Skincerity® by Lucim+™


Skincerity® by Lucim + ™ zmienia wygląd Twojej skóry dzięki odmładzającemu zastrzykowi nawilżenia i zaawansowanej technologicznie masce, jakiej nie ma nic innego na rynku. Śpij spokojnie, wiedząc, że ciężko pracuje pod powierzchnią.


Skincerity® wykorzystuje technologię Breathable Barrier®, której potwierdzono klinicznie, że poprawia widoczny stan Twojej skóry. Uszczelniając naturalne nawilżenie, ta rewolucyjna formuła pomaga zmniejszyć widoczność drobnych linii, zmarszczek i rozszerzonych porów na twarzy, dłoniach, szyi i klatce piersiowej, jednocześnie zapewniając stałe źródło składników odżywczych, które zwalczają szkody dla środowiska.

Zaprojektowany przez ekspertów biomedycznych i potwierdzony w licznych badaniach dermatologicznych wspieranych przez National Institutes of Health, Skincerity okazał się znacznie bardziej skuteczny niż produkty dostępne bez recepty w dostarczaniu większej zawartości składników odżywczych do skóry.TWOJE ROZWIĄZANIE DLA:

• Nawilża i nawilża

• Poprawa wyglądu porów

• Oswajanie problematycznej skóry

• Zwalczanie widocznych oznak starzenia

STOSOWANIE:

Rozwałkuj cienką, ale jednolitą warstwę na noc przed snem. Zmywaj rano ciepłą wodą dla odświeżenia skóry i trwałych rezultatów.

CZYNNOŚCI:

Fluoropolimer, witamina E, polimer akrylowy, olej z pestek winogron.
SKINCERITY BY LUCIM CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

P: JAK STOSOWAĆ SKINCERITY?
Odp .:
 Nałóż cienką, ale jednolitą warstwę na noc przed snem i pozostaw do wyschnięcia. Rano zdejmij ciepłą wodą.

P: KTO POWINIEN STOSOWAĆ SKÓRNOŚĆ I DLACZEGO?
Odp .:
 Skincerity jest idealny dla osób w wieku 25+, które chcą chronić swoją skórę i pomóc zmniejszyć widoczne oznaki starzenia.

P: JAKIE SKŁADNIKI SĄ W SKÓRZE?
O:
 Skincerity jest nietoksyczny i bezpieczny dla wszystkich rodzajów skóry. Test zalecany przez FDA potwierdził, że technologia barierowa jest bezpieczna i nie powoduje podrażnień skóry. Zawiera aceton klasy medycznej, fluoropolimer, octan tokoferolu (witamina E), polimer akrylowy, wodę, olej z pestek winorośli (winogron) i zapach.

P: JAK DŁUGO TRZEBA ZOBACZYĆ WYNIKI?
Odp .:
 Badania kliniczne pokazują, że znaczące wyniki pojawiają się po co najmniej czterech tygodniach stosowania. Jednak ponieważ każdy ma inną skórę, szybkość zmian może być różna.

P: CZY MOGĘ UŻYWAĆ SKINCERITY Z INNYMI PRODUKTAMI LUCIM?
Odp .:
 tak! Zaprojektowaliśmy Skincerity, aby zapewnić najlepsze rezultaty, gdy jest stosowany wraz z innymi produktami Lucim w celu zapewnienia kompleksowej pielęgnacji skóry.

P: CZY BADASZ NA ZWIERZĘTACH?
O:
 Nie. Wszystkie produkty Lucim posiadają certyfikat Leaping Bunny, który jest wolny od okrucieństwa wydany przez Consumer Information on Cosmetics (CCIC).

P: JAK DŁUGO TRWA SKÓRNOŚĆ?
Odp.:
 Przy codziennym stosowaniu produkt powinien wystarczyć na jeden miesiąc.