Puritii ™ Home Detox


UNIWERSALNY ŚRODEK CZYSZCZĄCY KLASY MEDYCZNEJ

Home Detox jest silny, ale bezpieczny – jest hipoalergiczny, w 100% biodegradowalny i nie zawiera agresywnych chemikaliów ani oparów, substancji drażniących skórę ani lotnych związków organicznych (LZO). Jest bezpieczny dla powierzchni mających kontakt z żywnością i nie wymaga spłukiwania.Zabij wirusy i bakterie

Puritii Home Detox nie tylko dezynfekuje, ale także odtruwa Twój dom, nie przyczyniając się do tworzenia „superbakterii”, zabijając zarazki domowe, bakterie przenoszone przez żywność i wirusy, w tym:
H1N1, MRSA, Norovirus, HIV, Legionella, Pseudomonas aeruginosa, Hepatitis A, B, and C, E. coli, Salmonella, Listeria i inne …


WZMOCNIJ OBRONĘ GOSPODARSTWA DOMOWEGO


Wyeliminowano 99,999% wirusów i bakterii.

Czyści i dezodoryzuje.

W 100% biodegradowalny.


Zneutralizuj zapachy

Brzydkie zapachy nie mogą się równać z Home Detox. Atakuje bakterie powodujące nieprzyjemny zapach z dymu, śmieci, systemów septycznych, nieświeży gotowania i nie tylko, aby wyeliminować – a nie maskować – problem. Neutralizując nieprzyjemne zapachy bez środków maskujących lub zapachów, możesz mieć pewność, że Twój dom jest rzeczywiście czysty, a nie tylko pachnący świeżością.

Zlikwiduj pleśń i pleśń

Bezpieczny i skuteczny na wielu różnych powierzchniach, Home Detox zabija i zapobiega zarodnikom do czterech tygodni. Inne produkty, takie jak wybielacze, są skuteczne tylko na nieporowatych powierzchniach. Home Detox może zniszczyć korzenie pleśni również na miękkich powierzchniach, takich jak tapicerka, dywan, pościel dla zwierząt, płyta gipsowo-kartonowa i nie tylko!

Wyeliminuj alergeny

Oddychaj swobodnie, bezpiecznie usuwając unoszące się w powietrzu cząsteczki, sierść zwierząt i roztocza. Bezpieczny zarówno dla twardych, jak i miękkich powierzchni, takich jak dywan, legowisko dla zwierząt i tapicerka, Home Detox eliminuje alergeny, aby Twój dom był bardziej przytulny i wygodny.
CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA


CO JEST W PURITII HOME DETOX?

Substancją czynną jest dwutlenek chloru (ClO2). Chociaż ma w nazwie chlor, jego skład chemiczny różni się znacznie od chemii korozyjnej wybielacza chlorowego. ClO2 jest bezpieczniejszy i delikatniejszy niż wybielacze i inne środki antyseptyczne i pozostaje skuteczny pod obciążeniem organicznym. Również w przeciwieństwie do wybielacza, który wytwarza szkodliwe dla środowiska substancje, takie jak trihalometan (THM) i kwas halooctowy (HAAS), Home Detox rozkłada się do zwykłej soli, co oznacza, że ​​jest bezpieczny dla środowiska, nie wytwarzając żadnych szkodliwych produktów ubocznych.

CO WYRÓŻNIA PURITII HOME DETOX?

Nie wszystkie środki dezynfekujące są sobie równe! Home Detox jest nie tylko skuteczny w zabijaniu drobnoustrojów i zapachów, ale jest również bezpieczny! Większość środków dezynfekujących i środków do usuwania pleśni dostępnych na rynku jest wyjątkowo toksyczna, ale Home Detox daje Ci pewność, że używasz produktu, który jest nie tylko skuteczny, ale także nietoksyczny i wolny od niepokojących ostrzeżeń i środków ostrożności.

CO OZNACZA „NIE WYMAGA PŁUKANIA W POWIERZCHNI STYKU Z ŻYWNOŚCIĄ”?

Ta ocena bezpieczeństwa nadana przez NSF International oznacza, że ​​Home Detox spełnia wymogi dopuszczenia produktu USDA do użytku w kuchniach komercyjnych lub mieszkalnych w celu zwalczania bakterii, wirusów i pleśni bez konieczności mycia lub spłukiwania obszaru po zastosowaniu Home Detox.

JAK KORZYSTAĆ Z PURITII HOME DETOX?

Użyj Home Detox jako jednoetapowego rozwiązania do czyszczenia, dezynfekcji i dezodoryzacji.

Czyszczenie wstępne: Przed dezynfekcją oczyść obszar z ciężkiej ziemi. Rozpyl Home Detox bezpośrednio na zabrudzony obszar, wyszoruj i wytrzyj czystą szmatką.

Dezynfekcja twardych powierzchni: Zdezynfekuj twarde, nieporowate powierzchnie, dokładnie zwilżając wstępnie oczyszczony obszar środkiem Home Detox. Pozostawić mokrą powierzchnię przez 5 minut w przypadku środka wirusobójczego i 10 minut w przypadku dezynfekcji bakteryjnej.

Zapobieganie pleśni i pleśni: Usuń jak najwięcej brudu i widocznej pleśni, czyszcząc. Następnie spryskaj Home Detox z odległości 12 cali, aż będzie widocznie mokry. Pozostawić do wyschnięcia.

Dezodoryzacja: spryskaj, zaparkuj lub wytrzyj Home Detox na dotknięty obszar i pozostaw do wyschnięcia, aby zapewnić długotrwałe rezultaty dezodoryzacji. Podczas zamgławiania postępuj zgodnie z instrukcjami producenta. Domowy Detox musi mieć kontakt ze źródłem zapachu, aby był skuteczny.

Odkażanie powierzchni żywności: Wstępnie wyczyść i opłucz naczynia szklane, naczynia, naczynia kuchenne i naczynia. Odkaż przez zanurzenie w jednej części Home Detox wymieszanej z dziewięcioma częściami wody na jedną minutę. Umieść na stojaku do wyschnięcia. Nie spłukiwać ani nie wycierać. W przypadku powierzchni mających kontakt z żywnością, wilgotne obszary z pełnowartościowym Home Detox. Odstaw na minutę. Pozostaw obszar do wyschnięcia. Nie spłukiwać ani nie wycierać.

Usuwanie alergenów: Ustaw wyzwalacz Home Detox na SPRAY. Spryskać dotknięty obszar, odczekać minutę i zetrzeć nadmiar produktu. Pozostaw obszar do wyschnięcia. Jeśli zauważysz smugi, zetrzyj je czystą, wilgotną szmatką.

JAKIE SĄ OBSZARY ZASTOSOWANIA?

Home Detox może być stosowany w wielu różnych obiektach, w tym w domach, pojazdach, szkołach, żłobkach, szatniach, szpitalach, domach opieki, restauracjach, łodziach, statkach i zakładach mięsnych poddanych inspekcji federalnej. Można go używać na równie szerokiej gamie powierzchni, takich jak szkło, laminat, chrom, stal nierdzewna, parkiety z powłoką poliuretanową, szkliwione płytki ceramiczne, uszczelniony beton i linoleum.

Dodaj komentarz