Optimal-M


W dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie fast foodów rośnie niedobór składników odżywczych i bardzo ważne jest, aby zrozumieć, jak wspierać swoje ciało dla optymalnej energii, zdrowia i dobrego samopoczucia.

Dobre odżywianie jest w stanie zapewnić organizmowi odpowiednią podaż niezbędnych składników odżywczych, które są elementami niezbędnymi do prawidłowego funkcjonowania organizmu, których sam organizm nie może wytworzyć.Te składniki odżywcze znajdują się w Nutrifii Optimals i obejmują witaminy, minerały i przeciwutleniacze, które są niezbędnymi elementami budulcowymi do osiągnięcia i utrzymania optymalnego zdrowia.Wszyscy wiemy, że ważne jest, aby w naszej diecie uwzględnić bogate w składniki odżywcze świeże owoce, warzywa i produkty pełnoziarniste.
Niezależnie od najlepszych intencji, nadal ciężko jest kontrolować sytuację, która trafi na nasz talerz.
Skutecznym sposobem na obronę swojego ciała jest dodanie suplementów diety, takich jak Nutrifii Optimals, do codziennego trybu życia


Optimal-V
Serce, oczy, skóra, płuca – dzięki szerokiemu spektrum witamin i przeciwutleniaczy


Optimal-M
Układ kostny, układ nerwowy, mięśnie – dzięki szerokiemu spektrum minerałów i składników odżywczych


Optimals oferuje szeroką gamę witamin, minerałów i przeciwutleniaczy, w tym unikalne i korzystne składniki, takie jak rdest japoński, znany również jako resweratrol, który jest silnym przeciwutleniaczem wspierającym ogólne zdrowie i dobre samopoczucie człowieka.
W badaniach wykazano, że kora cynamonowa, składnik tradycyjnej japońskiej medycyny Mao-to, ma pozytywne korzyści zdrowotne.

Kolejny składnik Optimals, to liść oliwny, stosowany w medycynie od tysiącleci.
Dowody kliniczne wykazały, że wyciągi z liści oliwek regulują ciśnienie krwi, normalizują je.
A płynny ekstrakt wytworzony bezpośrednio ze świeżych liści oliwek zyskał ostatnio międzynarodową uwagę, gdy wykazano, że ma pojemność przeciwutleniaczy prawie dwukrotnie większy niż ekstrakt z zielonej herbaty i 400% wyższy niż witamina C.Kwercetyna jest flawonoidem pochodzenia roślinnego, powszechnie występującym w naturze wykazującym działanie przeciwzapalne i inne przydatne właściwości, które wspierają optymalne zdrowie.
Sok z granatów zawiera witaminę C, B5, potas i polifenole.
Oprócz właściwości przeciwzapalnych wiele badań pokazuje, że rozmaryn może chronić mózg przed wolnymi rodnikami.


Nutrifii Optimals zawiera szeroką gamę witamin, minerałów i przeciwutleniaczy, w tym składników odżywczych i innych korzystnych składników, które, jak wykazały badania uniwersyteckie, mają kluczowe znaczenie dla utrzymania zdrowej funkcji komórkowej, wsparcia funkcji serca, oczu, skóry i płuc, a także promowania poprawy zdrowie kości, mięśni i nerwów.


Badania wykazały skuteczność witamin i minerałów, takich jak beta-karoten, witamina C, E, cynk i luteina we wspieraniu utrzymania zdrowego wzroku
Zarówno witaminy B, jak i E, a także arsenał przeciwutleniaczy w naszych specjalnych mieszankach, współpracują ze sobą, uzupełniając dietę, wspierając zdrowy układ sercowo-naczyniowy.
Wykazano, że przeciwutleniacze, witamina C i witamina E, w połączeniu z karotenoidami, pomagają w utrzymaniu zdrowych funkcji płuc i układu oddechowego.


Dostarczenie wystarczającej ilości wapnia w diecie jest kluczowe dla zdrowia kości.
Podczas gdy kości zwiększają swój rozmiar i masę w dzieciństwie i wieku dojrzewania, wraz z wiekiem kości stają się nieuchronnie bardziej kruche.
Optimals wspiera zdrowie kości i stawów dzięki charakterystycznej mieszance wapnia, witaminy C, manganu, magnezu, witaminy D, witaminy K i krzemu.

Korzyści z zapewnienia, że niezbędne witaminy są w diecie, mogą być bardzo długą listą.
Na przykład witamina C odgrywa istotną rolę w ochronie komórek i tkanek przed szkodliwym utlenianiem.
Badania wykazały również, że odgrywa ważną rolę w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania układu sercowo-naczyniowego.
Witamina E to rodzina niezbędnych składników odżywczych, które działają jako silne przeciwutleniacze, a witamina B znana jest z poprawy funkcji umysłowych, szczególnie u osób starszych.ARIIX Optimals zawiera mnóstwo dobroczynnych witamin, minerałów i przeciwutleniaczy.

Aby dać ci wyobrażenie o tym, ile składników odżywczych zawiera dzienna porcja Optimals, musisz zjeść 28 pomarańczy na witaminę C, 15 funtów. wołowiny na witaminę B12, 30 główek szpinaku lub 25 funtów. masła na witaminę E (12) 6-8 oz. steki z łososia i 52 jajka na witaminę D, aby uzyskać równoważną ilość zawartą w dziennej porcji Optimals.
Optimals zawiera również charakterystyczną mieszankę soków z suszonych warzyw, która jest certyfikowana do uprawy z nasion wolnych od GMO i pestycydów.
Ta mieszanka zawiera brokuły, marchew, pomidory, buraki, szpinak, ogórek, brukselkę, kapustę, seler, jarmuż, szparagi, zieloną paprykę, kalafior, pietruszkę i trawę pszenną. Mieszanka warzyw zawiera ważne enzymy, peptydy, oraz fitoskładniki odżywcze, które wspierają zdolność organizmu do wchłaniania i wykorzystywania witamin i minerałów, a także pomagają wspierać tych, którzy spożywają mało warzyw dziennie.
Optimals – Twoje ubezpieczenie żywieniowe


Napięty harmonogram, zawsze w biegu, przekąski i posiłki są na ostatnią chwilę, zastanawiając się, co jest wygodne? Na pewno nie jesteś sam. W dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie fast foodów rośnie niedobór składników odżywczych i niezwykle ważne jest, aby zrozumieć, jak wspierać organizm w celu uzyskania optymalnej energii, zdrowia i dobrego samopoczucia.

Dobre odżywianie to możliwość dostarczenia organizmowi odpowiedniej ilości niezbędnych składników odżywczych, które są elementami niezbędnymi do normalnego funkcjonowania organizmu, których sam organizm nie może wytworzyć. Te składniki odżywcze znajdują się w Nutrifii Optimals i obejmują witaminy, minerały i przeciwutleniacze, które są niezbędnymi elementami budulcowymi do osiągnięcia i utrzymania optymalnego zdrowia.

Wszyscy wiemy, jak ważne jest włączenie do naszej diety bogatych w składniki odżywcze świeżych owoców, warzyw i produktów pełnoziarnistych. Pomimo najlepszych intencji, nadal trudno jest zawsze mieć kontrolę nad tym, co trafia na nasz talerz. Potężnym sposobem, aby stanąć w obronie swojego ciała, jest dodawanie suplementów diety, takich jak Nutrifii Optimals, do codziennej diety.


Wielkie korzyści


Jedną z największych korzyści płynących z włączenia do diety suplementów zdrowotnych jest zapobieganie niedoborom. Jeśli masz niedobór witamin lub minerałów, poziom energii może spaść; możesz czuć się ospale psychicznie, a nawet rozwijać choroby związane z niedoborem. Na przykład w 2009 roku Międzynarodowa Fundacja Osteoporozy poinformowała, że ​​niedobór witaminy D rośnie, powodując poważne problemy ze zdrowiem kości. W wydaniu American Journal of Clinical Nutrition z 2009 roku podano, że niedobór witaminy C może prowadzić do rozwój chorób mózgu.

Wielu pracowników służby zdrowia i naukowców zdaje sobie sprawę, że suplementy witaminowe odgrywają ważną rolę we wspieraniu ogólnego zdrowia i dobrego samopoczucia. Amerykańska Agencja ds.Żywności i Leków (FDA) stwierdziła w raporcie konsumenckim na swojej stronie internetowej, że suplementy witamin, minerałów lub błonnika również może pomóc w zaspokojeniu specjalnych potrzeb żywieniowych, w tym osób starszych, małych dzieci, kobiet mogących zajść w ciążę, osób z różnymi chorobami i schorzeniami, takimi jak astma, cukrzyca, choroby serca, nadciśnienie i wysoki poziom cholesterolu, osoby zmagające się ze stresem i osoby, które przyjmują pewne leki, które wpływają na sposób metabolizowania pożywienia.

Innymi słowy, prawie każdy może skorzystać na przyjmowaniu wysokiej jakości naturalnych suplementów zdrowotnych. 


Chodzi o równowagę


Oto, co musisz zrozumieć na temat różnicy między witaminami i minerałami – i dlaczego razem tworzą tak potężną synergię.

  • Witaminy to organiczne mikroelementy pozyskiwane naturalnie z roślin i zwierząt.
  • Minerały są nieorganiczne i powstają w ziemi poprzez glebę i wodę.
  • Witaminy można podzielić na grupy rozpuszczalne w tłuszczach i w wodzie, a minerały na makro i mikroelementy.
  • Każda witamina i minerał pełnią inną funkcję, a organizm funkcjonuje najlepiej, gdy wszystkie są w równowadze.

Witaminy i minerały mają niesamowity system pracy zespołowej, który często sprawia, że ​​działają wydajniej, gdy są razem wchłaniane. Na przykład organizm jest w stanie wchłonąć żelazo za pomocą witaminy C, a witamina D jest ważna, ponieważ pomaga organizmowi w skuteczniejszym wchłanianiu potrzebnych ilości minerałów, fosforu i wapnia. 


Wyróżnij się składnikami


Nutrifii Optimals zawiera szeroką gamę witamin, minerałów i przeciwutleniaczy, w tym składniki odżywcze i inne korzystne składniki, które badania uniwersyteckie wykazały, że mają kluczowe znaczenie dla utrzymania zdrowych funkcji komórkowych, wspomagają pracę serca, oczu, skóry, 12 i płuc, a także promują poprawa zdrowia kości, mięśni i nerwów.

Badania For Your Vision wykazały skuteczność witamin i minerałów, takich jak beta-karoten, witamina C, E, cynk i luteina we wspomaganiu utrzymania zdrowego wzrokuDla serca i płuc
Zarówno witaminy z grupy B i E, jak i Arsenał przeciwutleniaczy w naszych specjalnych mieszankach, współdziała, aby uzupełnić Twoją dietę, wspierając zdrowy układ sercowo-naczyniowy. Wykazano, że przeciwutleniacze witamina C i witamina E w połączeniu z karotenoidami pomagają w utrzymaniu zdrowej funkcji płuc i układu oddechowego.

Dla Twoich kości i Stawy
Zapewnienie wystarczającej ilości wapnia w diecie ma kluczowe znaczenie dla zdrowia kości. Podczas gdy kości zwiększają swój rozmiar i masę w dzieciństwie i okresie dojrzewania, wraz z wiekiem kości stają się nieuchronnie bardziej kruche. Optimals wspierają zdrowie kości i stawów dzięki charakterystycznej mieszance wapnia, witaminy C, manganu, magnezu, witaminy D, witaminy K i krzemu.

For Your Life
Korzyści wynikające z posiadania niezbędnych witamin w diecie mogą wydłużyć lista. Na przykład witamina C odgrywa istotną rolę w ochronie komórek i tkanek przed szkodliwym utlenianiem. Badania wykazały również, że odgrywa ona ważną rolę w utrzymaniu prawidłowej funkcji układu sercowo-naczyniowego. Witamina E to rodzina niezbędnych składników odżywczych, które działają jako silne przeciwutleniacze, a witamina B jest znana z poprawy funkcji umysłowych, zwłaszcza u osób starszych.


Nasze zobowiązanie do doskonałości

Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać najlepsze produkty dla zdrowia i dobrego samopoczucia, szeroko badając nowoczesne nauki o żywieniu. Gwarancja 100% mocy ARIIX jest podstawą naszej jakości i jesteśmy oddani naszej misji uwolnienia ludzkiego potencjału dla dobra.Elementy optymalne wymienione w podręczniku lekarza (PDR)


Suplementy Optimals są dostępne w informacjach dla lekarzy!

Większość pracowników służby zdrowia w Stanach Zjednoczonych uważa, że ​​Physicians 'Desk Reference jest jednym z najważniejszych i najczęściej odwiedzanych podręczników w branży

Suplementy diety Optimals Vitamins and Minerals są wymienione w The Physician’s Desk Reference (PDR), najczęściej stosowana przez lekarzy zbiór informacji o przepisywaniu leków. Praktycznie każdy lekarz w Stanach Zjednoczonych korzysta z PDR, a badania czytelnictwa wskazują, że dziewięciu na dziesięciu lekarzy uważa PDR za swoją najważniejszą i najczęściej odwiedzaną książkę.


„W PDR jest bardzo ograniczona liczba firm żywieniowych” – mówi dr Ray Strand, MD. „Physician Desk Reference
(PDR) to biblia każdego lekarza.


PDR to coroczny katalog etycznych produktów farmaceutycznych, biologicznych i diagnostycznych publikowany jako usługa w dziedzinie medycyny. Włączenie do podręcznika lekarzy zwiększa widoczność i wiarygodność już dobrze szanowanej reputacji ARIIX w zakresie wyjątkowej jakości, integralności i standardów. Optimals uzyskały również certyfikat NSF International, po weryfikacji bezpieczeństwa produktów i zgodności z rygorystycznymi normami jakości poprzez rygorystyczne niezależne testy zewnętrzne.

Informacje o ARIIX Optimals zawarte w PDR podkreślają jakość składników, zwracając uwagę, że są one wytwarzane zgodnie z farmaceutycznymi standardami Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP) i spełniają wytyczne Farmakopei Stanów Zjednoczonych (USP). Zawiera również dawkowanie i instrukcje dotyczące zalecanego stosowania produktów.PDR jest wiarygodnym źródłem leków na receptę od 68 lat. Znalezione w praktycznie każdym gabinecie lekarskim, aptece, przychodni i bibliotece, żadne referencje medyczne nie są bardziej aktualne, bardziej rozpoznawalne ani szanowane. PDR zawiera pełne, zatwierdzone przez FDA informacje na etykiecie leku, w tym ostrzeżenia i środki ostrożności, interakcje z lekami i setki kolorowych obrazów tabletek. Każda etykieta w PDR zawiera informacje o dawkach, skutkach ubocznych i informacje dotyczące bezpieczeństwa.

Każdego roku kopie PDR są dystrybuowane do około pół miliona praktykujących lekarzy i głównych farmaceutów w Stanach Zjednoczonych. Ponadto inni pracownicy służby zdrowia – w tym stomatolodzy, pielęgniarki, weterynarze, szpitale i biblioteki – kupują książkę, co zwiększa całkowitą dystrybucję do ponad miliona egzemplarzy…


Program certyfikacji Informed Sport (2008) został ustanowiony przez jedno z wiodących na świecie laboratoriów kontroli dopingowej w sporcie, HFL Sport Science, które obecnie nosi nazwę LGC. Chociaż LGC testuje suplementy od 2002 roku, stało się jasne, że istnieje potrzeba wszechstronnego programu certyfikacji, który nie tylko testowałby produkty pod kątem substancji zakazanych, ale także zapewniał, że produkty są wytwarzane zgodnie z procesami wysokiej jakości.

Certyfikacja Informed Sport to dobrowolny program dla renomowanych firm zajmujących się suplementami, które chcą zarejestrować niektóre lub wszystkie swoje produkty i nosić na nich znak Informed Sport. Sportowcy, którzy widzą logo Informed Sport na produkcie, mogą być pewni, że przeszedł on rygorystyczne kontrole i testy, aby upewnić się, że nie jest zanieczyszczony zakazanymi substancjami i jest bezpieczniejszy w użyciu.
Optimal-V (witaminy) Optimal-M (minerały) – często zadawane pytania


P: Jakie są modele Optimals?
Odp .: Nasze witaminy i minerały, znane również jako The Optimals, zawierają zastrzeżoną mieszankę biodostępnych składników odżywczych, które wspierają krytyczne funkcje komórek w organizmie. Formułowane w odpowiednio zbilansowanych proporcjach do codziennego użytku, Optimals zawierają również niezbędne kofaktory do prawidłowego wykorzystania witamin i minerałów w organizmie.

P: Jak działają?
Odp.: Nutrifii Optimals zawiera szeroką gamę witamin, minerałów i przeciwutleniaczy, w tym składniki odżywcze i inne korzystne składniki, które badania uniwersyteckie wykazały, że mają kluczowe znaczenie dla utrzymania zdrowych funkcji komórkowych, wspomagają pracę serca, oczu, skóry i płuc, a także promują poprawę zdrowie kości, mięśni i nerwów.

P: Czy najlepiej jest przyjmować Optimals z jedzeniem czy bez?
Odp .: Zawsze najlepiej jest przyjmować suplementy diety podczas posiłku. Pozwala to Twojemu organizmowi na skuteczniejsze wchłanianie składników odżywczych z większym stopniem tolerancji. Jedzenie w żołądku znacznie poprawi wchłanianie składników odżywczych w kapsułkach witaminowo-mineralnych.

P: Czy mogę przyjmować Optimals z lekami?
O: W większości przypadków – tak. Składniki odżywcze zawarte w kapsułkach witaminowych i mineralnych są tymi samymi, które znajdują się w żywności; jednakże dzięki suplementacji jesteś w stanie spożywać te składniki odżywcze w ilościach, których nie możesz uzyskać z pożywienia. Dlatego jeśli twój lekarz pozwala ci jeść, możesz przyjmować suplementy. Jedynym środkiem ostrożności byłoby przyjmowanie leku rozrzedzającego krew, znanego jako Coumadin lub Warfarin. Zapoznaj się z kolejnym często zadawanym pytaniem, aby dowiedzieć się, co zrobić, jeśli zażywasz ten lek.

P: Czy mogę przyjmować Optimals, jeśli biorę lek na receptę Coumadin (znany również jako Warfarin)?
Odp.: Kumadyna, znana również jako Warfaryna, jest lekiem rozrzedzającym krew na receptę, który blokuje witaminę K przed wykonywaniem jej pracy w wątrobie w celu wytwarzania produktów krzepnięcia. Dlatego wielu lekarzy obawia się, że pacjenci przyjmujący Coumadin (Warfarin) przyjmują również suplementy zawierające witaminę K. ARIIX Optimals zawiera 45 mcg witaminy K w zalecanej dawce (trzy kapsułki).

Bardzo ważne jest, aby poinformować lekarza o chęci przyjmowania ARIIX Optimals podczas jednoczesnego przyjmowania Coumadin. Niedawne badania wykazały, że spożywanie niewielkiej ilości witaminy K przy jednoczesnym przyjmowaniu kumadyny pozwala na lepszą kontrolę protymu krwi lub pomiaru rozrzedzenia. Lekarz dostosuje przepisaną dawkę kumadyny (warfaryny) na podstawie ciągłych pomiarów Protime. Dlatego też, jeśli zdecydujesz się na przyjmowanie Optimals w połączeniu z Coumadin (Warfarin), ważne jest, abyś konsekwentnie przyjmował swoje suplementy. Umożliwi to lekarzowi dokonanie odpowiednich zmian w ilości przepisywanych leków. W większości przypadków wiele osób jest w stanie przyjmować Optimals w połączeniu z Coumadin; jednak ostatecznie decyzja należy do lekarza.

P: Czy dzieci mogą zabrać Optimals? Jeśli tak, jakie są zalecane ilości i wiek?
Odp .: Dzieci w wieku od 5 do 8 lat: Zalecamy podawanie dzieciom w tej grupie wiekowej jednej kapsułki mineralnej i jednej kapsułki witaminy dziennie. Jeśli nie są w stanie połknąć tabletki lub kapsułki, zawartość kapsułki można wlać do koktajlu zastępującego napój lub posiłek, takiego jak ARIIX Pure Nourish. Z pewnością możesz dodać różne mrożone owoce, aby napoje były smaczniejsze. Jednak nie zmienisz w ten sposób siły ani zdolności wchłaniania tych składników odżywczych.

Dzieci w wieku od 9 do 12 lat (o wadze od 75 do 100 funtów): Zalecamy 2 kapsułki witaminy dziennie i 1 kapsułkę mineralną dziennie dla tej grupy wiekowej. Ponownie, jeśli nie są w stanie połknąć tabletek lub kapsułek, możesz postępować zgodnie z zaleceniami wymienionymi powyżej.

Dzieci w wieku od 13 do 18 lat (zakres wagi od 100 do 120 funtów. Jeśli waga przekracza 120 funtów, należy stosować zalecenia dotyczące dawkowania dla dorosłych): Zalecamy codzienne podawanie dzieciom w tej grupie wiekowej połowy dawki witamin i minerałów dla dorosłych. To byłyby trzy kapsułki witaminy i dwie kapsułki mineralne dziennie w podzielonych dawkach. Dwie kapsułki witaminowe i jedna kapsułka mineralna do śniadania i jedna kapsułka witaminowa i jedna kapsułka mineralna do wieczornego posiłku.

P: Czy muszę codziennie przyjmować pełną dawkę zalecaną dla ARIIX Optimals?
Odp .: Optimals zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić zaawansowane poziomy niezbędnych składników odżywczych, które, jak wykazano, zapewniają korzyści zdrowotne przekazywane w literaturze medycznej. Dr Strand nazywa to odżywianiem komórkowym. Multiwitamina na jeden dzień opiera się na RDA (zalecanej diecie), która została ustalona jako minimalna ilość potrzebna do uniknięcia ostrych chorób niedoborowych, takich jak pelagra lub szkorbut. Liczne badania nie wykazały znaczących korzyści zdrowotnych wynikających z przyjmowania multiwitamin w ciągu dnia. Istnieją jednak tysiące badań, które pokazują korzyści zdrowotne wynikające z suplementacji zdrowej diety optymalnym lub zaawansowanym poziomem składników odżywczych znajdujących się w Optimals ARIIX. Dlatego gorąco zachęcamy do spożywania zalecanej ilości suplementów, która pojawia się na butelkach.

P: Jaka jest dawka Optimal-V?
Odp .: Zalecana dawka Optimal-V to 3 tabletki dwa razy dziennie.

P: Jaka jest dawka Optimal-M?
Odp .: Zalecana dawka Optimal-M to 2 tabletki dwa razy dziennie.

P: Czy najlepiej jest przyjmować Optimals z jedzeniem czy bez?
Odp .: Zawsze najlepiej jest przyjmować suplementy diety podczas posiłku. Pozwala to Twojemu organizmowi na skuteczniejsze wchłanianie składników odżywczych z większym stopniem tolerancji. Jedzenie w żołądku znacznie poprawi wchłanianie składników odżywczych w kapsułkach witaminowo-mineralnych.

P: Czy są jakieś powody, aby przyjmować postać kapsułek, aby uzyskać witaminy / minerały niż płyn, czy też oba są równoważne pod względem korzyści?
Odp .: wady i zalety obu. Płyn wymaga obróbki cieplnej, która według niektórych niszczy składniki odżywcze.

P: Mika, składnik znany z wywoływania wyprysków na skórze skłonnej do trądziku, który znajduje się w Optimals i Vinali. Czy zażywanie tego produktu spowoduje u mnie wybuch?
Odp .: Nie. Nie ma wystarczającej ilości Miki w Optimals, aby spowodować problem dla ludzi.

P: Dlaczego mój mocz jest jasnożółty?
Odp .: Jest to nieszkodliwy efekt uboczny przyjmowania wysoce skoncentrowanych suplementów. Oznacza to po prostu, że eliminujesz nadmiar witamin, których organizm nie potrzebuje. Niepotrzebna witamina C, ryboflawina i witaminy rozpuszczalne w wodzie są codziennie wypłukiwane z organizmu i mogą powodować przebarwienia moczu.

P: Dlaczego mam mdłości?
Odp .: Podrażnienie żołądka i nudności to typowe objawy, które wskazują, że organizm dostosowuje się do nowych przyjmowanych witamin i minerałów. Aby złagodzić ten problem, upewnij się, że bierzesz wszystkie suplementy z jedzeniem. To nie tylko pomoże złagodzić objawy, ale niektóre mikroelementy i kofaktory w żywności faktycznie pomogą zwiększyć wchłanianie składników odżywczych w suplementach. Twój organizm powinien w naturalny sposób dostosować się do nowej diety w ciągu 1-2 tygodni, łagodząc objawy. Jeśli nie, skontaktuj się z lekarzem.

P: Czy reakcje skórne są normalne?
Odp .: Lekkie swędzenie i objawy podobne do wysypki są rzadkie, ale zdarzają się. Twoja skóra jest największym organem twojego ciała i dlatego często zmienia się sposób odżywiania. Witamina A i niacyna w dużej mierze przyczyniają się do tych objawów. Twój organizm powinien w naturalny sposób przyzwyczaić się do suplementów w ciągu 1–2 tygodni. Aby złagodzić objawy, można zmniejszyć dawkę. Jeśli utrzymują się lub nasilają, należy natychmiast przerwać przyjmowanie leku Optimals i skontaktować się z lekarzem.

Dodaj komentarz