Puritii™ Water


Wiele filtrów dostępnych na rynku jest ukierunkowanych na zanieczyszczenia biologiczne, chemiczne lub pojawiające się, ale rzadko odfiltrowują wszystkie trzy. Filtra Puritii wody wykorzystuje sprawdzonych, własności procesu filtracji dwuczęściowej odfiltrować bio-logiczną, chemiczne i powstających zanieczyszczeń. Ten jedyny w swoim rodzaju filtr sprawia, że ​​jest to równie łatwe jak picie wody ze słomki!Jak działa nasz filtr do wody PURITII?

PRZEŁOM TECHNOLOGICZNY W PROJEKTOWANIU FILTRÓW

Wiele filtrów dostępnych na rynku jest ukierunkowanych na zanieczyszczenia biologiczne, chemiczne lub pojawiające się, ale rzadko odfiltrowują wszystkie trzy. Filtr do wody Puritii wykorzystuje sprawdzony, opatentowany dwuczęściowy proces filtracji w celu odfiltrowania biologicznych, chemicznych i pojawiających się zanieczyszczeń.


SYSTEM FILTRACJI WODY PURITII WSZECHSTRONNY , SPRAWDZONY I ŁATWY W UŻYCIU 

Dzięki temu opatentowanemu, przenośnemu systemowi filtracji wody możesz cieszyć się bezpieczną, świeżą i czystą wodą pitną bez kosztów, marnotrawstwa i potencjalnych szkodliwych toksyn wody butelkowanej lub kranowej.


TWÓJ IDEALNY TOWARZYSZ W PODRÓŻYDzięki temu zastrzeżonemu, przenośnemu systemowi filtracji wody możesz cieszyć się bezpieczną, świeżą, czystą wodą pitną bez kosztów, marnotrawstwa i potencjalnie szkodliwych toksyn wody butelkowanej lub z kranu.


CECHY dwuetapowy proces filtracji:

 • Dwuetapowy proces filtracji obejmuje opatentowaną konstrukcję plisowaną i ekskluzywną mieszankę granulowanych mediów zeolitu i drobno zmielonego węgla kokosowego.
 • Odsysanie jest tak łatwe, jak picie wody ze słomki.
 • Antybakteryjne i łatwe w utrzymaniu.
 • Wspierany przez rygorystyczne testy firm zewnętrznych.
 • Tworzywa sztuczne zatwierdzone przez FDA do kontaktu z żywnością.

PRZYJAZNA ŚRODOWISKU plastikowa butelka Tritan – nie zawiera BPA, BPS i EA, jest szczelna i nadaje się do mycia w zmywarceKONSTRUKCJA PLEAT PACK JEST WYKONANA Z AKTYWOWANEGO WĘGLA KOKOSOWEGO Z OPATENTOWANYM PROCESEM PLISOWANIA, KTÓRY POZWALA NA WIĘKSZĄ POWIERZCHNIĘ W FILTRZE W CELU LEPSZEGO USUWANIA ZANIECZYSZCZEŃ PRZY DUŻYCH PRZEPŁYWACH. 

UNIKALNA FILTRACJA SPRAWIA, ŻE ​​ODSYSANIE JEST TAK ŁATWE, JAK PICIE WODY ZE SŁOMKI.


Opatentowana plisa – 3 unikalne cechy

 1. Działa jak siatka – przepuszcza więcej świeżej, czystej wody poprzez zapobieganie zanieczyszczeniom!
 2. Zawiera zastrzeżoną, luźną, ziarnistą mieszankę drobno zmielonego węgla kokosowego i zeolitu.
 3. Uwalnia dodatni ładunek elektrostatyczny – który przyciąga ujemnie naładowane zanieczyszczenia mikrobiologiczne i chemiczne – działa jak magnes – zatrzymuje zanieczyszczenia, dzięki czemu nie przedostają się przez nie.

Spełnia lub przewyższa standardy NSF i EPA.

 • NSF i EPA ustaliły, które zanieczyszczenia są najbardziej szkodliwe dla naszego zdrowia i ustaliły limity dla tych zanieczyszczeń, ALE nie jest to pełna lista.
 • Filtry Puritii są testowane pod kątem szerokiego spektrum zanieczyszczeń.
 • Filtr Puritii spełnia lub przekracza te normy dotyczące zanieczyszczeń mikrobiologicznych i chemicznych.

Jak woda pitna ze słomki!

 • Opatentowana plisowana paczka zapewnia większą powierzchnię, co pozwala na większy przepływ!
 • 20% większa powierzchnia użytkowa przy trzykrotnym przepływie wody!
 • Środek przeciwbakteryjny

Jest wyjątkowy – ale nie wyspecjalizowany…

 • Wiele filtrów dostępnych na rynku jest ukierunkowanych na zanieczyszczenia biologiczne, chemiczne lub pojawiające się zanieczyszczenia, ale rzadko odfiltrowują wszystkie trzy.
 • Filtr wody Puritii usuwa
 • Zanieczyszczenia chemiczne, biologiczne i pojawiające się


Co to jest pojawiające się zanieczyszczenie?

„Pojawiające się zanieczyszczenia” to chemikalia, które zostały wykryte w globalnych źródłach wody pitnej w ilościach śladowych i dla których zagrożenie dla zdrowia ludzi nie jest jeszcze w pełni znane. Obejmują one farmaceutyki, produkty do pielęgnacji ciała, pestycydy, herbicydy i związki zaburzające funkcjonowanie układu hormonalnego.

Zanieczyszczenia te prawdopodobnie były obecne w naszej wodzie pitnej tak długo, jak ludzie ich używali, ale postęp w technologii analitycznej i oprzyrządowaniu umożliwił obecnie wykrywanie tych zanieczyszczeń.

Źródło: https://blogs.scientificamerican.com/guest-blog/emergingcontaminants-taint-drinking-water-supply


SYSTEM FILTRACJI WODY PURITII

Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, w biurze, czy na górskim szlaku, woda jest niezbędna. Zobacz, jak filtr Puritii oczyszcza wszystko i zapewnia najbezpieczniejszą i najczystszą wodę pitną na naszej planecie.

PITNA SKAŻONA WODA MOŻE BYĆ NIEBEZPIECZNA DLA TWOJEGO ZDROWIA
NIGDY nie martw się o zawartość wody dzięki systemowi filtracji wody PURITII!
Często zadawane pytania dotyczące filtra wody Puritii


P: Czy filtr wody Puritii zmienia pH wody?
Odp .: Filtr do wody Puritii nieznacznie podnosi pH wody umieszczonej w butelce, ale zmiana jest tak niewielka, że ​​nie zgłaszamy ani nie twierdzimy, że filtr wytwarza wodę alkaliczną. Woda alkaliczna to rosnący trend i może oferować pewne korzyści zdrowotne, ale obecnie mają one niewielkie poparcie naukowe. Każda substancja, którą wprowadzamy do naszego organizmu (żywność, woda, suplementy itp.) Ma nieodłączne pH, które może być kwaśne lub zasadowe. Na przykład soda ma zwykle pH między 2-3 i przypomina picie nierozcieńczonego octu. Większość warzyw i owoców zawiera związki alkaliczne. Stwierdzenie, że woda alkaliczna ma większy wpływ na zdrowie niż zdrowa dieta o odpowiednim pH, jest obecnie nieuzasadnione naukowo.

Każdy układ narządów w naszym ciele ma nieodłączne pH i zdolność do buforowania wchodzących substancji, czy to kwaśnych, czy zasadowych. Filtr do wody Puritii usuwa niebezpieczne chemikalia, bakterie i wirusy, które są powszechne w wodzie kranowej i butelkowanej, zachowując oryginalne pH (pH wody z kranu jest regulowane w zakresie od 6,5 do 9,5, więc woda z kranu może już mieć odczyn zasadowy).

Ponieważ nie możemy definitywnie polecić wody alkalicznej ze zdrowotnego punktu widzenia, nie uwzględniliśmy tej funkcji w naszym Filtrze do wody Puritii i nie planujemy włączać jej do przyszłych wersji produktu.

P: Czy filtr do wody Puritii spełnia standardy NSF?
ZA:EPA i NSF określiły, które zanieczyszczenia są najbardziej szkodliwe dla naszego zdrowia i ustaliły limity dla tych zanieczyszczeń. Lista nie jest listą wyczerpującą – ale najlepszą rekomendacją i punktem odniesienia. Testujemy pod kątem wielu innych zanieczyszczeń. Możesz odwołać się do tych na naszej stronie internetowej, aby uzyskać pełną listę zanieczyszczeń, które testujemy. Również w przypadku kluczowych zanieczyszczeń mikrobiologicznych i chemicznych spełniamy lub przekraczamy te normy.

P: Czy filtr wody Puritii wytwarza „Zero wody”?
ZA:Woda Zero to podwójnie destylowana woda, która nie zawiera już użytecznych minerałów. Woda destylowana jest również nazywana „wodą głodną”, ponieważ przyciąga minerały z organizmu do siebie w procesie zwanym chelatacją i jest szkodliwa dla organizmu. Gdy woda przejdzie przez nerki, niektóre z tych ważnych składników odżywczych są wydalane, a długotrwałe stosowanie może spowodować szkodliwy niedobór minerałów. Podczas gdy Puritii usuwa szkodliwe chemikalia, toksyny, metale ciężkie i lotne związki organiczne, nie usuwa tych niezbędnych minerałów i dlatego nie wytwarza tak zwanej „wody zerowej”.

P: Czy filtr do wody Puritii usuwa fluor?
O: Testujemy fluorek i spodziewamy się, że wyniki testów wkrótce wrócą. Często sprawdzaj witrynę internetową, aby uzyskać aktualne wyniki badań.

P: Jak działa filtr wody Puritii?
Odp .: Funkcjonalność AquaSpear i ZeoSleeve jest zawarta w luźnym materiale ziarnistym i nie ma już zastosowania do tego nowego filtra. Dwuczęściowy system filtracji obejmuje zastrzeżony luźny materiał ziarnisty, który zawiera mieszankę zeolitu i drobnego węgla z orzecha kokosowego, a także opatentowane opakowanie plisowane, które zostało zaprojektowane w celu odfiltrowania biologicznych, chemicznych i pojawiających się zanieczyszczeń. Czyni to z niesamowitym natężeniem przepływu – tak łatwym, jak picie wody przez słomkę.

P: Jak przechowujesz filtr do wody?
ZA:Nieotwarte filtry do wody Puritii można przechowywać w miejscu o niskiej wilgotności iz dala od ekstremalnych temperatur przez okres do jednego roku. Zużyte filtry należy dokładnie wysuszyć i umieścić w zamykanej torbie do przechowywania. Sprawdź filtr przed ponownym użyciem pod kątem oznak pleśni lub uszkodzeń.

P: Jak długo działa filtr do wody Puritii?
Odp .: Zalecany czas wymiany filtrów to 60 galonów – lub mniej więcej co 2 miesiące przy codziennym użytkowaniu.

P: Ile wody mieści każda butelka Puritii przy założonym filtrze?
Odp .:
 Dostępne w 16-uncjowej stali nierdzewnej lub 25-uncjowym, przyjaznym dla środowiska plastiku Tritan ™, wolnym od BPA, BPS lub innych bisfenoli i bez EA. Butelki na wodę Puritii są szczelne, można je myć w zmywarce i są idealne do domu, biura i w podróży!

P: Czy woda z kranu nie jest bezpieczna do picia?
Odp .: Woda z kranu może być zanieczyszczona różnymi zanieczyszczeniami, których Twój miejski program wodny może nie badać. Te zanieczyszczenia są nazywane „pojawiającymi się zanieczyszczeniami”. Na przykład, czy wiedziałeś, że recepty Twojego sąsiada mogą pochodzić z Twojej baterii kuchennej? Wiele leków, takich jak antybiotyki i leki antykoncepcyjne, przechodzi przez organizm w postaci niezmienionej i trafia z powrotem do naszych zasobów wody. Naukowcy rutynowo znajdują dziesiątki farmaceutyków w próbkach wody z kranu, a nawet w naszych rzekach i jeziorach, w tym środki przeciwbólowe, przeciwdepresyjne, 12, a nawet gorsze, takie jak metamfetamina i kokaina.

Chociaż większość ludzi uważa, że ​​picie wody z kranu jest bezpieczne, nie zdają sobie sprawy, że bakterie i wirusy mogą pływać w szklankach do picia, a ślady toksycznych metali i zanieczyszczeń przemysłowych znajdują się w prawie każdym miejskim systemie wodociągowym.

P: Trudno jest mi zasysać wodę przez butelkę, czy to normalne?
Odp .: Dobra wiadomość jest taka, że ​​teraz jest to łatwe! Ze względu na to, jak została zaprojektowana plisa – pozwala na trzykrotną prędkość przepływu niż stara.

P: Co mogę przefiltrować przez mój filtr do wody Puritii?
Odp .: Puritii jest specjalnie zaprojektowany do filtrowania niepożądanych substancji ze źródeł słodkiej wody. Nie jest przeznaczony do filtrowania innych płynów, takich jak kawa, napoje gazowane, herbata, słona woda, soki itp.

P: Co usuwa filtr wody Puritii?
ZA:Usuwanie bakterii: 99,9999% (w tym E. coli, Klebsiella, Vibrio cholerae i wiele innych)
Usuwanie wirusów: 99,99% (w tym koronawirus, wirus zapalenia wątroby typu A (HAV), polio i poliomawirus)
Usuwanie pierwotniaków: 99,99% (w tym Cyclospora cayetanensis, Cryptosporidium parvum oocysts) i Giardia lamblia)
Usuwanie pasożytów: 99,99% (w tym Ascaris lumbricoides, Schistosoma mansoni, Dracunculus medinensis i wiele innych)
Redukcja chemiczna: Aktywowany węgiel z łupin orzecha kokosowego redukuje pozostałości chemiczne, takie jak: wodorozcieńczalne chemikalia, pestycydy, LZO, zanieczyszczenia, substancje radioaktywne, pozostałości medyczne i metale ciężkie

P: Co to jest „plisa” i do czego służy?
ZA:Działa podobnie jak siatka, która zatrzymuje zanieczyszczenia – i jest znacznie większa niż stary filtr. Ta siatka zasadniczo zapobiega przedostawaniu się zanieczyszczeń przez filtr. Innym wyjątkowym aspektem filtra jest to, że emituje dodatni ładunek elektrostatyczny, który przyciąga ujemnie naładowane zanieczyszczenia mikrobiologiczne i chemiczne, działając podobnie jak magnes, który zatrzymuje te zanieczyszczenia w ośrodku filtrującym. Ten filtr jest również antybakteryjny.

P: Dlaczego przy pierwszym użyciu woda wyglądała na mętną?
Odp .: Drobny pył węglowy można zauważyć tylko przy pierwszym użyciu filtra. Całkowicie bezpieczny i nieszkodliwy do spożycia, jest to część konstrukcji filtra i pochodzi z zastrzeżonej mieszanki zeolitu i drobno zmielonego węgla kokosowego.

P: Czy butelki z wodą można myć w zmywarce?
Odp .: Plastikowe butelki Puritii są wykonane z polietylenu o niskiej gęstości (LDPE) i można je myć w zmywarce. Butelki ze stali nierdzewnej są również przystosowane do mycia w zmywarce.

P: Czy plastikowa butelka Puritii BPA jest bezpłatna?
Odp .: Plastikowa butelka Puritii nie zawiera bisfenolu A. Używamy tylko tworzyw sztucznych na bazie ABS i olefin oraz silikonu klasy medycznej do części mających kontakt z wodą. Wszystkie te materiały są również wolne od znanych związków naśladujących estrogeny. Butelka ze stali nierdzewnej Puritii jest wykonana z LDPE (polietylenu o niskiej gęstości), zakrętka z PP (polipropylen), zawór jest silikonowy, a filtr jest wykonany z ABS (stosowany w rurociągach).

P: Moja butelka wody wylewa się na wierzch. Co ja robię?
ZA:Podczas picia z butelki upewnij się, że nie przechylasz butelki do góry dnem. Butelki na wodę Puritii nie są przeznaczone do przechylania do góry nogami. Trzymaj go pionowo, a słomka przepuści wodę przez filtr w normalny sposób.

P: Czy gotowanie butelki z wodą Puritii jest bezpieczne?
O: Ponieważ butelka na wodę zawiera plastikowe elementy, nie zalecamy gotowania butelek; Jednak butelki na wodę Puritii można myć w zmywarce do naczyń na górnym koszu.

P: Po przefiltrowaniu test wykazał, że w mojej wodzie nadal znajdują się substancje. Dlaczego to?
O: Nasze filtry usuwają szkodliwe substancje, takie jak toksyny i chemikalia, pozostawiając korzystne minerały dla optymalnego zdrowia. Te minerały są tym, co pokazuje twój test.

P: Czy filtry do wody Puritii nadają się do recyklingu?
Odp .: Filtr Tritan nie nadaje się do recyklingu, ponieważ składa się ze zbyt wielu elementów; Jednak nowy filtr pozwala zaoszczędzić ponad 450 plastikowych butelek na wodę na jednostkę. Obie butelki Puritii nadają się do ponownego użytku i recyklingu.

P: Czy mogę filtrować wodę morską za pomocą filtra do wody Puritii?
Odp .: Filtr Puritii został specjalnie zaprojektowany do filtrowania wody słodkiej, a nie słonej.


Ocena filtra wody Puritii ™ do usuwania zanieczyszczeń biologicznych i chemicznych


Puritii zostały poddane próbie zanieczyszczeń mikrobiologicznych (bakterie, wirusy i analog oocyst cryptosporidium) i chemicznych (nieorganiczne, pestycydy, LZO i in.). Filtr wody Puritii usunął ponad 99,95% wszystkich zanieczyszczeń mikrobiologicznych, z największą redukcją (> 99,9999%) w modelu bakteryjnym. 

CEL BADANIA:

W badaniu tym mierzono skuteczność filtra wody Puritii w usuwaniu zanieczyszczeń mikrobiologicznych i chemicznych z wody. Badanie zostało przeprowadzone przez akredytowane laboratorium ISO / IEC 17025: 2005.

PROJEKT BADANIA: W tym badaniu zastosowano pułapkę próżniową do zasysania wody przez filtr pod ciśnieniem 3,4–3,6 cala słupa rtęci. W celu kondycjonowania przez każdy filtr przepuszczono dziesięć litrów ogólnej wody testowej (składającej się z odchlorowanej wody miejskiej dostosowanej do wytycznych NSF P231). Po kondycjonowaniu filtrów zastosowano trzy (3) filtry dla każdej z następujących kategorii zanieczyszczeń: 

• Mikrobiologiczne, w tym mikrosfery bakteryjne, wirusowe i fluorescencyjne

• Nieorganiczne (metale ciężkie, azotany, miedź, fluor)

• Pestycydy i lotne związki węgla organicznego (LZO)

• Dodatkowe chemikalia (wolny chlor, bisfenylo-A, esteron i ibuprofen) 

Do każdej prowokacji używano jednego (1) litra wody zawierającej próbki zanieczyszczeń. Próbki zanieczyszczeń przygotowano wcześniej, dodając gatunki skażające do ilości ogólnej wody testowej,

zawartości zanieczyszczeń, a procent redukcji obliczono na podstawie różnicy między stężeniami zanieczyszczeń przed filtracją i po filtracji. 

WYNIKI: Testy mikrobiologiczne:

Do wyzwania Bacterial użyto Raoultella terrigena. Organizm ten należy do rodziny Enterobacteriaceae, co czyni go użytecznym analogiem dla spokrewnionych patogenów bakteryjnych z tej rodziny, w tym E. coli, Salmonella i Shigella. W tym wyzwaniu filtr Puritii skutecznie odfiltrował średnio 99,9999% bakterii.

W próbie wirusowej zastosowano bakteriofaga MS-2. Wirus ten infekuje członków rodziny Enterobacteriaceae i został użyty w tym badaniu, ponieważ jest podobny pod względem wielkości i kształtu do wirusów infekujących ludzki przewód pokarmowy. Puritii odfiltrował średnio 99,95% tego wirusa.

Test mikrobiologiczny obejmował również użycie fluorescencyjnych mikrosfer o średnicy 3,0 mikrometrów, które były stosowane jako surogat dla oocyst Cryptosporidium. Puritii odfiltrowało ponad 99,997% tych mikrosfer.

Tabela 1. Usuwanie zanieczyszczeń mikrobiologicznych przez filtr do wody PuritiiWodę możesz czerpać z dowolnego miejsca gdzie się znajduje (oprócz wody morskiej)

 • przefiltruje każdy rodzaj wody w którym znajdują się różne skarżenia:
 • radioaktywne, metale ciężkie, chrom, rtęć, chlor,
 • wszelkiego rodzaju wirusy, bakterie, glony, grzyby, pleśń, pasożyty
 • rozpuszczalniki, oraz farmaceutyki, środki antykoncepcyjne których jest coraz więcej w wodzie pitnej.

Produkt dla tych, którzy również chcą mieć wpływ na środowisko Dodaj komentarz