Renewing Night Cream


Głęboko nawilżający, luksusowo bogaty Krem Odnawiający Lucim ™ na noc oczyszcza i nawilża skórę podczas snu. Po prostu nakładaj go każdej nocy, a po ośmiu godzinach spokoju obudzisz się z nową twarzą i wyraźnie gładką skórą.


WYGŁADZA I ODŻYWIA

Przeciwutleniacze, multiwitaminy i wyciąg z niebiesko-zielonych alg chronią, odbudowują i odżywiają, a opatentowane komórki macierzyste szarotki Majestem ™ i napięty ekstrakt z kwiatu Gatuline® acmella działają widocznie wygładzając i ujędrniając skórę.

MAKSYMALNA WYDAJNOŚĆ

Przenieś swój rytuał przed snem na inny poziom dzięki wodzie lodowcowej otoczonej liposomami z Alp Szwajcarskich. Ta zaawansowana technologia zapewnia ukierunkowane nawilżenie w głąb skóry, działając podczas snu, aby rano ukazać pięknie odnowioną i nawilżoną twarz.TWOJE ROZWIĄZANIE DLA:

• Nawilża i nawilża od wewnątrz

• Wspomaga elastyczność i jędrność skóry poprzez zatrzymywanie wilgoci

• Widocznie poprawia nierówny koloryt skóry i redukuje przebarwienia

• Promowanie jaśniejszej skóry i młodzieńczego blasku

• Zwalczanie widocznych oznak starzenia

STOSOWANIE:

Po oczyszczeniu i nałożeniu serum nałóż na skórę sporą ilość kremu ruchami w górę, aby zakończyć rutynę PM.

DZIAŁANIA:

Komórki macierzyste szarotki Majestem ™, ekstrakt z kwiatów Gatuline® In-napięty Spilanthes acmella, witamina B3, szwajcarska woda lodowcowa w liposomach, witamina C, witamina E, witamina B5, ekstrakt z niebiesko-zielonych alg, kwas hialuronowy.


LUCIM REGENERUJĄCY KREM NA NOC CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

P: JAKIE SĄ CELE KREMÓW NA NOC?
Odp .:
 Podczas snu Twoja skóra przechodzi naturalny proces regeneracji. Właśnie z myślą o tym stworzyliśmy Odnawiający Krem na noc, dzięki czemu każdego ranka budzisz się z odświeżoną i odmłodzoną skórą.

P: JAKA JEST RÓŻNICA MIĘDZY KREMEM A NAWILŻAJĄCĄ?
Odp .:
 Odnawiający krem ​​na noc jest bogatszy niż zwykłe środki nawilżające i zawiera jeszcze silniejsze składniki, dzięki czemu idealnie nadaje się do stosowania na noc. W szczególności Odnawiający Krem na Noc zawiera kilka składników, których nie znajdziesz w kremie nawilżającym, a wszystkie one pomagają w nocnym procesie odnowy skóry.

P: O KTÓREJ PORZE DNIA NALEŻY STOSOWAĆ ODNOWUJĄCY KREM NA NOC?
Odp .:
 Zalecamy stosowanie Odnawiającego Kremu na Noc jako ostatniego etapu wieczornej pielęgnacji skóry.

P: CZY MOGĘ STOSOWAĆ ODNOWUJĄCY KREM NA NOC Z INNYMI PRODUKTAMI LUCIM?
Odp .:
 tak! W rzeczywistości stworzyliśmy Odnawiający Krem na Noc, aby zapewnić najlepsze rezultaty, gdy jest stosowany razem z innymi produktami Lucim w celu zapewnienia kompleksowej pielęgnacji skóry.

P: DLA JAKIEGO RODZAJU SKÓRY ODPOWIEDNI KREM ODMŁADZAJĄCY NA NOC?
Odp .:
 Odnawiający krem ​​na noc to gęsty i bogaty produkt nawilżający. Działa na każdy rodzaj skóry, a szczególnie przydaje się na zmęczonej, dojrzałej skórze.

P: JAK STOSOWAĆ ODNOWUJĄCY KREM NA NOC?
Odp .:
 Aby uzyskać najlepsze rezultaty, stosuj Odnawiający Krem na Noc wieczorem. Po oczyszczeniu skóry i nałożeniu serum, nałóż niewielką ilość produktu na twarz zamaszystymi ruchami ku górze.

P: CZY ODNOWUJĄCY KREM NA NOC NIE JEST NIEKOMEDOGENNY (NIE ZATYKA PORÓW)?
Odp .:
 tak. Odnawiający krem ​​na noc nie zatyka porów.

P: CZY BADASZ NA ZWIERZĘTACH?
O:
 Nie. Wszystkie produkty Lucim posiadają certyfikat Leaping Bunny, który jest wolny od okrucieństwa wydany przez Consumer Information on Cosmetics (CCIC).

P: JAK PRZECHOWYWAĆ ODNOWUJĄCY KREM NA NOC?
O:
 Zalecamy przechowywanie go w chłodnym, suchym miejscu w temperaturze poniżej 25 ° C i poza bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. WSKAZÓWKA: W klimacie gorącym lub wilgotnym ten produkt można przechowywać w lodówce w temperaturze 5 ° C.

P: DLACZEGO MÓJ KREM ZMIENIA KOLORY?
Odp .:
 Naturalne właściwości silnych przeciwutleniaczy i ekstraktów roślinnych zawartych w tym produkcie mogą powodować różne odcienie koloru między produktami. Odcienie od kremowego po ciemny beż są normalne dla tego produktu i świadczą o jego naturalnej, botanicznej dobroci. Mimo przesunięć koloru produkt pozostaje skuteczny i bezpieczny.

P: JAK DŁUGO TRZEBA ODNOWUJĄCY KREM NA NOC?
Odp.:
 Przy codziennym stosowaniu produkt powinien wystarczyć na jeden miesiąc.