Purifying Exfoliator


Przygotuj swoją twarz do codziennej świeżości dzięki oczyszczającemu peelingowi Lucim ™ Purifying Exfoliator na bazie kaolinu i glinki bentonitowej oraz enzymów owocowych, które działają z koralikami jojoba i kwasem mlekowym, delikatnie złuszczając i usuwając martwe komórki naskórka.


Enzymy rozwijają się w określonym środowisku i wymagają odpowiedniego poziomu pH, aby działać optymalnie jako środki złuszczające. To właśnie sprawia, że ​​nasza formuła jest wyjątkowa – stworzyliśmy idealną mieszankę enzymów i peelingów, które pozostawiają skórę jedwabiście gładką.


1. Kaolin i bentonit działają synergistycznie, usuwając ze skóry nadmiar sebum, sebum i toksyn, jednocześnie oczyszczając i widocznie zwężając pory.

2. Koraliki jojoba zapewniają delikatne złuszczanie fizyczne, które nie powoduje ścierania się skóry, dzięki celowo okrągłemu kształtowi i gładkości.

3. Kwas mlekowy, łagodny, niedrażniący alfa-hydroksykwas (AHA), może zabijać bakterie na skórze, które są głównym propagatorem trądziku. Jako AHA o większej cząsteczce działa na powierzchni skóry jako chemiczny środek złuszczający do polerowania i usuwania martwych komórek naskórka.

4. Enzymy z papai i ananasa działają synergistycznie w celu usunięcia martwego naskórka.


TWOJE ROZWIĄZANIE DLA:

• Zamiatanie martwych komórek skóry

• Poprawa wyglądu porów

• Oswajanie problematycznej skóry

• Widoczne zmniejszenie zaskórników i wyprysków