Puritii


SYSTEM FILTRACJI WODY PURITII
SYSTEM FILTRACJI POWIETRZA PURITII


Puritii™ Water – TWÓJ IDEALNY TOWARZYSZ W PODRÓŻY
Dzięki temu zastrzeżonemu, przenośnemu systemowi filtracji wody możesz cieszyć się bezpieczną, świeżą, czystą wodą pitną bez kosztów, marnotrawstwa i potencjalnie szkodliwych toksyn wody butelkowanej lub z kranu.

Wiele filtrów dostępnych na rynku jest ukierunkowanych na zanieczyszczenia biologiczne, chemiczne lub pojawiające się, ale rzadko odfiltrowują wszystkie trzy. Filtra Puritii wody wykorzystuje sprawdzonych, własności procesu filtracji dwuczęściowej odfiltrować bio-logiczną, chemiczne i powstających zanieczyszczeń. Ten jedyny w swoim rodzaju filtr ułatwia również picie wody ze słomki!Puritii™ Air Filtration
Ty i Twoja rodzina zasługujecie na czyste powietrze.
Spędzasz około 90% czasu w pomieszczeniach, ale czy wiesz, że zanieczyszczenie powietrza w domu może być nawet pięć razy większe? Zanieczyszczenia powietrza w pomieszczeniach, takie jak tlenek węgla, pyłki, pleśń, roztocza, nadmierny dwutlenek węgla, radon, substancje lotne związki organiczne i inne chemikalia powodują wiele problemów zdrowotnych.

Puritii Air usuwa wszystkie trzy kategorie zanieczyszczeń z ponad 99% skutecznością, w tym:

  • Cząsteczki o wielkości do 3 mikronów, w tym pyłki, kurz i pozostałości roztoczy, sierść zwierząt domowych itp.
  • Lotne związki organiczne (LZO) z dymu, zapachów, spalin, oparów, chemikaliów itp.
  • Bakterie, pleśń, grzyby i wirusy unoszące się w powietrzu


Puritii ™ Home Detox zabija 99,999% wirusów i bakterii. Użyj go jako jednoetapowego rozwiązania do czyszczenia, dezynfekcji i dezodoryzacji domu, aby zapewnić bezpieczeństwo swojej rodzinie.

Home Detox jest silny, ale bezpieczny – jest hipoalergiczny, w 100% biodegradowalny i nie zawiera agresywnych chemikaliów ani oparów, substancji drażniących skórę ani lotnych związków organicznych (LZO). Jest bezpieczny dla powierzchni mających kontakt z żywnością i nie wymaga spłukiwania.Dodaj komentarz