnienie bariery ochronnej skóry


STOSOWANIE:
Nakładaj równomiernie na oczyszczoną, suchą skórę twarzy i szyi każdego ranka i wieczoru. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, pozwól serum w pełni wchłonąć się przed nałożeniem kremu na dzień w rano i regenerującego kremu na noc na wieczór.

Bakuchiol, peptydy Matrixyl, witamina C kapsułkowana w liposomach, czysta szwajcarska woda lodowcowa w liposomach, ekstrakt ze śliwki kakadu, hydrolizowany kwas hialuronowy i witamina B3.CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

JAKIE SĄ CELE SERUM DO TWARZY?

Serum do twarzy to produkt, który nakłada się na skórę po oczyszczeniu i przed nawilżeniem, aby dostarczyć składniki aktywne bezpośrednio do skóry. Serum zawiera skoncentrowaną ilość składników aktywnych, czyli wyższa niż przeciętne kremy nawilżające.
Znane ze swojej skuteczności, często są dodawane do rutynowych zabiegów pielęgnacyjnych w celu rozwiązania określonych problemów związanych z pielęgnacją.

O JAKIEJ PORZE DNIA NALEŻY STOSOWAĆ SERUM DO TWARZY?

Zalecamy stosowanie tego silnego serum dwa razy dziennie, jako część codziennej i nocnej pielęgnacji skóry, aby uzyskać transformujące rezultaty.

CZY MOGĘ STOSOWAĆ SERUM DO TWARZY Z INNYMI PRODUKTAMI LUCIM?

Tak! W rzeczywistości zaprojektowaliśmy Totale Face Serum, aby zapewnić najlepsze rezultaty, gdy jest stosowany wraz z innymi produktami Lucim w celu zapewnienia kompleksowej pielęgnacji skóry.

Stosuj Totale Face Serum po oczyszczeniu i tonizowaniu twarzy, ale przed nałożeniem kremów lub środków nawilżających.

DLA JAKIEGO RODZAJU SKÓRY ODPOWIADA SERUM DO TWARZY?

To serum zostało opracowane w wyjątkowy sposób, aby dostosować się do wielu problemów związanych z pielęgnacją skóry, które możesz mieć, niezależnie od tego, czy masz 25 czy 95 lat! Działa niesamowicie na każdy rodzaj skóry, a szczególnie działa na zmęczoną, dojrzałą skórę.

CZY SERUM DO TWARZY JEST NIEKOMEDOGENNE (NIE ZATYKUJĄCE PORÓW?)

Tak. Serum do twarzy nie zatyka porów.

CZY PRODUKTY SĄ NA ZWIERZĘTACH?

Nie. Wszystkie produkty Lucim posiadają certyfikat Leaping Bunny „cruelty-free” wydany przez Consumer Information on Cosmetics (CCIC).

JAK PRZECHOWYWAĆ SERUM DO TWARZY?

Zalecamy przechowywanie w chłodnym, suchym miejscu w temperaturze poniżej 25 ° C i poza bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. WSKAZÓWKA: W klimacie gorącym lub wilgotnym ten produkt można przechowywać w lodówce w temperaturze 5 ° C.

DLACZEGO MOJE SERUM ZMIENIA KOLORY?

Naturalne właściwości silnych przeciwutleniaczy i wyciągów roślinnych zawartych w tym produkcie mogą powodować różne odcienie koloru między produktami. Odcienie od kremowego po ciemny beż są normalne dla tego produktu i świadczą o jego naturalnej, botanicznej dobroci. Pomimo zmiany koloru produkt pozostaje mocny, skuteczny i bezpieczny.

NA ILE WYSTARCZY SERUM DO TWARZY?

Przy stosowaniu dwa razy dziennie produkt powinien wystarczyć na 28 dni, ale zapakowaliśmy go w wystarczającą ilość do 35 dni