OLEJ KOKOSOWY Priime


Idealny towarzysz dla wszystkich Twoich mieszanek Priime.

Olej kokosowy to również doskonały olejek do masażu, doskonały środek nawilżający, a także suplement diety pomagający poprawić poziom energii i utrzymać silny układ odpornościowy.


Frakcjonowany olej kokosowy jest lekki, bezzapachowy, bezbarwny. Posiada działanie emoliencyjne. Poprawia nawilżenie skóry oraz zwiększa ilość lipidów na jej powierzchni. Jest docenianych w szczególności przez masażystów. Może być stosowany na skórę delikatną, wrażliwą, wysuszoną, nie zatyka ujść gruczołów łojowych skóry. Ma silne właściwości przeciwutleniające i dezynfekujące.


Olej kokosowy frakcjonowany można stosować samodzielnie, w czystej postaci np. jako olej do ciała po kąpieli lub jako cenny olej do masażu ciała. Można wymieszać z innymi olejami i olejkami eterycznymi. Może stanowić dodatek do kosmetyków robionych od podstaw, olejków do ciała, masek do włosów, mydeł naturalnych, czy pomadek do ust.Często Zadawane Pytania:


Jak działa frakcjonowany olej kokosowy?

Frakcjonowany olej kokosowy Priime to spożywczy olej nośnikowy i suplement. Łatwo wchłania się w skórę, włosy i układ pokarmowy, dzięki czemu jest idealnym środkiem nawilżającym, nośnikiem, olejem do masażu i środkiem wspomagającym dietę.

Co zawiera frakcjonowany olej kokosowy?

Frakcjonowanie odnosi się do procesu rozdzielania całych olejów kokosowych na warstwy poprzez chłodzenie, podobnie jak śmietanka wyrastająca na wierzch pełnego mleka. Po frakcjonowaniu i separacji powstaje lekki, penetrujący olej, który może być stosowany jako środek nawilżający, suplement diety lub olej nośnikowy, który nie plami, nie jest tłusty i odporny na jełczenie.

Jak mogę używać frakcjonowanego oleju kokosowego?

Możesz używać samego frakcjonowanego oleju kokosowego, a także mieszanki olejków eterycznych!

Olej nośnikowy – w przypadku skóry wrażliwej, w tym dzieci, przed nałożeniem na skórę zmieszaj jedną kroplę ulubionego olejku eterycznego Priime z pięcioma kroplami frakcjonowanego oleju kokosowego Priime lub zgodnie z instrukcjami dotyczącymi olejku eterycznego.

Dyfuzja – Rozcieńczyć jedną część olejku eterycznego z maksymalnie jedną czwartą łyżeczki frakcjonowanego oleju kokosowego Priime przed użyciem w dyfuzorze, aby uzyskać delikatniejszy zapach, chociaż mieszanki olejków eterycznych Priime mogą być również używane w postaci nierozcieńczonej do najbardziej intensywnej aromaterapii.

Nawilżacz – Rozprowadź kilka kropel między dłońmi i nałóż bezpośrednio na suchą skórę i włosy. Pracuj delikatnie, aby uzyskać natychmiastowe rezultaty. Doskonały dla osób cierpiących na łuszczycę, egzemę i inne schorzenia skóry suchej. Można mieszać z mieszankami olejków eterycznych Priime, aby dostosować zapach i terapię.

Olejek do masażu – Wymieszaj w dłoni kilka kropel ulubionej mieszanki olejków eterycznych Priime z jedną czwartą ilości frakcjonowanego oleju kokosowego Priime. Delikatnie wymieszaj i podgrzej, wcierając między dłonie, przed nałożeniem lekkiego, nawilżającego olejku do masażu.

Zastosowanie dietetyczne – frakcjonowany olej kokosowy Priime jest doskonałym źródłem średniołańcuchowych kwasów tłuszczowych, które wspierają zdrowy poziom cholesterolu i przyspieszają metabolizm. Jeśli Twoja dieta jest stabilna, wypróbuj jedną lub dwie łyżki stołowe dziennie w smoothie lub sosie sałatkowym jako część diety niskokalorycznej, aż do powrotu do utraty wagi.

Czy frakcjonowany olej kokosowy (MTC) jest zatwierdzony do stosowania w czasie ciąży lub laktacji?

Chociaż nie przeprowadzono wystarczających badań, aby ostatecznie określić wpływ frakcjonowanego oleju kokosowego (MTC) podczas ciąży lub karmienia piersią, kilka badań sugeruje, że MTC wspiera produkcję kwasu laurynowego i kaprynowego w mleku matki, co zapewnia korzyści odżywcze i ochronę mikrobiologiczną karmiące niemowlę. Jak zawsze, przed użyciem frakcjonowanego oleju kokosowego podczas ciąży lub karmienia piersią skonsultuj się z lekarzem pierwszego kontaktu.

Czy frakcjonowany olej kokosowy jest extra virgin? Czy został uwodorniony, wybielony, rafinowany lub dezodoryzowany?

Wszystkie nasze produkty objęte są złotym standardem ARIIX. Olej został poddany frakcjonowaniu, co oznacza, że ​​w procesie wykorzystuje się siłę odśrodkową, aby pozostał w postaci płynnej. Bez frakcjonowania olej kokosowy zestala się poniżej 76 stopni. Podczas procesu produkcji lub frakcjonowania nie zachodzi bielenie, rafinacja ani dezodoryzacja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *