TeMana


TeMana® Noni + Kolagen łączy 10 000 mg hydrolizowanego kolagenu morskiego ze zrównoważonych źródeł ze 100% Tahitian Noni®, aby zwiększyć spożycie kolagenu i promować wyraźnie jędrniejszą, młodziej wyglądającą skórę z mniejszą liczbą zmarszczek i zwiększoną elastycznością.


Kolagen jest jednym z głównych elementów budulca Twojej skóry. Z wiekiem naturalna produkcja kolagenu w Twoim organizmie dramatycznie spada. Dlatego też zaczynasz zauważać pojawienie się zmarszczek, zmarszczek i zwiotczałej skóry, a nawet możesz poczuć się mniej świadomy i pewny siebie niż kiedyś.

Na szczęście jest coś, co możesz zrobić, aby zminimalizować te drobne zmarszczki i jednocześnie zwiększyć pewność siebie.

TeMana Noni + Collagen łączy hydrolizowany kolagen morski, pozyskiwany w sposób naturalny i zrównoważony, z czystym, autentycznym, odżywczym noni tahitańskim i innymi naturalnymi składnikami stymulującymi produkcję kolagenu, dzięki czemu możesz cieszyć się jędrniejszą, młodziej wyglądającą skórą z mniejszą ilością zmarszczek, większą elastycznością i mniejszą matową, suchą obwisłością.Przy konsekwentnym stosowaniu można się tego spodziewać:

  • Zwarta skóra,
  • Zwiększa elastyczność i wytrzymałość Twojej skóry
  • Odnowiony blask
  • Zredukowany wygląd linii mimicznych i zmarszczek
  • Młodszy wygląd skóry

30-dniowy zapas. (Trzy opakowania po 10 sztuk.)Sposób użycia
Pij jedną butelkę dziennie.

Składniki
Woda oczyszczona, Kolagen (ryba), Sok owocowy Morinda Citrifolia (Noni), Sok jabłkowy, Erytrytol, Kwas cytrynowy, Glukonian cynku, Witamina C (Kwas askorbinowy), Maltodekstryna, Glikozyd stewiolowy, Naturalne aromaty, Sok z jagód w proszku, Cynara scolymus ( Ekstrakt z liści karczocha, ekstrakt z owoców Citrus sinensis (czerwona pomarańcza), ekstrakt z owoców oliwnych

Zawiera: Ryby (Tilapia, Red Snapper), może zawierać inne gatunki ryb