LIMU LEAN BURN


LIMU LEAN® BURN to rewolucyjna potęga witamin, minerałów, białka kolagenu, błonnika i wodorostów, która pomaga ograniczyć apetyt, przyspieszyć utratę wagi i zredukować tkankę tłuszczową.

Doskonale sformułowany, aby działać jako zdrowa, świadoma wagi alternatywa dla podjadania, to najgorętszy sposób na spalenie kilogramów!

Zwalczaj „ataki przekąsek” za pomocą płynnego ataku ukradkowego i zasil swoje ciało naturalnymi składnikami zwalczającymi głód, a także orzeźwiającą energią, która rozpali potencjał spalania tkanki tłuszczowej.

BURN zdobył nagrodę People’s Choice dla najlepszego nowego produktu konsumenckiego w 2016 American Business Awards®, lepiej znanej jako The Stevie® Awards.WSPARCIE NAUKI

Każda puszka jest wypełniona mocą naszego sprawdzonego super odżywczego wodorostów Fucoidan, który był przedmiotem ponad 1900 niezależnych, niezamówionych badań naukowych, dostępnych do publicznego wglądu w amerykańskiej National Library of Medicine w National Institutes of Health, lepiej znany jako PubMed.

ROZPAL SIĘ

Ponieważ nasza opatentowana mieszanka odchudzająca pomaga wydmuchać tłuszcz i przyspieszyć metabolizm, BURN odżywia Twój organizm 20 g najwyższej jakości białka z hydrolizowanego kolagenu, 13 niezbędnych witamin, 120 mg naturalnej kofeiny i 25 g naszego ekskluzywnego, certyfikowanego organicznego produktu z Fucoidanem. , bez GMO LIMU Seaweed Blend ™ promuje trwałą energię i pomaga stłumić głód.

POTRÓJNE ZAGROŻENIE

BURN to w zasadzie trzy produkty w jednym: to po części odżywka białkowa, po części napój energetyzujący, po części napój odżywczy. Dodatkowo zaawansowana formuła na bazie kolagenu zapewnia dodatkowe korzyści w postaci wspierania ciała promienną skórą, mocnymi paznokciami i zdrową skórą. To jest wygrana-wygrana!DLACZEGO POWINIENEM UŻYWAĆ PALENIA?
BURN to zdrowa, dbająca o wagę alternatywa dla podjadania między posiłkami. Każde 12 fl. oz. can jest specjalnie opracowany, aby zaspokoić poranne i popołudniowe „ataki przekąsek”, o których wiadomo, że zaburzają zdrowe nawyki żywieniowe i utrudniają utratę wagi.
Kiedy poczujesz głód i zmęczenie dietą, walcz i otwórz puszkę BURN.

JAK SMAKUJE PALENIE?
Z przyjemnym musem i tropikalnym smakiem, bez sztucznych słodzików, BURN to orzeźwiający i satysfakcjonujący napój pełen niezbędnych składników odżywczych i białka z hydrolizowanego kolagenu.

CZY SPALANIE ZAWIERA LIMU ORIGINAL® 5X?
BURN zawiera 25g naszej opatentowanej, certyfikowanej organicznej mieszanki wodorostów LIMU ™, co odpowiada ilości znajdującej się w 1 uncji. LIMU ORIGINAL 5X.

CZY SPALA NAPÓJ ENERGETYCZNY?
Nie, BURN nie jest napojem energetyzującym takim jak BLU FROG® i BLU FROG 2®. Jednak BURN zawiera 120 mg naturalnej kofeiny i mnóstwo energetyzujących witamin z grupy B, które pomagają ograniczyć apetyt, zwiększyć koncentrację i zapewnić niezbędne składniki odżywcze. Sportowcy
uwielbiają go jako napój przedtreningowy!

SKĄD SIĘ SPALA KOFEINA?
Kofeina zawarta w BURN pochodzi naturalnie z ziaren kawy. Przy 120 mg ilość w każdej puszce jest odpowiednikiem 8 uncji. kubek kawy.

CZY MOGĘ PIĆ KAŻDEGO DNIA?
Absolutnie! BURN to świetny zamiennik przekąski i można go spożywać codziennie.

CZY POWINIENEM SIĘ OPALIĆ, JEŚLI MAM STAN ZDROWIA LUB BĘDĘ LECZENIE?
Jeśli cierpisz na schorzenie, najlepiej skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem jakiegokolwiek schematu, który obejmuje suplement diety.

CZY MOGĘ PIĆ DO CELÓW INNYCH NIŻ UTRATA WAGI?
Tak! BURN może być stosowany do wzmocnienia przedtreningowego, regeneracji po treningu oraz jako wygodny sposób na dodanie większej ilości białka do diety.

W JAKI SPOSÓB OPALA MÓJ METABOLIZM?
Oprócz wspomagaczy metabolizmu i przeciwutleniaczy obecnych w naszej autorskiej mieszance Weight-Loss Blend – mieszance L-teaniny, ekstraktu z zielonej herbaty, naturalnej kofeiny, sprzężonego kwasu linolowego i resweratrolu – BURN zawiera selen, niacynę i witaminę B6 wspomagające spalanie tłuszczu .

JAKIE RZECZY WIDZĘ PŁYWAJĄ W SPALENIU?
To właśnie sprawia, że ​​BURN… BURN! Każda puszka BURN zawiera naszą zastrzeżoną mieszankę LIMU Seaweed Blend, a także szereg witamin i składników odżywczych, które mogą powodować osadzanie się niewielkiej ilości osadu w puszce. Zalecamy lekkie wstrząśnięcie produktem przed spożyciem.

JAKIE SŁODZIKI SĄ STOSOWANE DO SPALANIA? DLACZEGO JE WYBRAŁEŚ?
BURN jest naturalnie słodzony czystym cukrem trzcinowym i stewią. Na etykiecie nie zobaczysz żadnych sztucznych słodzików, takich jak sukraloza.

ILE PUSZEK NA DZIEŃ MOGĘ / NALEŻY PIĆ?
BURN ma być zamiennikiem przekąski i jako taki powinien być używany. Zamiast sięgać po niezdrową przekąskę kilka razy dziennie, sięgnij po BURN i niech te zachcianki!

CZY MOGĘ PALIĆ INNYMI PRODUKTAMI LIMU LUB ARIIX?
Na pewno „możesz”! BURN doskonale pasuje do Twojego schematu LIMU LEAN® lub Giving Greens® i może być spożywany w połączeniu ze wszystkimi innymi produktami LIMU i ARIIX.

SKĄD SIĘ SPALA BIAŁKO?
Całe 20g białka BURN pochodzi z hydrolizowanego kolagenu premium.

JAKIE SĄ KORZYŚCI Z PICIA KOLAGENU?
Kolagen jest silnym budulcem dla zdrowia włosów, skóry, paznokci, tkanki łącznej i stawów, a także jest znany z tego, że korzystnie wpływa na zdrowie układu pokarmowego. Chociaż organizm ludzki wytwarza własne zapasy kolagenu, z wiekiem produkujemy coraz mniej. Ze względu na jego odmładzającą moc wiele marek kosmetycznych i pielęgnacyjnych zaczęło promować kolagen w swoich produktach.
Picie BURN to świetny sposób na uzyskanie dziennej dawki tego dobroczynnego białka.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *