Formuła Night Drops


Formuła Night Drops zawiera kluczowe aminokwasy i zioła adaptogenne zaprojektowane specjalnie w celu zmniejszenia stresu i promowania wyciszenia. 
Kiedy twoje ciało jest zestresowane lub cierpi na brak snu, uwalnia kortyzol, hormon odpowiedzialny za produkcję tłuszczu. 
Dzięki tej najnowocześniejszej formule twoje ciało znajdzie lepszą równowagę, która pomoże zwiększyć wysiłki związane z odchudzaniem.


BAZYLIA pomaga obniżyć poziom kortyzolu i regulować poziomy stresu, które prowadzą do gromadzenia się tłuszczu.
PROSZEK Z KORZENIA ASTRAGALU pomaga osiągnąć poczucie spokoju i dobrego samopoczucia – niezbędnego do utrzymania poziomu stresu.
L-TEANINA naturalna substancja występująca w zielonej herbacie, wspomaga odchudzanie, zapobiegając gromadzeniu się tłuszczu i promując relaks i sen.
FRUKTOOLIGOSACHARYDY poprawia zdrową florę jelitową, co wspomaga trawienie.Utrata masy ciała to nie tylko kalorie, ćwiczenia i tłuszcz.
Istnieje mnóstwo innych czynników, które przyczyniają się do skutecznego zrzucania funtów.
Formuła Night Drops zawiera kluczowe aminokwasy i zioła adaptogenne zaprojektowane specjalnie w celu promowania uczucia spokoju i wyciszenia.
Kiedy twoje ciało jest zestresowane lub cierpi na brak snu, uwalnia kortyzol, hormon odpowiedzialny za produkcję tłuszczu.
Utrzymując idealną równowagę wewnętrzną, twoje wysiłki, aby schudnąć są zmaksymalizowane.


Badanie kliniczne Slenderiiz udowadnia, że ​​średnia utrata wagi wynosi 13-16 funtów w 28 dni!Slenderiiz to jedyna w swoim rodzaju formuła składająca się w 100% z homeopatycznych składników

Stosowane razem w charakterystycznym programie 1250 kalorii, Slenderiix ™ i Xceler8 wspierają szybką utratę wagi, w tym uparty tłuszcz brzuszny, i zmniejszają prawdopodobieństwo „odbicia masy ciała”.Program kontroli wagi ARIIX Slenderiiz

Slenderiiz jest jedynym tego rodzaju zdrowym i naturalnym systemem kontroli wagi i wykazuje lepsze wyniki niż sama dieta i ćwiczenia. Aby przyspieszyć utratę wagi, naukowo zaawansowane produkty Slenderiiz pomagają kontrolować apetyt i zwiększają metabolizm, aby zmaksymalizować wysiłki. Program Slenderiiz jest prostym i skutecznym narzędziem do skutecznej redukcji tkanki tłuszczowej, które sprzyja utracie wagi i zmniejsza prawdopodobieństwo problematycznego przyrostu masy ciała.


PRAWDZIWI LUDZIE. PRAWDZIWE WYNIKI.Oświadczenie dotyczące utraty wagi:  Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed rozpoczęciem jakiegokolwiek programu odchudzania i przed przerwaniem lub zmniejszeniem dawki leków na receptę. Badanie konsumenckie wykazało, że osoby schudły średnio 13 do 15 funtów w ciągu 28 dni w programie Slenderiiz ™. Wyniki mogą się różnić w zależności od diety i ćwiczeń.


Składniki w Slenderiix i Xceler 8


1. Ammonium Bromatum jest homeopatycznym lekarstwem na przewlekłą otyłość oraz u osób z przewlekłym katarem krtani i gardła oraz nerwobólami głowy.

2. Avena Sativa pochodzi z pospolitego owsa i jest używana do celów medycznych od średniowiecza, aby zapewnić żywotny układ nerwowy. Działa również jako łagodny środek uspokajający podczas wyczerpania nerwowego i uspokaja osoby z lękiem przed wydajnością. Jako kuracja homeopatyczna wyciąg i nalewka z Avena Sativa są stosowane jako toniki dla układu nerwowego. Wpływa bezpośrednio na mózg i funkcje odżywcze organizmu, zwiększając siłę nerwową i poprawiając odżywienie całego ustroju. Ponadto ustalono, że avena to także doskonała substancja ułatwiająca detoksykację organizmu oraz zwiększająca poziom energii.

3. Calcarea Carbonica to naturalny minerał pochodzący z muszli ostryg lub węglanu wapna, który zapewnia podwójne korzyści osobom próbującym schudnąć, nawet jeśli mają mniej niż optymalne odżywianie, poprzez (1) pomoc w kontrolowaniu apetytu i apetytu oraz (2) uspokajające nerwy. Kiedy robisz wszystko, co niezbędne, aby schudnąć, kontrolowanie apetytu i uspokojenie nerwów z pewnością pomoże Ci osiągnąć idealną wagę.

4. Fucus Vesiculosus jest silnym, specyficznym homeopatycznym lekiem na otyłość i nietoksycznym wolem, który wspomaga trawienie i powiększenie tarczycy u osób otyłych. Zawiera wysokie stężenie jodu, niezbędnego w syntezie hormonów tarczycy.

5. Grafity to lek homeopatyczny sporządzany z proszku czystego grafitu, minerału węglowego. Grafity są tradycyjnie stosowane w leczeniu chorób skóry, ale w ostatnich latach stały się popularną opcją dla osób cierpiących na zaburzenia równowagi metabolicznej. Grafity są często sugerowane osobom, które zmagają się z ciągłymi bólami głodowymi podczas diety, a także kobietom, które zmagają się z wagą w okresie menopauzy. Uważa się również, że ten lek homeopatyczny pomaga poprawić i utrzymać metabolizm, zwłaszcza u starszych kobiet.

6. Igantia Amara , zwana także po prostu Ignatią, jest homeopatycznym lekarstwem pochodzącym z drzewa pochodzącego z Filipin, znanego jako Strychnos Ignatia. Ignatia jest tradycyjnie stosowana w leczeniu zaburzeń emocjonalnych, zwłaszcza u kobiet. Ignatia Amara jest lekiem homeopatycznym, często sugerowanym przez homeopatów osobom na diecie, które zmagają się z lękiem lub nerwowością, która często prowadzi do przejadania się. Ci, którzy skorzystają z tego środka, mają tendencję do ciągłego pragnienia słodyczy i słodkich napojów.

7. Lycopodium Clavatum , zwany także po prostu Lycopodium, jest homeopatycznym lekarstwem na bazie ekstraktu z mszaków z rodziny Lycopodiaceae. Lycopodium jest tradycyjnie sugerowane pacjentom z problemami lękowymi. Lycopodium Clavatum jest często sugerowane przez homeopatów tym, którzy mają ciągły apetyt na słodycze. Uważa się, że ten środek pomaga poprawić metabolizm, a także pomaga kontrolować apetyt. Ci, którzy skorzystają z tego środka, zwykle pragną również słonych potraw, chociaż te zachcianki nie są tak częste, jak zachcianki na słodkie i słodkie potrawy. Lycopodium działa najlepiej dla tych, którzy mają zachcianki, które zwykle pojawiają się, nasilają się, gdy stają się niespokojni.

8. Nux Vomica to remedium stworzone z nasion drzewa strychniny. Drzewo to, znane również jako wymiotujący orzech trucizny, jest wiecznie zielonym drzewem pochodzącym ze wschodnich Indii, Birmy, Tajlandii, Chin i północnej Australii. Nux Vomica to podstawowy lek na trawienie, który łagodzi nudności, odbijanie kwaśne, gazy, wzdęcia, niestrawność, uczucie głodu, nawet gdy jesteś pełny. NuxVomica jest również często sugerowana osobom, które mają tendencję do diety przez kilka dni, a następnie nagle objadają się kaloriami o wartości dziennej, a wszystko to w krótkim czasie. Osoby, które skorzystają na tym lekarstwie, często cierpią na problemy lękowe lub prowadzą stresujący tryb życia, który, jak się uważa, powoduje nagłe objadanie się.

9. Sulfuricum Acidum jest lekarstwem wskazanym dla osób, które mają tendencję do pośpiechu podczas posiłku i mimo że wypili za dużo, jedzą dalej. Ci, którzy korzystają z Sulfuricum Acidum, uwielbiają również słodycze. Kwasy homeopatyczne są również dobre na depresję; oraz w przypadku głębokiego bólu i urazów fizycznych, np. po operacji.

10. Tarczyca jest lekiem należącym do kategorii „organoterapia” wytwarzanym z gruczołu tarczycy zwierząt. Tarczyca zapewnia ogólną regulację metabolizmu węglowodanów, białek i tłuszczów poprzez wpływ na narządy odżywiania, wzrostu i rozwoju. Thyrodidium zapewnia skuteczną ulgę w zaburzeniach metabolicznych, osłabieniu mięśni i głodzie cukru.Utrata wagi dzięki Slenderiiz jest łatwa


Tłuszcz z brzucha to najtrudniejszy do stracenia tłuszcz. W rzeczywistości istnieją diety i pigułki, które koncentrują się bezpośrednio na upartym tłuszczu z brzucha. Tłuszcz zgromadzony wokół brzucha jest wykorzystywany przez organizm tylko w okresie głodu lub ciąży. Jeśli jesteś mężczyzną… jedyną opcją, jaką masz, jest głód, jeśli chcesz odzyskać ten sześciopak.

Na szczęście Slenderiiz ułatwia utratę tłuszczu z brzucha. Po prostu weź krople i postępuj zgodnie z systemem, a zobaczysz wyniki, jakich nigdy wcześniej nie widziałeś w żadnym innym programie. W rzeczywistości możesz stracić do funta dziennie.


Czy Slenderiix i Xceler8 są bezpieczne?

Tak! Slenderiiz jest w 100% homeopatyczny, a także w 100% wolny od hormonów i jest produkowany w USA, w zatwierdzonym przez FDA zakładzie homeopatycznym. W Slenderiiz NIE ma narkotyków ani syntetycznych substancji chemicznych.

Slenderiiz stosuje unowocześnione podejście do homeopatii, łącząc poszczególne sprawdzone środki w jedną spójną formułę, aby skutecznie zająć się wszystkimi zaburzeniami równowagi, które przyczyniają się do nieprawidłowego przyrostu masy ciała. Czynniki przyczyniające się do tego obejmują reakcje hormonalne na nadmierny stres – dietetyczne, emocjonalne lub środowiskowe; zdolność do komórkowej detoksykacji, komunikacja neuroprzekaźników, stabilne wzorce głodu i wolność od uzależniających zachowań, z których wszystkie przyczyniają się do ogólnoustrojowego wypłukiwania nieprawidłowych zapasów tłuszczu, gdy równowaga zostanie osiągnięta. Slenderiiz został pomyślnie przetestowany na ponad 10 000 pacjentów, zanim ARIIX uzyskał wyłączność i rozpoczął wewnętrzne testy beta i obserwacje kliniczne w 2011 roku.Co lekarze mówią o Slenderiiz


Dr Marlisa Hurt przez ostatnie siedem lat pracowała w prywatnej praktyce, koncentrując się na żywieniu rehabilitacyjnym. Dr Hurt uczył pacjentów z nadwagą i chorobliwie otyłych, aby uwolnili się od nadwagi i chorób. Doradzając, dr Hurt była w stanie pracować z ludźmi, którzy muszą zrzucić od 20 do 150 funtów. Postępując zgodnie z jej radą, pacjentom udało się schudnąć i utrzymać ją na stałe. Widziała z pierwszej ręki, co się dzieje, gdy system Slenderiiz zostaje wdrożony.

Wreszcie rozwiązanie, które ma sens! W czasach, gdy Amerykanie wydają 30 miliardów dolarów rocznie w pogoni za odpowiedzią na utratę wagi, dieta stała się Świętym Graalem amerykańskiej drogi.

Ale typowe „diety” zawodzą, ponieważ opierają się na zmniejszeniu kalorii pochodzących z tej samej żywności o niskiej wartości odżywczej, która na początku sprawiała, że ​​ludzie byli niezdrowi, i nie biorą pod uwagę toksyczności dzisiejszego środowiska i tego, jak te obciążenia powodują większe potrzeby żywieniowe niż kiedykolwiek wcześniej .

Nieprawidłowe odkładanie tłuszczu, które jest wynikiem zahamowania metabolizmu, jest chorobą niedoboru i współistniejącej toksyczności. Jedynym sposobem na stworzenie i utrzymanie smukłego ciała na całe życie jest program, który dotyczy przywrócenia równowagi żywieniowej i systemowej detoksykacji w tym samym czasie.„Jedną z najważniejszych rzeczy jest nauczenie się, że nie jesteśmy genetycznie zwycięzcami ani przegranymi; wszyscy jesteśmy osobami dokonującymi wyboru ”.

Dr Marlisa Hurt PhD
Anti-Aging Medicine


Dr Ray Strand, MD od ponad 40 lat prowadzi prywatną praktykę rodzinną, a ostatnie 18 lat swojej praktyki spędził na medycynie profilaktycznej i żywieniowej. Napisał kilka najlepiej sprzedających się książek na ten temat i wykładał na temat medycyny żywienia oraz epidemii cukrzycy i otyłości na całym świecie.

„Dlaczego miałbyś chcieć schudnąć tylko po to, żeby ją odzyskać. „Utrata wagi jest świetna, nie sprzeciwiam się temu, ale utrzymanie go jest bezcenne. To właśnie oferuje Slenderiiz w swoim systemie. ”

– Dr Ray Strand, MD
40 lat w praktyce rodzinnej
19 lat medycyny alternatywnejDr Ray D. Strand ukończył University of Colorado Medical School i ukończył studia podyplomowe w Mercy Hospital w San Diego w Kalifornii. Od trzydziestu pięciu lat aktywnie prowadzi prywatną praktykę rodzinną. W ciągu ostatnich 15 lat skupił się na medycynie żywieniowej, prowadząc wykłady na ten temat w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii, Singapurze i Malezji.


Dr Jeffrey Illeck, MD OB / GYN ukończył Rutgers University of Medicine and Dentistry w New Jersey w 1988 roku. Odbył rezydenturę w Cedars-Sinai Medical Center LA.

Fellow American Congress of Obstetricians and Gynecologists. Dr Illeck prowadzi prywatną praktykę od 1992 roku i jest starszym lekarzem w Beach Obstetrics and Gynecology Medical Practice w Huntington Beach w Kalifornii od 1992 roku.

Dr Illeck jest szczególnie zainteresowany całkowitym zdrowiem kobiet, odżywianiem, ćwiczeniami fizycznymi i rozwojem płodu.

„Jako praktykujący lekarz położniczy / ginekologiczny, pracując z wieloma kobietami i przyszłymi ojcami, którzy borykają się ze swoją wagą i dietą, byłbym totalnie niedbały, gdybym nie powiedział wszystkim o tym ekscytującym rozwiązaniu do kontroli wagi. Osobiście doświadczyłem i byłem świadkiem skuteczności, badań klinicznych i bezpieczeństwa składników systemu Slenderiiz ”.

– Dr Jeffrey Illeck, MD OB / GYN


Dr Alan E. Organ, MD, doktor nauk medycznych Ukończył studia licencjackie z chemii na UCLA w 1969 roku; Ukończył z tytułem doktora. doktor nauk biologicznych (fizjologia i biologia komórki) na Uniwersytecie Kansas w 1972 r .; uzyskał dyplom lekarza na Uniwersytecie Missouri w Kolumbii w 1976 roku; ukończył staż, rezydenturę i główny staż pediatryczny na University of Kansas Medical Center w Kansas City, KS.

Adiunkt w dziedzinie anatomii i fizjologii, patofizjologii i badań laboratoryjnych w National American University, Kansas City, MO; Adjunct Graduate Faculty na Park University w Kansas City.

„Jako lekarz nie mogłem polecić niczego, czego nie próbowałem. Najważniejsze dla mnie jest to, że kiedy mówię swoim studentom, że mam coś, co działa, wiem, że działa, ponieważ bez wysiłku schudłem 30 funtów w ciągu trzech miesięcy. Chodziłem i to wszystko. Byłem bez kropli przez sześć miesięcy i nie przytyłem z powrotem na wadze. Prawdę mówiąc, jestem gotowy, aby włożyć kolejny nacięcie w pasku, ponieważ moje spodnie wciąż spadają. Nie robię nic innego, akceptując, że w tym momencie nie biorę kropli ”.

-Dr. Alan Organ, pediatria (w stanie spoczynku)


Dr n. Med. Gregory Kuldanek, medycyna wewnętrzna
W całej mojej praktyce utrata masy ciała była moim szczególnym celem, ponieważ jest to najlepszy sposób na łagodzenie innych chorób, a także była to osobista walka.

Mocno wierzę w nauczanie poprzez przykład, ale pragnę lepszych narzędzi pomagających tym, którzy walczą i wiem, że znalazłem sojusznika w Slenderiiz. Poprzez włączenie wsparcia żywieniowego do mojej praktyki, nie mogę się doczekać opracowania nowego zestawu umiejętności kliniczne, które pomogą mi „ przekazać to dalej ” poprzez rozpowszechnianie tej wiedzy wśród rówieśników. Jedną z rzeczy, która podekscytowała mnie w firmie była chęć prowadzenia badań klinicznych i osobiście pragnę stworzyć szereg badań klinicznych opracowany dla określonych typów pacjentów z chorobami, takimi jak cukrzyca i hiperlipidemia.

„Doświadczyłem znacznej poprawy u moich pacjentów w bardzo krótkim czasie dzięki zastosowaniu Slenderiiz i głęboko wierzę, że ta forma leczenia może być potężnym i opłacalnym sposobem leczenia niektórych z tych chorób”.

– dr Gregory Kuldanek, MD Medycyna wewnętrzna

Slenderiiz – często zadawane pytania


P: Czy w programie Slenderiiz zatwierdzono inne substancje słodzące oprócz Stevii?
Odp .: Aby uzyskać najlepsze wyniki, zalecamy stosowanie wyłącznie słodzika Stevia lub Luo Han Guo podczas programu Slenderiiz. Dopuszczalna jest zarówno płynna, jak i sproszkowana stewia. Słodzik Luo Han Guo pochodzi z owoców Monka i jest również idealnym słodzikiem w programie Slenderiiz.

P: Czy mogę przyjmować Slenderiiz podczas chemioterapii?
O: Nie tolerujemy stosowania produktów odchudzających w tak stresującym dla organizmu okresie.

P: Czy ktoś, kto przechodzi jakikolwiek rodzaj operacji, może nadal stosować Slenderiiz i suplementację?
Odp.: Tak, z wyjątkiem Magnical-D nie należy przyjmować ze względu na potas. Jak zawsze, SKONTAKTUJ SIĘ Z LEKARZEM.

P: Czy kontrola urodzeń wpływa na wyniki Slenderiiz?
O: Proszę zwrócić się do swojego lekarza.

P: Czy Slenderiix lub Xceler8 wpływa na ciśnienie krwi?
Odp .: Nigdy nie widzieliśmy, aby Slenderiix lub Xceler8 wpływały na ciśnienie krwi.

P: Jak używać kompleksu Xceler8 z Slenderiix?
ZA:Slenderiix to homeopatyczna synergiczna mieszanka składników, które działają razem, aby pomóc Ci szybko schudnąć. Xceler8 pomaga zapewnić maksymalną skuteczność w przypadku stosowania z kroplami Slenderiix. Robi to na 3 sposoby. Po pierwsze, optymalizuje wchłanianie wszystkiego, co jesz i pijesz, w tym kropli Slenderiix. Dzięki temu otrzymujesz więcej składników odżywczych z pożywienia, które spożywasz. Po drugie, wspomaga zwiększone krążenie krwi w całym organizmie. Zwiększony przepływ krwi, zwłaszcza przez kończyny, poprawia samopoczucie Tobie i Twoim stawom. Po trzecie, doświadczysz zwiększonej energii.

P: Jak działa Slenderiix?
Odp .: Istnieje teoria, że ​​Slenderiix powoduje, że podwzgórze mobilizuje tłuszcz z obszarów magazynujących tłuszcz w organizmie i udostępnia go do użytku.

W twoim ciele znajdują się trzy rodzaje tłuszczu.
Tłuszcz strukturalny: znajdujący się między stawami i narządami.
Tłuszcz normalny: zlokalizowany w całym ciele; stosowany w celu zaspokojenia codziennych potrzeb żywieniowych organizmu.
Nieprawidłowy tłuszcz: złogi powodujące otyłość; Wykorzystywana tylko podczas głodu i ciąży. Ograniczając spożycie kalorii, organizm może czerpać jedynie ze strukturalnych i normalnych rezerw tłuszczu. Dlatego same diety głodowe nie działają i powodują, że ludzie przybierają na wadze. Organizm kompensuje niskie spożycie pokarmu, zaczynając gromadzić więcej tłuszczu.

P: Jak długo pozostawiam krople Slenderiix pod językiem i co mam zrobić później?
ZA:Najlepiej pozostawić Homeopathic Slenderiix Drops pod językiem na 10 sekund. Następnie możesz po prostu połknąć płyn. Ważne jest również, aby nie jeść ani nie pić 10 minut przed lub po zażyciu kropli.

P: Jak długo trwają krople Slenderiix i Xceler8 po otwarciu?
Odp .: Krople Slenderiix nie tracą ważności, jeśli są przechowywane z dala od słońca. Krople Xceler8 tracą ważność po roku od otwarcia.

P: Ile średnio stracę wagę dzięki Programowi Slenderiiz?
Odp.: Utrata masy ciała różni się w zależności od osoby, ale średnio większość ludzi straci od 13 do 15 funtów w ciągu 28 dni w programie Slenderiiz.

P: Czy miód jest zatwierdzony do programu Slenderiiz?
ZA:Nie. Jedyne dwie zatwierdzone opcje słodzików to Stevia i Luo Han Guo.

P: Czy w programie Slenderiiz oliwa z oliwek jest uważana za zdrowy tłuszcz?
Odp .: Oleje roślinne nie są zalecane w programie Slenderiiz, chyba że są surowe i nieogrzewane. Aby uzyskać optymalne rezultaty, podczas trwania programu zalecamy olej kokosowy. Nasz ulubiony olej kokosowy pochodzi z Tropical Traditions, ponieważ jest potrójnie destylowany i bez smaku, dzięki czemu nadaje się do spożywania na surowo i do gotowania.

P: Czy Slenderiix jest zalecany dla zdrowiejącego alkoholika lub kogoś, kto przeszedł program AA?
Odp .: To bardzo osobista decyzja, której niestety nie możemy za Ciebie podjąć. Ilość alkoholu w Slenderiix jest tak minimalna, że ​​nie zostanie wykryta nawet w teście przesiewowym na obecność alkoholu. Zawartość alkoholu w całej butelce Slenderiix jest w przybliżeniu taka sama, jak gdybyś zjadł 2 dojrzałe banany.

P: Czy Slenderiiz jest odpowiedni dla astmatyków?
Odp .: tak, to jest; jednak zawsze powinieneś uzyskać zgodę swojego lekarza.

P: Jakie są typowe skutki uboczne programu Slenderiiz?
O: Chociaż skutki uboczne są rzadkie, częste obejmują: wzdęcia, biegunkę, zaparcia, rozstrój żołądka i gazy. To wszystko są naturalne skutki uboczne wprowadzenia nowej diety do układu pokarmowego.

P: Jakie są skutki uboczne programu Slenderiiz?
Odp .: Nie są znane żadne skutki uboczne związane ze stosowaniem Slenderiix lub Xceler8. Jednak tak jak w przypadku każdego programu odchudzania, przed rozpoczęciem należy skonsultować się z lekarzem.

P: Czego mogę się spodziewać po uruchomieniu programu Slenderiiz?
ZA:Możesz spodziewać się głodu przez kilka pierwszych dni diety. Po około 48 godzinach Slenderiix i Xceler8 Drops zaczynają ograniczać głód i uwalniać zapasy tłuszczu, aby pomóc odżywiać organizm. Czynniki, które zapewniają szybszą utratę wagi, obejmują włączenie warzyw włóknistych, takich jak brokuły, kalafior i brukselka, do posiłków obiadowych i obiadowych. Spożycie błonnika i wody jest niezwykle ważne dla Twojego sukcesu w tym programie.

P: Co mam zrobić, jeśli osiągnę poziom plateau?
Odp .: Normalne jest występowanie plateau trwającego od 2 do 5 dni (gdy ustaje utrata masy ciała). Jeśli problem nie ustępuje po 6 dniach, musisz zrobić dwie z trzech rzeczy:

Opcja 1:Przez cały dzień jedz tylko 6 jabłek (i weź swoje krople Slenderiix i Xceler8). Pij tyle wody, ile potrzebujesz, ale jedz tylko 6 jabłek.

Opcja 2: Przez cały dzień jedz tylko białko (i krople Slenderiix i Xceler8). Ponownie, jedz tylko białko i wodę.

Opcja 3: Pij 3 koktajle PureNourish dziennie z dwoma jabłkami i dużą ilością wody.

P: Z jakiego ziarna wytwarzany jest alkohol zbożowy w Slenderiiz?
O: Alkohol zbożowy w Slenderiiz jest wytwarzany z ziemniaków.

P: A jeśli muszę oszukiwać, co mogę zrobić bez całkowitego rozpadu?
ZA:To jedno z najczęściej zadawanych pytań. Jeśli zamierzasz oszukiwać, używaj chudych białek lub zielonych warzyw. Nie jedz słodyczy, lodów ani innych rodzajów cukrów prostych. Jeśli to zrobisz, cofniesz się o 3 do 4 dni. Nie przytyjesz nagle 5 funtów, ale nie stracisz też wagi przez 3 do 4 dni. Oczywiście wolimy, abyś nie oszukiwał, ale jeśli to robisz, bądź mądry w swoim podejściu. Cokolwiek z tym zrobisz, rób to z umiarem i nie pozwól, aby to cofnęło Cię tak daleko, że całkowicie zrezygnujesz z diety. Pamiętaj, że jeśli zrezygnujesz z diety, nie osiągniesz swojego celu odchudzającego. Ale oszustwo raz lub dwa nie wykolei cię całkowicie.

P: A jeśli chcę ćwiczyć, przestrzegając programu Slenderiiz?
ZA:Ta dieta jest niezwykle elastyczna. Jeśli chcesz ćwiczyć, musisz zrównoważyć spalone kalorie zwiększonym spożyciem kalorii. Na przykład: jeśli biegasz i spalasz 300 kalorii, musisz to zrównoważyć, zużywając 75% z tych 300 kalorii (lub dodatkowe 225 spożytych kalorii). Ale możesz jeść tylko z zatwierdzonych białek i warzyw. Bez dodatkowych owoców. Należy pamiętać, że energiczne ćwiczenia spowalniają utratę wagi. Stracisz cale, ale ogólna utrata wagi będzie zauważalnie wolniejsza.

P: A co jeśli chcę spożywać mniej kalorii w programie Slenderiiz?
ZA:Nasz program opiera się na 1250 kaloriach, ale możesz zdecydować, według własnego uznania, przyjmować mniej kalorii w celu zwiększenia utraty wagi. Sugerujemy omówienie tego z lekarzem przed rozpoczęciem jakiegokolwiek nowego programu odchudzania.

P: Jakie przygotowania są wymagane do programu Slenderiiz?
Odp .: Najważniejszym przygotowaniem, jakie możesz zrobić, jest mentalne podjęcie decyzji o przestrzeganiu diety. Aby to zadziałało, musisz pozostać na diecie. Wspaniałą wiadomością jest to, że za 30 dni możesz być zupełnie nowym sobą.

P: Co powinienem zrobić, jeśli boli mnie głowa?
Odp .: W niektórych przypadkach ludzie mogą odczuwać bóle głowy podczas stosowania diety o niższej kaloryczności. Aby temu zaradzić, możesz pić bogaty w elektrolity napój o zerowej lub niskiej zawartości kalorii. Woda kokosowa to świetny wybór.

P: Co powinienem zrobić, jeśli mam objawy dłużej niż dwa tygodnie?
Odp .: Istnieje bardzo małe prawdopodobieństwo, że możesz mieć alergię lub nietolerancję na określony składnik produktu. Należy rozważyć zaprzestanie stosowania i skonsultować się z lekarzem.

P: Co byś poradził klientowi, który chce Slenderiiz, ale nie przyswaja witamin z grupy B?
Odp .: W takim przypadku klient może rozważyć zabranie Slenderiix i przekazanie Xceler8 znajomemu.

P: Dlaczego mam zaparcia podczas programu Slenderiiz?
ZA:Zaparcia są bardzo częste wśród osób celowo odchudzających. Podobnie jak ruchy jelit są często zakłócane podczas nieregularnych czynności, takich jak podróże, może również chwilowo zablokować się jako naturalna reakcja na nową dietę, powodując zaparcia. Ponadto zaparcia spowodowane przejściem na dietę wysokobiałkową mogą oznaczać, że nie otrzymujesz wystarczającej ilości błonnika. Zalecamy picie wystarczającej ilości płynów, zwiększenie chodzenia do jednej godziny dziennie, aby organizm się poruszał, dokładne przeżuwanie pokarmów i zwiększenie spożycia błonnika z warzyw. Ponadto płyny rozrzedzą soki trawienne, utrudniając organizmowi trawienie pokarmu, dlatego należy oszczędzać płynów do czasu, gdy zjesz posiłek. Twój organizm powinien dostosować się do nowej diety w ciągu 1-2 tygodni, łagodząc objawy. Jeśli nie, skontaktuj się z lekarzem.

P: Dlaczego boli mnie głowa podczas programu Slenderiiz?
Odp .: Według National Headache Foundation 30% bólów głowy może być związanych z problemami dietetycznymi. Dlatego też, gdy szybko tracisz na wadze, częstym efektem ubocznym są częste bóle głowy. Cięcie cukru, kofeiny, soli i tłuszczu może powodować ból głowy. Innym prawdopodobnym wyzwalaczem bólu głowy jest odwodnienie, więc zwiększ spożycie wody. Twój organizm powinien dostosować się do nowej diety w ciągu 1-2 tygodni, łagodząc objawy. Jeśli nie, skontaktuj się z lekarzem.

P: Dlaczego mam dolegliwości żołądkowe?
ZA:Prawdopodobnie po raz pierwszy doświadczasz takiej diety. Za każdym razem, gdy zmieniasz dietę, mogą wystąpić typowe skutki uboczne, takie jak dyskomfort w żołądku, biegunka i zaparcia. Zapewniamy, że jest to bardzo częste. Możesz złagodzić ten objaw, zmniejszając wielkość porcji PureNourish. Twój organizm powinien w naturalny sposób dostosować się do nowej diety w ciągu 1-2 tygodni, łagodząc objawy. Jeśli nie, skontaktuj się z lekarzem.

P: Dlaczego tracę włosy podczas programu Slenderiiz?
Odp.: Często wypadanie włosów i utrata masy ciała idą w parze, ponieważ mieszki włosowe są niezwykle wrażliwe na zewnętrzne stresy. Wiele osób odczuwa utratę włosów po zrzuceniu zaledwie 15 funtów i może trwać do 3-6 miesięcy po utracie wagi. Włosy odrosną same.

P: Dlaczego nie śpię podczas przyjmowania leku Slenderiiz?
Odp .: Jeśli używasz Xceler8 w nocy, witaminy z grupy B i ekstrakt z zielonej herbaty w produkcie mogą zakłócać Twój sen. Możesz także jeść zbyt późno w nocy, przez co twoje ciało zużywa energię na trawienie, gdy próbujesz zasnąć. Spróbuj zwiększyć porcję poranną i popołudniową Xceler8, aby uniknąć przyjmowania go wieczorem i zjeść kolację wcześniej wieczorem. Jeśli bierzesz Rejuveniix również, nie używaj go na noc. Daj sobie 5-6 godzin między zażyciem a pójściem spać.

P: Dlaczego banany nie znajdują się na liście zatwierdzonych produktów spożywczych Slenderiiz?
ZA:Banany mają wysoki indeks glikemiczny i odchudzając się chcemy kontrolować poziom cukru we krwi.

P: Dlaczego nie możesz jeść węglowodanów bogatych w skrobię, takich jak ryż, makaron i chleb w Slenderiiz?
Odp .: Te rodzaje żywności mają wysoki indeks glikemiczny, co oznacza, że ​​podnosi poziom cukru we krwi. Program Slenderiix służy do kontrolowania poziomu cukru we krwi.

P: Dlaczego czuję się nadęty podczas uruchamiania programu Slenderiiz?
Odp .: Białko grochu zawarte w PureNourish jest najbezpieczniejszym dostępnym białkiem, z jeszcze mniejszą liczbą skutków ubocznych niż serwatka, chociaż czasami powoduje wzdęcia. Możesz złagodzić ten objaw, zmniejszając porcję. Twój organizm powinien w naturalny sposób dostosować się do nowej diety w ciągu 1-2 tygodni, łagodząc objawy. Jeśli nie, skontaktuj się z lekarzem.

P: Dlaczego mam biegunkę podczas programu Slenderiiz?
Odp .: Biegunka jest niezwykle powszechna, nawet u zdrowych dorosłych, którzy nie są na diecie. Kiedy wprowadzasz do swojego organizmu nowe pokarmy, szczególnie zielone warzywa liściaste, możesz spodziewać się 1-2 tygodniowego okresu dostosowawczego, aby Twój układ trawienny poprawił się i złagodził objawy.

PureNourish wprowadza również zdrowe bakterie do układu pokarmowego, które mogą powodować luźne stolce. Jeśli używasz więcej niż 1 porcji PureNourish dziennie, zmniejsz spożycie. Twój organizm powinien w naturalny sposób dostosować się do nowej diety w ciągu 1-2 tygodni, łagodząc objawy. Jeśli nie, skontaktuj się z lekarzem.

P: Dlaczego w Slenderiix używany jest alkohol?
ZA:Slenderiix to produkt homeopatyczny wykorzystujący alkohol jako bezpieczny środek konserwujący. Alkohol działa również jako środek wchłaniający, zwiększając wchłanianie składników do krwiobiegu.

P: Dlaczego przestałem tracić na wadze w programie Slenderiiz?
Odp .: Istnieje kilka powodów, dla których utrata masy ciała może ustabilizować się:

1. Masz zaparcia. To jest najczęściej powód, dla którego osoby uczestniczące w programie Slenderiiz przestają tracić na wadze.
2. Jesteś odwodniony. Zmniejszy to wysiłki związane z odchudzaniem, więc upewnij się, że zwiększasz spożycie wody.
3. Cukier wkrada się do Twojej diety. Cukier można znaleźć w najbardziej nieprawdopodobnych miejscach, takich jak sosy sałatkowe, sosy i napoje. Upewnij się, że eliminujesz z diety cały cukier, w tym posiłki poza domem.
4. Uwalnianie toksyn z zapasów tłuszczu. Kiedy tracisz drastyczną wagę, twoje ciało może działać przeciwko tobie, zatrzymując toksyny w organizmie. Może to spowodować odbicie masy ciała. Pamiętaj o detoksykacji, przyjmując Restoriix podczas programu Slenderiiz.

P: Dlaczego Slenderiiz jest najlepszym wyborem?
Odp .: Jest tak wiele powodów! Oto cztery najważniejsze:

1. Slenderiix jest produkowany w USA przez zakład zatwierdzony przez FDA.
2. Slenderiix oferuje formułę wolną od hormonów, aby zmaksymalizować wyniki diety, zapewniając w 100% homeopatyczną formułę.
3. Slenderiix to kompletna formuła. To nie jest rozwodniona wersja aminokwasów.
4. Slenderiix stosuje podejście wielofazowe w połączeniu z dietą 1250 kalorii, aby promować trwałą utratę wagi. Utrzymanie idealnej wagi to nasza mantra.

P: Dlaczego dieta 1250 kalorii w programie Slenderiiz?
Odp .: Ponieważ spożywasz tylko 1250 kalorii, Slenderiix sygnalizuje podwzgórzowi, aby zmobilizował tłuszcz z obszarów magazynujących tłuszcz, dzięki czemu możesz go spalić podczas codziennych czynności.

P: Czy zmniejszenie ilości przyjmowanego produktu wpłynie na wyniki odchudzania?
Odp .: Nadal będziesz schudnąć, nawet jeśli zmniejszysz ilość przyjmowanego produktu, ale prawdopodobnie nie będzie to aż tak dużo.

P: Czy przyjmowanie Restoriix zmieni skuteczność Slenderiix?
ZA:Możesz wziąć oba produkty razem. Jednak w celu uzyskania optymalnych wyników najlepiej jest przyjmować Restoriix na pusty żołądek.

P: Czy byłoby dobrze umieścić Slenderiiz w plastikowych butelkach do noszenia?
O: Zalecamy pozostawienie go w szklanych butelkach. Ma to na celu zachowanie niezmienionego produktu, ponieważ plastik może wypłukiwać chemikalia, zwłaszcza w przypadku stosowania alkoholu.

Badanie kliniczne Slenderiiz


Randomizowane, ślepe, kontrolowane placebo badanie krzyżowe: badanie związku ekskluzywnej homeopatycznej nalewki odchudzającej połączonej z żywieniem terapeutycznym w odniesieniu do odwrócenia trzewnych zapasów tkanki tłuszczowej i markerów stanu zapalnego w surowicy, które wskazują czynniki ryzyka wiodących przyczyn śmierć, w tym zastoinowa choroba serca i nowotwory związane z hormonami.
Badanie kontrolowane placebo ocenia hormonalne, fizjologiczne i fizyczne reakcje badanych na: opatentowaną mieszankę składników homeopatycznych (dalej określaną jako „Slenderiix”) w połączeniu z formą metylową witamin z grupy B połączoną z ziołami adaptogennymi, (dalej określane jako Xceler8, a gdy są stosowane zgodnie, są znane jako Program utraty wagi Slenderiiz); odżywianie lecznicze, optymalne nawodnienie z oczyszczonej wody; odpowiednia suplementacja żywieniowa dla optymalnego metabolizmu; detoksykująca, regenerująca mieszanka minerałów zeolitowych i zielonej super-żywności o dużej zawartości składników odżywczych (zwana dalej „Restoriix”); oraz całą formułę energetyczną i skupiającą na bazie przeciwutleniaczy w pożywieniu dla zwiększonego wykorzystania dopaminy i komunikacji neuroprzekaźnikowej (dalej nazywanej Rejuveniix).

Osiągnięto większą poprawę wskaźnika strat i całkowitej wielkości strat w związku z tym, czy badani spożywali produkty Slenderiiz wraz z podstawowymi suplementami diety i odtruwające preparatem Restoriix, a także z dodatkiem Rejuveniix do wszystkich powyższych.

Pomiary trzewnej tkanki tłuszczowej i markery stanu zapalnego w surowicy, które wskazują na zagrożenia dla zdrowia, uległy poprawie. Oznaczenia w surowicy związane z cholesterolem i trójglicerydami uległy znacznej poprawie. Metryka zapalenia serca HS-CRP została znacznie zmniejszona, a poziomy cukru we krwi związane z glukozą, HbA1C i insuliną również uległy poprawie.

Ostatecznie zaobserwowano zmiany fizyczne, psychiczne i emocjonalne badanych. Pacjenci, którzy tracili na wadze w szybszym tempie, zauważyli zwiększony entuzjazm, energię i pewność siebie. Psychologiczny wpływ posiadania wiedzy i zdolności do wywołania silnie pozytywnej zmiany metabolicznej, szczególnie w tak krótkim okresie, był raczej transformacyjny dla wszystkich badanych przyjmujących produkty ARIIX niż sama redukcja kalorii.

Wprowadzenie
Znalezienie produktu, który zwiększy skuteczność wyborów zdrowego stylu życia w celu wywołania utraty tkanki tłuszczowej, może znacznie zmniejszyć komplikacje zdrowotne, koszty leczenia i śmiertelność związane z otyłością. Niniejsze badanie jest próbą zbadania takiego produktu.

Te najnowsze dane z Centrum Kontroli Chorób (CDC) pokazują, że otyłość nadal stanowi istotny problem zdrowia publicznego. W 2008 roku koszty leczenia związane z otyłością oszacowano na 147 miliardów dolarów. Średni roczny koszt nadwagi został oszacowany na 8.365 USD dla otyłych kobiet i 6518 USD dla otyłych mężczyzn.

Analiza oszacowała występowanie otyłości wśród dorosłych w 2007 r., Według stanu, na podstawie danych dotyczących masy ciała i wzrostu podawanych przez osoby z Behavioural Risk Factor Surveillance System (BRFSS) wykazało, że występowanie otyłości w poszczególnych stanach wahało się od 18,7% do 32,0%.

Wśród respondentów BRFSS z 2007 roku: 25,6% było otyłych, 26,4% mężczyzn i 24,8% kobiet było otyłych. Częstość występowania otyłości wahała się od 19,1% dla mężczyzn i kobiet w wieku 18-29 lat; odpowiednio do 31,7% i 30,2% dla mężczyzn i kobiet w wieku 50-59 lat. Częstość występowania otyłości była wyższa na południu (27,3%) i na środkowym zachodzie (26,5%), a niższa na północnym wschodzie (24,4%) i zachodzie (23,1%).

Samo ograniczenie otyłości jest często nieskuteczne ze względu na hormonalne reakcje ochronne. Zbyt niskie dzienne spożycie kalorii przez dłuższy okres czasu może sabotować długoterminową utratę wagi poprzez hamowanie metabolizmu, prawdopodobnie powodując zablokowanie zapasów tłuszczu przez organizm w celu przetrwania w przyszłości. W związku z tym często dochodzi do wyrównania tempa, w jakim sama dieta niskokaloryczna zmniejszy wagę i ustabilizuje się do idealnej wagi przez długi czas. Aby zmniejszyć ryzyko chorób wtórnych związanych z otyłością, konieczna jest całkowita zmiana stylu życia, która dotyczy żywienia bogatego w składniki odżywcze, otwierając tym samym ścieżki optymalnego metabolizmu i detoksykacji.

W ciągu ostatnich pięciu lat pojawiająca się dziedzina badań epigenetycznych wykazała, że ​​implikacje hormonalne wynikające z wartości indeksu glikemicznego, wartości ładunku glikemicznego i toksycznych obciążeń chemicznych z powietrza, wody i żywności są krytycznie powiązane z tym, czy dana osoba zyska, czy nie straci. waga – nawet przy deficycie kalorii. Epigenetyka to nauka o regulacji genów, manipulacji i wynikającej z tego ekspresji zdrowia lub choroby.

Nauka ta opiera się na badaniu „pamięci” komórkowej i odpowiedzi biologicznych obejmujących modyfikację lub przebudowę chromatyny w wyniku zmian wpływów środowiskowych na żywność, wodę, powietrze, skórę, stres emocjonalny itp .; wszystkie czynniki inne niż te zarejestrowane w DNA lub wywołane przez DNA. Obecna teoria w Epigenetic Research mówi, że przewlekła choroba zwyrodnieniowa nie jest w większości spowodowana predyspozycjami genetycznymi, ale raczej 85-95% czynników środowiskowych jest przyczyną tych chorób, a (szacunkowo 5-15%) pozostały czynnik ryzyka jest związany z napis genu. Sugeruje to, że geny mają bardzo mały wrodzony wpływ na codzienny stan zdrowia komórek w porównaniu z innymi czynnikami.

Ze względu na obserwacje epigenetyczne i psychoneuroendokrynologiczne wspólnych czynników niedoboru składników odżywczych i współistniejącej obecności toksycznego ładunku przy katalizowaniu domyślnego sposobu magazynowania tłuszczu ludzkiego, niniejsze badanie zostało stworzone w celu ustalenia, czy można zaobserwować wyjątkową utratę tłuszczu w warunkach gęstości składników odżywczych poprzez kalorie – nieograniczone idealne wybory żywieniowe, odpowiednia suplementacja żywieniowa, odpowiednie nawodnienie / detoksykacja oczyszczoną wodą oraz detoksykacja komórkowa i przywrócenie równowagi neurotransmiterów za pomocą farmakologicznego dozowania TID z opatentowanym podjęzykowym katalizatorem homeopatycznym oraz metylokobalaminą (B12) połączoną z zastrzeżoną mieszanką adaptogennych ziół , zwane dalej Slenderiix i Xceler8.

Nalewka Homeopatyczna Slenderiix
Homeopatia to 200-letnia dyscyplina medyczna z udokumentowaną historią bezpieczeństwa i skuteczności. Ze względu na fundamentalne zasady stosowania substancji naturalnych w nieskończenie małych dawkach w ramach metody diagnostycznej „podobne leczyć podobne” nie są znane żadne przeciwwskazania do stosowania leków farmaceutycznych. Preparaty homeopatyczne są regulowane przez prawo od momentu powstania ustawy Food, Drug and Cosmetic Act, której autorem jest senator Royal Copeland, MD, praktykujący homeopata, w 1938 r.

Preparaty homeopatyczne są uznawane za leki na mocy federalnej ustawy o żywności, lekach i kosmetykach („Ustawa FD&C”), 21 USC § 201 i nast. Sekcja 201 (g) ustawy FD&C, 21 USC § 321 (g) , która definiuje termin „lek” jako „artykuły uznane w oficjalnej Farmakopei Stanów Zjednoczonych, oficjalnej Farmakopei Homeopatycznej Stanów Zjednoczonych, lub oficjalny słownik krajowy (i) lub jakikolwiek dodatek do któregokolwiek z nich. . . . ”

Slenderiix stosuje zmodernizowane podejście do homeopatii, łącząc poszczególne sprawdzone w czasie środki w jedną spójną formułę, aby skutecznie zaradzić wszystkim zaburzeniom równowagi, które przyczyniają się do dzisiejszej epidemii nieprawidłowego przyrostu masy ciała.

Czynniki przyczyniające się do tego obejmują reakcje hormonalne na nadmierny stres – dietetyczne, emocjonalne lub środowiskowe; zdolność do komórkowej detoksykacji, komunikacji neuroprzekaźnikowej, stabilnych wzorców głodu i wolności od uzależniających zachowań. Wszystko to przyczynia się do ogólnoustrojowego wypłukiwania nieprawidłowych zapasów tłuszczu, gdy równowaga zostanie osiągnięta. Slenderiix został pomyślnie przetestowany na ponad 10000 pacjentów przed uzyskaniem wyłączności i rozpoczęciem wewnętrznych testów beta i obserwacji klinicznej ARIIX.

Materia Medica kataloguje całą metodologię w dziedzinie homeopatii i odnosi się do funkcji każdego środka, jak podano poniżej:

Ammonium Bromatum: wskazany w przewlekłym nieżytach krtani i gardła, nerwobólach głowy i otyłości.

Avena Sativa: Wykazuje wybiórcze działanie na mózg i układ nerwowy, korzystnie wpływając na ich funkcje odżywcze. Wskazany przy wyczerpaniu nerwowym, osłabieniu seksualnym i nałogu morfinowym. Najlepszy tonik na osłabienie po wyczerpujących chorobach i bezsenności, zwłaszcza alkoholików. Zajmuje się również stanami nerwowymi wielu przewlekłych kobiecych problemów.

Calcarea Carbonica: Głównym działaniem jest wspieranie upośledzonego metabolizmu żywieniowego; gruczoły, skóra i kości, odgrywające największą rolę w wykazanych zmianach. Potrzebna do zwiększonego pocenia się miejscowego i ogólnego [do normalnej detoksykacji ogólnoustrojowej]… nudności, kwasicy i duszności, stan zmęczenia – psychiczny lub fizyczny, spowodowany przepracowaniem.

Fucus Vesiculosis: Lekarstwo na otyłość i wola nietoksycznego, powiększenie tarczycy u otyłych pacjentów. Poprawia się trawienie, normalizuje uporczywe zaparcia i zmniejsza wzdęcia.

Grafitowe: anty-Psoryczni węgla, najbardziej aktywne w grubych osób z uczciwsze cer z tendencjami do schorzeń skóry i zaparcia, nadmiar magazynowania tłuszczu ze skłonnością do otyłości, przewlekłe obniżenie temperatury ciała, z opóźnionym historii miesiączkowania, które stają się zimny łatwo może lekko anemia z zaczerwienieniem twarzy, skłonność do zapalenia odźwiernika lub choroby dwunastnicy.

Ignatia Amara: jeden z głównych lekarstw na histerię. Jest szczególnie dostosowany do nerwowego temperamentu kobiet o wrażliwej, łatwo pobudzającej naturze, szybkiej reakcji, szybkiej w wykonaniu i zmianie kondycji psychofizycznej, nerwowej, lękliwej, sztywnej, drżącej, które cierpią z powodu stresu psychicznego lub fizycznego.

Lycopodium Clavatum: Wspomaga schorzenia, w których stopniowo rozwijają się dolegliwości z funkcjonalnym osłabieniem trawienia, czynności wątroby i predyspozycji do metabolizmu kwasu moczowego, nietolerancji na zimno i siły mięśni. Wyraźnie regulujący wpływ na wydzieliny gruczołowe (łojowe), osoby korzystające z Lycopodium nie mają ciepła życiowego (co wskazuje na niższy od optymalnego metabolizm) mają słabe krążenie, z zimnymi kończynami, ostrymi przejściowymi bólami oraz wrażliwością na hałas i zapachy.

Nux Vomica: Typowe osoby uspokajane przez Nux są szczupłe, oszczędne, szybkie, aktywne, nerwowe i drażliwe. Specjalnie przystosowany do zaburzeń trawiennych, wzdęć brzucha i stanów hipochondrialnych, Nux może również łagodzić objawy, takie jak wygłodniały głód, kwaśny smak w ustach, nudności rano po jedzeniu; waga i ból brzucha oraz pogorszenie samopoczucia po jedzeniu.

Sulfuricum Acidum: ten środek wspomaga osoby z przewlekłą kwasicą, zaburzeniami przewodu pokarmowego i może objawiać się pragnieniem używek. Drżenie i osłabienie, pośpieszny temperament, uderzenia gorąca, a następnie pocenie się z drżeniem, spowolnione gojenie się po zabiegach medycznych, bóle żołądka i podchloryl.

Thyroidinum: Ćwiczenia ogólne regulujące wpływ na mechanizm odżywiania, wzrostu i rozwoju narządów. Stosowany w łuszczycy, tachykardii, zatrzymanym rozwoju u dzieci, związanym z poprawą pamięci, wolem, otyłością, guzami sutka, mięśniakami macicy, mięśniakami gruczołu piersiowego. Leczy uczucie omdlenia i nudności, skrajne osłabienie i głód, wrażliwość na przeziębienie oraz objawy niedoczynności tarczycy po ostrych chorobach, tj. Osłabienie, łatwe zmęczenie, słaby puls.

 ja. Od czasu przyjęcia ustawy FD&C, Farmakopea Stanów Zjednoczonych i National Formulary połączyły się.

 ii. Jak już wspomniano, po połączeniu Farmakopei Stanów Zjednoczonych i National Formulary istnieją tylko dwa „oficjalne” kompendia.

 iii. Leki homeopatyczne są również objęte statutem Medicare-Medicaid, 42 USC § 1395x (t), który definiuje leki jako „obejmują tylko takie leki. . . które są zawarte (lub zatwierdzone do włączenia) w Farmakopei Stanów Zjednoczonych, National Formulary lub United States Homeopathic Pharmacopoeia. ”

Xceler8: Wspomaganie metabolizmu i energii
Xceler8 to opatentowana mieszanka metylokobalaminy (naturalnej witaminy B12), biotyny i synergistycznej mieszanki specyficznej klasyfikacji ziół znanych jako adaptogeny; nazwane tak ze względu na ich udowodnioną zdolność do poprawy odporności na stres, zwiększenia odpowiedzi adaptacyjnych i zmniejszenia odczuwania stresu.
Koenzymowa forma witaminy B12, znana jako metylokobalamina, zapewnia podstawową strukturę produktu Xceler8. Ta forma witaminy B12 będąca dawcą grup metylowych przewyższa analogiczne chemiczne kopie witaminy B12, które są zwykle używane w lekach farmaceutycznych, niedrogich witaminach i „wzbogaconej” przetworzonej żywności. W organizmie potrzebni są różni donory metylów do chemicznego przekształcania substancji chemicznych w formy nadające się do wykorzystania w funkcji odżywczej. Donory metylu są również wykorzystywane do neutralizowania destrukcyjnych produktów ubocznych, takich jak homocysteina, do łagodnych substancji, które w przeciwnym razie przyczyniłyby się do choroby. Metylokobalamina jest jedyną formą witaminy B12, która jest w stanie pozbyć się homocysteiny poprzez metylację i umożliwia produkcję SAMe (S-adenozylometioniny), najważniejszego donora grupy metylowej zapewniającej odpowiedni poziom glutationu. Odpowiednia synteza glutationu w organizmie jest cechą silnego układu odpornościowego i dobrze funkcjonującego metabolizmu.

Cyjanokobalamina jest syntetyczną lub analogową witaminą B.Cyjanokobalamina jest pochodną syntetycznej lub analogowej witaminy B. Część witaminy B jest rozszczepiana do cząsteczki cyjanku, co wymaga obecności donora grupy metylowej, która musi zostać rozbita przez wątrobę w celu oddzielenia (toksycznego) składnika cyjankowego, co pozwala do przekształcenia do biologicznie aktywnej formy metylu B12. Ta syntetyczna cyjanokobalamina B12 jest zazwyczaj 100 razy tańsza niż metylokobalamina i przyczynia się do wyczerpania ogólnoustrojowego dawcy grupy metylowej, co może spowodować względne przesunięcie metabolizmu homocysteiny, zwiększając znaczne ryzyko chorób serca, zwyrodnienia neurologicznego i mierzalnego związanego z wiekiem kurczenia się mózgu.

„Homocysteina ma tendencję do gromadzenia się w organizmie, gdy występuje niedobór (metylowej lub użytecznej) witaminy B12. Nagromadzenie homocysteiny wiąże się między innymi ze zwiększonym ryzykiem chorób sercowo-naczyniowych, zespołu chronicznego zmęczenia / fibromialgii, stwardnienia rozsianego i demencji Alzheimera ”.

Badanie przeprowadzone na Uniwersytecie Oksfordzkim, opublikowane w The Journal of Neurology, wykazało, że około 40% populacji ma niedobór witaminy B12. Niedobór witaminy B12 jest tak rozpowszechniony z powodu powszechnie stosowanych leków farmaceutycznych, takich jak pigułki antykoncepcyjne zawierające estrogeny, leki zobojętniające – w tym nadmierne uzupełnianie wapnia; antybiotyki, leki przeciwnowotworowe, przeciwpsychotyczne i przeciwcukrzycowe. Wszystko to bezpośrednio powoduje zubożenie witaminy B12. Bez odpowiednich witamin z grupy B, które zawieszałyby sole żółci w wątrobie, rozpuszczalne w tłuszczach składniki odżywcze nie są w stanie przyswoić, co powoduje upośledzenie funkcji metabolicznych, neurologicznych i odpornościowych.

Badani w badaniu opisanym w Neuropsychopharmacology, porównującym wpływ metylokobalaminy w porównaniu z cyjanokobalaminą, odnotowali niezwykłe wyniki już po jednym tygodniu suplementacji. Użytkownicy Methyl B12 zgłaszali skrócenie czasu snu, lepszą jakość snu i lepsze samopoczucie podczas wstawania, zwiększoną energię w ciągu dnia i zdolność koncentracji. Przywrócenie odpowiedniego poziomu witaminy B12 wspiera zdrowy poziom energii i doskonałą wydajność neurologiczną. Biotyna jest koenzymem i witaminą B, która w połączeniu z chromem odwraca insulinooporność i wspiera zdrowy poziom cukru we krwi. Nawet gdy jest testowana w izolacji, biotyna odgrywa znaczącą rolę w kilku kluczowych funkcjach metabolicznych związanych z trawieniem i regulacją poziomu cukru we krwi. Biotyna wspomaga powłokę (skórę) i układ nerwowy, ułatwiając naprawę uszkodzeń nerwów spowodowanych cukrzycą typu 2 i sprzyja lepszemu wpływowi glikemii na te układy.

Rhodiola Rosea i Ashwaganda to zioła adaptogenne stosowane tradycyjnie zarówno w medycynie chińskiej, jak i ajurwedycznej. Adaptogeny definiuje się na podstawie ich zdolności do normalizującego działania na organizm, umożliwiając jednostce zwiększenie odporności na chroniczne stresory, fizyczne lub emocjonalne. Adaptogeny to nietoksyczne terapie roślinne, które normalizują funkcje fizjologiczne, które zostały zakłócone przez chroniczny stres. Działają one poprzez korektę równowagi układu neuroendokrynnego i odpornościowego. Adaptogeny są z powodzeniem stosowane w leczeniu przewlekłych schorzeń od ponad 100 lat, przyczyniając się do powstania obecnej teorii, że stres jest głównym czynnikiem napędzającym patologię wszystkich chorób. W szczególności wykazano, że rhodiola zapobiega nadmiernemu uwalnianiu kortyzolu i adrenaliny w odpowiedzi na stres, również stępienie wzrostu cholesterolu i trójglicerydów, zwykle wywoływanego w odpowiedzi na stres. Rhodiola pomaga w transporcie prekursorów serotoniny, zmniejszając depresję; i zwiększa stosunek tkanki tłuszczowej do mięśni poprzez mobilizację zapasów kwasów tłuszczowych podczas ćwiczeń, wspierając przyspieszone spalanie tłuszczu. Ashwaganda jest z powodzeniem stosowana zarówno w Indiach, jak i Chinach jako afrodyzjak, w leczeniu bezsenności, lęku, fibromialgii i zapalenia stawów oraz w celu promowania równowagi emocjonalnej w przypadkach depresji i zmęczenia psychicznego lub fizycznego. Ashwaganda jest z powodzeniem stosowana zarówno w Indiach, jak i Chinach jako afrodyzjak, w leczeniu bezsenności, lęku, fibromialgii i zapalenia stawów oraz w celu promowania równowagi emocjonalnej w przypadkach depresji i zmęczenia psychicznego lub fizycznego. Ashwaganda jest z powodzeniem stosowana zarówno w Indiach, jak i Chinach jako afrodyzjak, w leczeniu bezsenności, lęku, fibromialgii i zapalenia stawów oraz w celu promowania równowagi emocjonalnej w przypadkach depresji i zmęczenia psychicznego lub fizycznego.

Odpowiednia suplementacja: witaminy i minerały
Witaminy i minerały firmy ARIIX, znane jako „Optimals”, zawierają charakterystyczną mieszankę soków z suszonych warzyw, która jest certyfikowana do uprawy z nasion wolnych od GMO i pestycydów. Ta mieszanka zawiera brokuły, marchew, pomidory, buraki, szpinak, ogórek, brukselkę, kapustę, seler, jarmuż, szparagi, zieloną paprykę, kalafior, pietruszkę i trawę pszenną. Mieszanka warzyw zawiera ważne enzymy, peptydy i składniki odżywcze, które wspierają zdolność organizmu do wchłaniania i wykorzystywania witamin i minerałów oraz pomagają zrównoważyć dietę osób, które codziennie spożywają mało warzyw. Otręby ryżowe są naturalnym źródłem kompleksowych przeciwutleniaczy, magnezu, wapnia, karotenoidów witaminy A i dziewięciu witamin z grupy B, a także kilku niezbędnych aminokwasów i fosfolipidów, które są niezbędne do utrzymania zdrowych błon komórkowych.
Każdy składnik Optimals posiada certyfikat pochodzenia niezmodyfikowanego genetycznie, a produkty te są wytwarzane w zakładzie OTC, certyfikowane pod kątem skuteczności, czystości i mocy przez NSF, GMP i FDA, zapewniając rygorystyczne standardy zapewnienia jakości, niezawodności spójności i czystości . Badania wykazały, że suplementy zawierające naturalne kompleksy składników odżywczych są lepsze niż suplementy zawierające same izolaty.

Uzyskanie odpowiedniego poziomu witamin i minerałów każdego dnia jest niezbędne nie tylko dla dobrze funkcjonującego metabolizmu, ale mogą one być kluczowymi czynnikami różnicującymi między witalnym zdrowiem a zwykłym brakiem choroby. Ponieważ większość ludzi na świecie ma niedobór jednej lub więcej z 40 witamin, minerałów i innych niezbędnych biochemicznych składników odżywczych niezbędnych każdego dnia do minimalnego przeżycia; a ludzkie ciało zostało stworzone z wrodzoną zdolnością przystosowania się do niesamowitych zmiennych i nadal przeżywa, obserwujemy, jak obecnie większość ludzi doświadcza życia nie w stanie witalnym, lecz fluktuującym na kontinuum między brakiem choroby a doświadczaniem choroby.

Większość osób ma rażący niedobór krytycznych „składników odżywczych wspomagających metabolizm”, które są kluczowe dla właściwej kontroli poziomu cukru we krwi, reakcji na stres, metylacji żywności w użyteczne formy, które faktycznie mogą odżywiać organizm na poziomie komórkowym, oraz kontrolują każdą reakcję enzymatyczną płynów regulacja do produkcji neuroprzekaźników. Jako naród Amerykanie są przekarmieni, a jednocześnie niedożywieni i chronicznie zestresowani. Ten chroniczny stan niedoboru powoduje spowolnienie metabolizmu, aby spróbować oszczędzić pozostałe zasoby składników odżywczych. Najlepszym dowodem na to jest ospałość psychiczna, słabe trawienie, zmęczenie w ciągu dnia, zły sen, chroniczne bóle spowodowane zapaleniem oraz apetyt, który nie jest zaspokajany przez jedzenie. Ponieważ mózg sygnalizuje organizmowi, aby wprowadził więcej składników odżywczych, aby spróbować zaspokoić te istotne niedobory,

Dr Bruce Ames, profesor biochemii i biologii molekularnej na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley, przeanalizował ponad sto przewlekłych chorób zwyrodnieniowych wywoływanych przez niedobory składników odżywczych. Te objawy we wczesnych stadiach są zwykle identyfikowane przez tradycyjną medycynę jako „typowe oznaki starzenia”, ale wraz z otyłością i innymi chorobami metabolicznymi, przewlekłymi zapaleniami i chorobami autoimmunologicznymi, które stają się coraz częstsze u nastolatków i dzieci, jego rewolucyjna analiza „The Triage Theory” nie nadeszło zbyt wcześnie. W swoich obserwacjach odkrył, że ponad 50 enzymów w organizmie jest całkowicie zależnych od dziennego spożycia odpowiedniej ilości witamin, minerałów i niezbędnych kwasów tłuszczowych w celu ich katalizy. Bez stałego, odpowiedniego poziomu tych trzech kompleksów każdego dnia,

Te składniki odżywcze, które należy przyjmować codziennie, co najmniej dwa razy dziennie, w celu uzupełnienia paliwa niezbędnego do rutynowej odnowy komórkowej w ciągu dnia, są krytycznymi czynnikami decydującymi o tym, czy ludzkie geny są skłaniane do wyrażania zdrowia lub choroby. Dr Ames odkrył, że niedobór któregokolwiek z tych krytycznych mikroelementów stwarza zagrożenie uszkodzenia integralności komórek i metabolizmu wywołanego stresem oksydacyjnym, które było równe, aw niektórych przypadkach większe niż znane szkodliwe skutki promieniowania! Ustalono, że jeśli poszczególne komórki w narządach ciała mają niski metabolizm z powodu niskiego poziomu paliwa, to te narządy również będą funkcjonować na poziomie niższym niż optymalny. Oznacza to, że cały organizm działa wtedy w trybie przetrwania przy słabo funkcjonującym metabolizmie,

Kontynuując pracę w Centrum Żywienia i Metabolizmu Szpitala Dziecięcego i Instytutu Badawczego w Oakland w Kalifornii; Dr Ames obserwuje to, co opisuje jako zmianę w organizmie w kierunku ekspresji genów umożliwiających krótkotrwałe przeżycie jako mechanizm radzenia sobie w czasach niskiego spożycia składników odżywczych. To przejście do trybu przetrwania wymaga jednocześnie poświęcenia ekspresji genów, które zapewniają długotrwałe zdrowie. Oznacza to, że jeśli widzimy osoby, których ciała redukują i dostosowują się do niskiego spożycia składników odżywczych poprzez nienormalne przechowywanie tłuszczu w celu zaoszczędzenia rezerw składników odżywczych – ten pojedynczy wskaźnik – tłuszcz brzuszny, wystarczy, aby wskazać, że choroby zapalne skracające życie nie są daleko w tyle. harmonogram, jeśli te niedobory żywieniowe nie zostaną szybko naprawione poprzez terapeutyczne dawkowanie tych niezbędnych składników odżywczych.

National Health and Nutrition Examination Survys (NHANES) od dawna donosi, że spożycie pożywienia następujących grup ludzi w Stanach Zjednoczonych nie zapewnia odpowiedniego odżywiania ze wszystkich 40 niezbędnych składników odżywczych dla odpowiedniego zdrowia: osoby ubogie, nastolatki, kobiety miesiączkujące, otyłych i starszych. Opinia uległa teraz zmianie, zgodnie z szacowanym średnim wymaganiem (EAR) [patrz Tabela 1], że poziomy mikroelementów w żywności prawdopodobnie nie są również odpowiednie dla nikogo innego, aby wyrazić optymalny stan zdrowia bez chorób.

Diety zachodnie charakteryzują się nadmierną kalorycznością pochodzącą z węglowodanów skrobiowych i przetworzonych olejów, a poniżej progów mikroelementów, które są niezbędne dla minimalnego zdrowia. Dr Ames zauważa, że ​​to niskie spożycie mikroelementów, któremu towarzyszy nadmiar kalorii, może być normą u osób z nadwagą i otyłością, a także przyczynia się do śmiertelnych chorób związanych z otyłością. „Znaczące, chroniczne zakłócenia mogą wystąpić, gdy spożycie mikroelementów jest poniżej aktualnego RDA, ale powyżej poziomu, który powoduje ostre objawy. Kiedy jeden składnik sieci metabolicznej jest niewystarczający, może wystąpić szereg konsekwencji w metabolizmie, w tym przyspieszenie chorób zwyrodnieniowych.

Ze względu na te ustalenia, wysokiej jakości suplementacja multiwitaminowa jest zalecana jako tania interwencja profilaktyczna w połączeniu z najzdrowszymi możliwymi wyborami żywieniowymi. Jest to najlepszy, niedrogi środek pomocniczy zapewniający optymalny stan zdrowia i zmniejszający ryzyko powszechnych chorób związanych z wiekiem związanych z otyłością, a ostatecznie zgonów z powodu wtórnych chorób, takich jak CHD i rak. Obecnie ogólnie uważa się, że zapalenie jest główną przyczyną przewlekłej choroby zwyrodnieniowej warunki. Na ogólnoustrojowe zapalenie wskazuje nieprawidłowe gromadzenie się tłuszczu, obrzęk, przewlekły ból stawów i kości, alergie, astma i bóle głowy we wczesnych stadiach; ale także choroby serca, nowotwory i choroby neurologiczne, ponieważ wspomniane wcześniej objawy nadal nie są kontrolowane.ARIIX Restoriix to mieszanka zeolitu, nasion chia i organicznej spiruliny o dużej zawartości składników odżywczych, chlorella i chlorofil. Zeolity to silnie zasadowe minerały, które zawierają duże luki strukturalne i mają ujemny ładunek jonowy, co zapewnia im doskonałą przyczepność do dodatnio naładowanych patogennych toksyn. Mieszanka zeolitów pozyskiwana dla Restoriix jest ultra-oczyszczona i certyfikowana jako wolna od ołowiu i innych zanieczyszczeń, typowych dla minerałów pochodzenia ziemnego. Najwyższej jakości nanocząsteczki zapewniają zwiększoną adhezję powierzchniową wolnych rodników i patogenów środowiskowych, a także gładką, smaczną teksturę. Zeolit ​​podobny do magnesu przyciąga zanieczyszczenia i wiąże je w strukturze molekularnej przypominającej plaster miodu, zapobiegając resorpcji toksyn, które są wydalane z organizmu w naturalnym procesie trawienia. i ekstrakty z jagód, wybrane ze względu na szeroką gamę polifenoli i bioflawanoidów. Skutecznie połączona z ekstraktem z ziaren zielonej kawy, ekstraktem z korzenia kava kava i aminokwasem l-teaniną, formuła ta została zaobserwowana, aby zapewnić zwiększoną jasność umysłu, wytrzymałość i skupienie. Unikalny proces ekstrakcji pozostawia wyjątkowo wysoki poziom korzystnych przeciwutleniaczy w stanie nienaruszonym, jednocześnie wytwarzając produkt, który nie zawiera fruktozy. Do wstępnych badań wybrano 23 osoby; trzech mężczyzn i 20 kobiet w wieku od 21 do 75 lat. Indywidualni zostali wybrani na podstawie zobowiązania do ukończenia 12-tygodniowego kursu. Pacjenci zostali wybrani częściowo ze względu na chęć utraty wagi, z co najmniej 12 do nawet 120 funtów do zrzucenia. Pacjenci byli zobowiązani do przestrzegania przez 12 tygodni określonej diety bogatej w składniki odżywcze, odpowiednia suplementacja, odpowiednie spożycie płynów, proste ćwiczenia oraz techniki detoksykacji i radzenia sobie ze stresem. Przykłady obejmowały prowadzenie dziennika żywności, ćwiczenia, kontakt osobisty, odpowiedzialność i porady. Osoby otrzymujące suplementy odżywcze witamin, minerałów, Restoriix i / lub Rejuveniix Nutrifii miały przyjmować je zgodnie z zaleceniami na etykiecie produktu. Omega-Q podano, jak wspomniano powyżej, w dawce dwukrotnie przekraczającej wytyczne na etykiecie. Wszyscy badani musieli przyjmować 15 kropli Slenderiix pod język 10 minut przed każdym posiłkiem. Dodatkowo badani wzięli 15 kropli Xceler8 pod język podczas śniadania i obiadu. Osobom, które nie otrzymywały ani Slenderiix, ani Xceler8, podawano placebo, a poza dietą, wymagano, aby codziennie wypijali co najmniej 50% wody odpowiadającej ich masie ciała, w uncjach. Niezależnie od wagi, 100 uncji stanowiło minimalną ilość wody dla każdego badanego każdego dnia bez maksymalnego limitu. Ponieważ badanych podzielono na cztery równe grupy (n = 5), przeprowadzono analizę ANOVA w celu określenia istotności w grupach. Nawet biorąc pod uwagę małą liczebność próby stworzoną przez projekt czynnikowy, wyniki pokazują, że istniały istotne różnice między grupami (stosunek F 14,2 p <0,01). Ponadto stwierdzono, że wszystkie grupy istotnie różniły się od żadnej diety (p <.0001) Jak widać w tabeli, z czasem tempo utraty wagi zmniejsza się z każdym kolejnym miesiącem utraty wagi. 89,5% badanych przekroczyło swój osobisty docelowy cel utraty wagi, przewidywany na początku badania. Zbiór markerów surowicy, które towarzyszą początkowi nieprawidłowego gromadzenia się tłuszczu, szczególnie w nieproporcjonalnym odkładaniu się trzewnej tkanki tłuszczowej (VAT), są związane z patologią insulinooporności. Te poziomy we krwi mają wzajemnie powiązane zależności w patologii chorób związanych z otyłością. Zintegrowani lekarze rozumieją teraz, że chociaż indywidualnie te wskaźniki laboratoryjne mogą pojawiać się w obrazie oceny zdrowia w różnym czasie ze względu na indywidualność biochemiczną, z pewnością zespół metaboliczny nadal się pogarsza wraz ze zwiększoną niezdolnością do łatwego zrzucenia nadwagi. Z biegiem czasu pojawienie się coraz większej liczby tych konkretnych markerów w surowicy nadal podkreśla głębię patologii choroby, która zbliża pacjenta do zaburzeń sercowo-metabolicznych i nowotworów związanych z hormonami, które są naszą pierwszą i drugą przyczyną śmierci. Wyniki badania wykazały, że statystycznie wszystkie grupy straciły na wadze więcej niż te, które nie stosowały żadnego schematu odchudzania. Jednak osoby stosujące Slenderiiz straciły nieco ponad dwa razy (103,4%) masy ciała dziennie (0,51 funta p / dzień) w porównaniu do osób na samej diecie 1250 kalorii (0,24 funta p / dzień), jak również w grupie placebo. (0,23 funta dziennie). Osoby przyjmujące Rejuveniix w połączeniu ze Slenderiiz miały znacznie wyższy (+ 3%) wskaźnik utraty wagi.


Uznane autorytety w medycynie żywieniowej, takie jak dr Ray Strand, lekarz Julian Whitaker, dr Jane Higdon, Michael Murray, ND, Phyllis Balch, CNC, lekarz medycyny Nicholas Perricone i sześć innych znanych postaci praktykujących profilaktyczną medycynę żywieniową, zostały skonsultowane w celu stworzenia czegoś, co stało się znane jako mieszany standard żywienia. (9) Zostało to skonstruowane poprzez zastosowanie 18 kryteriów dla 48 składników w oparciu o niezależne dane wejściowe każdego eksperta w celu uzyskania optymalnych zaleceń terapeutycznych dotyczących składników odżywczych. Ten mieszany standard stał się batonem, względem którego mierzy się multiwitaminy o terapeutycznej jakości, aby określić, czy są one przygotowywane w odpowiednich dawkach nietoksycznych i skutecznych form każdego składnika odżywczego oraz czy wszystkie niezbędne składniki odżywcze są obecne i połączone w odpowiednich proporcjach. do innego. Optimals są zgodne z tym mieszanym standardem.

Dr Ray Strand w swojej książce Healthy for Life zauważa, że ​​te składniki odżywcze są potrzebne w większych ilościach, niż zwykle można uzyskać z samego pożywienia. W swojej praktyce osobiście widział odwrócenie cukrzycy typu 2 u setek pacjentów, którzy optymalizują spożycie składników odżywczych poprzez krytyczne poziomy witamin, minerałów i niezbędnych kwasów tłuszczowych oraz stosują modyfikacje stylu życia opisane w jego programie Zdrowi dla życia. Świadczy również o niesamowitej poprawie kontroli glikemii u diabetyków typu 1 i odwróceniu objawów zespołu metabolicznego, zapobiegając w ten sposób wystąpieniu cukrzycy u tysięcy ludzi na całym świecie, stosując podobne połączenie odpowiedniej suplementacji, diety niskoglikemicznej i umiarkowanych ćwiczeń. 

Odpowiednia suplementacja: kwasy tłuszczowe Omega 3

Przeciwzapalne tłuszcze omega 3 zawarte w biodostępnym oleju rybnym obniżają produkcję prostaglandyn i cytokin, które wywołują reakcje zapalne. Badania kliniczne wykazały, że stres i depresja są związane ze zbyt dużą liczbą zapalnych cytokin w organizmie, a jednym z głównych czynników jest niewystarczająca ilość przeciwzapalnych tłuszczów omega 3. Te dwa czynniki są zwykle obecne, zanim zacznie się nienormalne gromadzenie się tłuszczu i nadal narastają wraz z niepożądaną wagą.

American Heart Association (AHA) sugeruje, że jeśli trójglicerydy są wysokie (200 mg / dl lub więcej) , przyjmowanie 2000-4000 mg oleju rybnego z EPA i DHA, wraz ze zmianami w diecie, jest skutecznym sposobem na zmniejszenie czynniki ryzyka w okresie 90 dni. Jednak większość specjalistów medycyny integracyjnej początkowo stosuje terapeutyczną dawkę nasycającą z minimalną dawką 4000 mg olejów omega 3 dziennie, a dla pacjentów, którzy są bardzo otyli, przygnębieni lub jawnie zestresowani, mogą stosować znacznie wyższe dawki, aby uzyskać znaczące wyniki w ciągu 90 dni. 

Omega-Q włączono jako część podstawowej terapii żywieniowej w dawce 4000 mg / dobę, aby uzyskać korzystny wpływ na metabolizm spalania tłuszczu i markery stanu zapalnego w surowicy w ciągu 12 tygodni.

Ze względu na obecny stan środowiska wiele ryb zawiera duże ilości rtęci, PCB (polichlorowanych bifenyli), dioksyn i innych toksyn środowiskowych, które gromadzą się w zapasach tłuszczu zarówno ryb, jak i ludzi je spożywających. Te rozpuszczalne w tłuszczach toksyny blokują komórki tłuszczowe i przyczyniają się do dysfunkcji metabolicznej, której przejawem jest brak możliwości utraty wagi, nawet podczas mniejszego jedzenia i większej ilości ćwiczeń.

Wiele powszechnie dostępnych marek suplementów oleju rybnego jest „oczyszczanych” za pomocą heksanu, który jest pochodną ropy naftowej. Władze zezwalają, aby pozostałości heksanu były obecne jako kompromis za usuwanie pozostałości metali ciężkich typowych dla dostępnych w handlu olejów rybnych. Ten resztkowy heksan w większości suplementów oleju rybnego może gromadzić się z czasem i powodować znaczne uszkodzenia układu nerwowego.  Ogólnie podejrzewa się, że substancje chemiczne będące pochodnymi ropy naftowej powodują zaburzenia endokrynologiczne, które z czasem są związane z rozwojem nowotworów hormonalnych.

ARIIX pozyskał nieskazitelny olej rybny omega 3 od jedynego producenta na świecie, który opatentował unikalny niskotemperaturowy proces oczyszczania enzymatycznego, który zapewnia, że ​​delikatne właściwości przeciwzapalne są nie tylko w pełni nienaruszone, ale także zapewnia doskonały produkt, który jest bez smaku i zapachu, bez nieprzyjemnych skutków trawiennych typowych dla destylowanych heksanem lub zjełczałych produktów z oleju rybnego, powszechnych na półkach łańcuchów witaminowych i hipermarketach. Oczyszczanie enzymów eliminuje również produkty uboczne odpadów chemicznych, zmniejszając w ten sposób wpływ na środowisko wynikający z usuwania heksanu do środowiska.

Odpowiednia suplementacja: Restoriix

Nasiona chia są doskonałym źródłem wegańskiego białka i zawierają ponad 30 składników odżywczych. Bogate w kwasy tłuszczowe omega 3, zawierające ponad trzykrotnie więcej właściwości antyoksydacyjnych niż borówki i 35% masy błonnika, nasiona chia odtruwają przewód pokarmowy, dostarczając jednocześnie składników odżywczych, które równoważą również proporcje omega 3 do 6. Nierozpuszczalny błonnik szoruje ściany jelita i rozluźnia uderzone zanieczyszczenia, podczas gdy równowaga rozpuszczalnego błonnika skutecznie wchłania nawet dwunastokrotnie większą wagę płynów.

Pokarmy roślinne bogate w chlorofil, takie jak chlorella i spirulina, zawierają białka RNA, które naprawiają uszkodzone DNA. Nadmierny ładunek toksyczny w organizmie powoduje nadprodukcję wolnych rodników, które mutują DNA, powodując przedwczesne starzenie i przyspieszając patologię choroby. Starzenie się i choroby obserwuje się, gdy w komórkach pojawiają się mutacje DNA i te uszkodzone komórki rozmnażają się. Ponieważ chlorofil jest najbardziej znanym źródłem białek naprawczych RNA w pożywieniu, znalezienie źródeł pokarmu bogatego w chlorofil powstrzymałoby reprodukcję mutacji DNA, zgodnie z pracą dr Benjamina Franka w terapii dietą RNA. Dr Frank był pionierem dietetycznej terapii kwasami nukleinowymi, która udowodniła, że ​​suplementy bogate w RNA i DNA odwracają objawy starzenia i choroby oraz zwiększają metabolizm poprzez zwiększenie energii komórkowej (ATP) w celu poprawy komunikacji międzykomórkowej w organizmie, poprawa odmładzania, detoksykacji i szybkiego gojenia.  Biolodzy morscy jako pierwsi zaobserwowali działanie przeciwstarzeniowe tych zielonych warzyw morskich na ssaki. Ssaki morskie konsumujące duże ilości warzyw morskich bogatych w chlorofil, w tym spirulinę i chlorella, nie wykazują widocznych oznak starzenia po osiągnięciu dojrzałości. Chlorella ma ponad dwukrotnie większą gęstość RNA na gram białka zwierzęcego, co czyni ją najbogatszym naturalnym źródłem tych odtruwających składników odżywczych.

Spirulina jest bogata w naturalny jod, który odżywia tarczycę, chroni wszystkie tkanki gruczołowe i ostatecznie wspiera zarówno funkcje odpornościowe, jak i metaboliczne. Udowodniono, że spirulina poprawia metabolizm i poprawia kontrolę glikemii i dyslipidemię u cukrzyków typu II. Wykazano, że spirulina, bogata w związki metalo-tioniny, chroni organizm przed izotopami radioaktywnymi, wiążąc się z nimi, umożliwiając eliminację z przewodu pokarmowego. Chemoochronne działanie Spiruliny wykazało potencjał do stosowania w walce z rakiem, a także w odtruwaniu nerek z nadmiernego stosowania antybiotyków i leków przeciwbólowych. (37) W Rosji przeprowadzono badanie na 270 dzieciach mieszkających na obszarach o wysokiej radioaktywności i u wszystkich stwierdzono podwyższony poziom IgE w surowicy. Ta odpowiedź zapalna układu odpornościowego jest zwykle silna z powodu reakcji alergicznych,

Przy średnim współczynniku zasadowości 9,7 pH ujemnie naładowane minerały zeolitowe wiążą niepożądane toksyny i jednocześnie zmniejszają obciążenie kwaśne pH. Ponadto, gdy tłuszcz jest uwalniany w wyniku diety, te toksyczne zapasy są uwalniane i krążą w organizmie, co może powodować poważne skutki uboczne, jeśli nie zostaną całkowicie usunięte przez przewód pokarmowy. Jeśli toksyczne obciążenie przytłoczy te szlaki, możliwość ponownego wchłonięcia toksyn może wywołać reakcję ochronną przemieszczania toksyn do magazynów tłuszczu, reprezentowaną przez utratę wagi lub powrót do jej przyrostu. Wykazano, że detoksykacja skutecznie chroni przed tymi zaburzeniami metabolicznymi.

Odpowiednia suplementacja: Rejuveniix

Rejuveniix zawiera również mieszankę acai, maqui, rokitnika i jagód goji, a także owoców mangostanu i noni. Ta różnorodność jagód i owoców zapewnia szeroką gamę antyoksydantów, które wspierają funkcje odpornościowe, zdrowie serca i prawidłowy metabolizm. W Rejuveniix reprezentowane są antocyjany, ksantony, różne karotenoidy, takie jak beta karoten i zeaksantyna, oraz sterole roślinne, o których wiadomo, że wspomagają zdrowie serca, detoksykację i modulują stres oksydacyjny.

Odkrycia z 2010 roku w British Journal of Nutrition donoszą o terapeutycznym wpływie jagód na modulowanie poposiłkowej odpowiedzi glukozy, gdy są spożywane z pokarmami o wysokim indeksie glikemicznym. Po spożyciu posiłku z jagodami poziom w surowicy oznaczano po 15, 30 i 150 minutach i porównywano z odpowiedziami glukozy we krwi w tych samych odstępach czasu po posiłku kontrolnym. Wyniki pokazały, że spożywanie jagód razem z sacharozą miało znaczący wpływ na zmniejszenie trawienia / wchłaniania sacharozy, o czym świadczy obniżona poposiłkowa glukoza w surowicy. Za ten kompensacyjny wpływ przypisuje się wysoki poziom przeciwutleniaczy polifenolowych w jagodach. 

Skupiająca i energetyczna część formuły Rejuveniix pochodzi z równowagi aminokwasów l-teaniny, ekstraktu z korzenia kava kava i ekstraktu z ziaren zielonej kawy.  ARIIX pozyskuje wyłącznie najwyższej jakości korzeń kava kava z Republiki Vanuatu ze względu na doskonałą moc i najwyższą zawartość laktonu. Daje to właściwości, które wspierają prawidłowe ciśnienie krwi i zdolność do rozluźnienia umysłu i mięśni bez działania uspokajającego i utraty jasności umysłu.

L-teanina jest pozyskiwana z liści zielonej herbaty i bezpośrednio stymuluje produkcję fal mózgowych alfa, umożliwiając czujność umysłową , a także zwiększa poziom dopaminy, „neuroprzekaźnika satysfakcji”, umożliwiając jednostkom większe poczucie przyjemności i spełnienia. 

Ekstrakt z ziaren zielonej kawy (GBCE) jest bogatym źródłem kwasu chlorogenowego, który, jak wykazano, ma znaczący wpływ zarówno na masę ciała, jak i redukcję tkanki tłuszczowej, gdy jest stosowany długoterminowo zarówno u osób z nadwagą, jak i otyłością.  Wykazano również, że ekstrakt z ziaren zielonej kawy hamuje wytwarzanie trójglicerydów przez wątrobę, zmniejszając gromadzenie się tłuszczu.  GCBE działa również synergistycznie z kava kava i l-teaniną, zwiększając skuteczność.

Dla porównania, powszechne źródła kofeiny zawierają kafestol i inne związki związane z negatywnymi skutkami stosowania kofeiny jako środka pobudzającego. Badania wykazały, że połączenie składników Rejuveniix wspiera jasność umysłu i pozytywne nastawienie psychiczne poprzez wspieranie produkcji neuroprzekaźników i komunikacji komórkowej oraz zdrowego poziomu energii. 

Pacjenci otrzymali 1250 kalorii, niskoglikemiczny, niskoskrobiowy, funkcjonalny plan posiłków, który zawierał minimalną ilość zdrowych tłuszczów z oleju kokosowego, awokado i surowych orzechów kiełkujących lub ich tłoczonych na zimno olejów. Ponieważ określony dzienny minimalny próg kaloryczny FDA dla „diety niskotłuszczowej” jest ustalony na 30% lub mniej dziennych kalorii pochodzących z tłuszczu, określono minimum 300 kalorii z 1250 dopuszczalnych kalorii, które należy wybrać ze zdrowego tłuszczu.

Ponadto, aby szybko zrównoważyć odpowiednie proporcje tłuszczów omega 3 do tłuszczów omega 6/9 w organizmie, badani musieli spożywać 2000 IU Omega-Q zarówno rano, jak i wieczorem każdego dnia przez 12 tygodni badania.

Ponieważ nagłe nadmierne ilości tłuszczów omega 3 mogą mieć działanie rozrzedzające krew, pacjenci byli badani pod kątem przeciwwskazań i nie było osób, które stosowały leki przeciwzakrzepowe rozrzedzające krew, takie jak kumadyna / wafaryna.

Uczestnicy jednocześnie wykluczyli wszystkie oleje roślinne omega 6 powodujące stany zapalne, takie jak rzepak, soja, pestki winogron, oliwa z oliwek i każdy inny olej, który może przyczyniać się do produkcji cytokin zapalnych w organizmie i / lub konkurować z omega 3 pod względem konwersji / wchłaniania. Niewłaściwa równowaga olejów omega 3 do 6 blokuje ścieżkę do uzdrawiającego metabolizmu, zmienia sygnalizację komórkową i optymalną równowagę neuroprzekaźników i hormonów oraz osłabia potencjał skuteczności terapeutycznej zamierzonej przez włączenie Omega-Q.

Badanych poinstruowano, aby wybierali co najmniej dwa razy więcej nieskrobiowych świeżych warzyw niż porcje białka na posiłek, aby zapewnić dużą ilość węglowodanów bogatych w błonnik, które są również bogate w przeciwzapalne składniki odżywcze.

Wszystkie grupy, z wyjątkiem grupy placebo, stosowały Slenderiix i Xceler8 przed każdym posiłkiem przez 12 tygodni badania. Dla wszystkich grup przez czas trwania badania utrzymywały się następujące stałe: wytyczne dotyczące doboru pokarmu i dziennego maksymalnego spożycia kalorii, odpowiednie nawodnienie obejmujące minimum 5 (łącznie w oparciu o indywidualną wagę) dolewek butelki wody Puritii dziennie, z indywidualnym zwiększeniem 5 razy w tygodniu dostosuj się do odpowiedniej ilości wody i wykonuj ćwiczenia minimum 20 minut marszu.

Badanych obserwowano i udzielano informacji zwrotnych, porównując wyniki osób z użyciem Slenderiix i Xceler8 i bez niego; a także Slenderiix, Xceler8, podstawowa suplementacja diety; i ostatnia grupa, która zatrudniała wszystkie powyższe pozycje, a także Rejuveniix. Podmioty zaangażowane w cotygodniowe porady i instrukcje z dr. Hurtem. Przed i po oraz w odstępach czterotygodniowych dokumentowano pomiary, wagę i zdjęcia badanych. Przed i po opracowaniu i ocenie kompleksowego panelu badań krwi. Panel ten składał się z wskaźników stanu zapalnego w surowicy wskazujących na obecność metabolizmu magazynowania tłuszczu, znanych markerów, które są prekursorami cukrzycy, chorób serca i przewlekłych stanów zapalnych, takich jak rak. Udokumentowano, przeanalizowano i porównano wagę, pomiary i lokalizację zapasów tłuszczu.

Badanych podzielono losowo na 4 grupy. Poniższa tabela przedstawia poszczególne produkty przyjmowane przez każdą z grup w ciągu pierwszych 4 tygodni przed crossoverem oraz jakie produkty przyjmowano w połączeniu z dziennym spożyciem 1250 kalorii.

Badani musieli spożywać co najmniej 200 kalorii z organicznego tłoczonego oleju kokosowego wytłaczanego z makuchu podczas przygotowywania posiłków, z możliwością podania dodatkowych 50 kalorii z surowego awokado lub surowych orzechów lub organicznych olejów tłoczonych na zimno. Wreszcie, badani byli zobowiązani do wykluczenia wszelkich produktów spożywczych niewymienionych w powyższej tabeli i zwrócili szczególną uwagę na unikanie produktów z kawy, mięty lub gumy oraz sztucznych słodzików, takich jak sukraloza, aspartam, „Splenda” lub „Equal”, typowe dla „diety syntetycznej” ”Lub„ lite ”zamienniki żywności. Dozwolone były naturalne słodziki, erytrytol lub płynna stewia.

Oprócz produktów wymienionych powyżej, wszyscy badani musieli spożywać 1000 kalorii następujących produktów spożywczych w następujących ilościach:
~ Do dwóch filiżanek surowych, całych, świeżych owoców
~ Sześć lub więcej filiżanek surowych, świeżych warzyw
~ 10 do 16 uncji czystego białka (z wolnego wybiegu, z trawy lub dzikiego)

Wreszcie badani musieli uczestniczyć w programie ćwiczeń. Osobom, które aktualnie uczestniczyły w programie ćwiczeń na początku badania, pozwolono kontynuować ten program, po przeglądzie dr Hurt. Osoby, które nie trenowały, musiały chodzić przez co najmniej 20 minut, co najmniej pięć dni w tygodniu.

Wyniki

Z początkowych 23 przedmiotów program ukończyło 19. Rezultaty stosowania diety ograniczonej kalorycznie, bogatej w składniki odżywcze, odpowiedniej suplementacji, nawodnienia i detoksykacji przy umiarkowanym wysiłku fizycznym, w połączeniu ze stosowaniem określonych produktów, przyniosły statystycznie istotne wyniki w porównaniu z samą redukcją kalorii. Poniższa tabela przedstawia podsumowanie średniej dziennej utraty wagi w czasie.Po czterech tygodniach pacjentom z grupy kontrolnej C pozwolono przyjmować Slenderiix. Podczas crossovera wszystkie grupy używające Slenderiix (A, B, D) straciły średnio 13,1 funta. W każdej grupie zaobserwowano 103,4% większą utratę masy ciała niż w grupie placebo w tym samym czasie. Osoby w grupie placebo spożywały ten sam plan posiłków, wodę i ćwiczenia jak w grupach stosujących Slenderiix. Ponadto, pacjenci z grupy placebo otrzymywali dokładnie taką samą suplementację żywieniową jak pacjenci w grupie A, jedyna różnica w tych dwóch grupach dotyczyła aktywnego preparatu Slenderiix dla pacjentów z grupy A i nieaktywnego produktu placebo dla pacjentów z grupy kontrolnej C. Pacjenci z placebo stracili średnio zaledwie 6,44 funta w ciągu czterech tygodni, stosując dokładnie ten sam styl życia,

W ciągu tych początkowych 4 tygodni pacjenci otrzymujący placebo byli jedyną grupą, która zgłosiła uczucie głodu, zmęczenie i osłabienie podczas ćwiczeń oraz trudności z przebywaniem w pobliżu jedzenia lub w obecności innych osób podczas posiłków. W trzecim tygodniu programu użytkownicy placebo zaczęli wyrażać trudności z kontynuowaniem udziału w badaniu przez pozostałe 9 tygodni.

Mimo że ilość utraconych kilogramów we wszystkich grupach A, B i D stosujących Slenderiix odzwierciedlała mniejszą niż 1 funt średnia zmienność między trzema grupami, nastąpiła wyraźna różnica w poziomie entuzjazmu, postrzeganiu łatwości programu, poczucie dobrego samopoczucia oraz ciągły wzrost energii w ciągu dnia i chęć bycia bardziej aktywnym wraz z upływem czasu w ramach Grupy D. Ta grupa była wspierana nie tylko przez Slenderiix i Xceler8, ale także przez wszystkie suplementy podstawowe, a także Rejuveniix.

Ze względu na niezwykłą różnicę w pozytywnym nastawieniu psychicznym w połączeniu z sukcesem w odchudzaniu, zdecydowano, że grupy A, B i C, w okresie przejściowym, przejdą na schemat grupy D przez 8 tygodni trwania badania.

Nawet przy stosunkowo niewielkiej próbie różnica między grupami, a także indywidualna poprawa w testach przed i po obu badanych była istotna statystycznie. Wyniki dwustronne sugerują istotność statystyczną we wszystkich grupach, z wyjątkiem grupy placebo, w porównaniu z samą dietą.

Ogólnie uważa się, że utrata masy ciała, która jest zbyt szybka i utrzymująca się przez długi czas, nie jest optymalna. Dlatego w poniższej tabeli przedstawiono tempo spadku masy ciała, odzwierciedlające stabilizację metabolizmu.

Spośród dwóch badanych, którzy nie osiągnęli planowanej wagi docelowej w ciągu 12 tygodni, jednemu z badanych brakowało zaledwie 1,6 funta do 25 funtów przewidywanej możliwej utraty wagi dla kobiet, a druga osoba znajdowała się w granicach 3,8 funta od prognoz badania. Należy zauważyć, że ta ostatnia osoba przekroczyła swój osobisty cel zrzucenia 20 funtów. Gdy osobiste oczekiwania zostały spełnione pod koniec 7. tygodnia badania, nie doświadczyła dodatkowej utraty wagi przez pozostałe 5 tygodni programu. Ta obserwacja potwierdza psychologiczną teorię, że osobiste oczekiwania odgrywają znaczącą rolę w wynikach utraty wagi, jeśli chodzi o możliwość sabotowania przez podświadome zachowania tego, co ostatecznie może być możliwe. W całości,

Biomarkery, które są kluczowymi wskaźnikami zespołu metabolicznego, cukrzycy, chorób serca i czynników ryzyka raka, mierzono za pomocą testów surowicy zarówno przed, jak i po 12-tygodniowym badaniu. Niestety, okoliczności ograniczyły gromadzenie wartości laboratoryjnych od każdego podmiotu, co uniemożliwiło raportowanie każdej zbadanej wartości laboratoryjnej. Osoby miały otrzymać wybraną listę narysowanych markerów chorobowych, które są znane w medycynie prewencyjnej jako wskaźniki magazynowania tłuszczu, otyłości, cukrzycy i prekursorów chorób serca i niektórych nowotworów. Ponieważ te laboratoria miały być zamawiane i odbierane przez lekarza każdego uczestnika, kilku lekarzy odmówiło dalszych badań po zakończeniu 12-tygodniowej próby. W wielu przypadkach było to spowodowane oczywistą znaczną utratą wagi i lekarze nie uważali już laboratoriów za medycznie konieczne, co wykluczało ubezpieczenie kosztów kolejnych laboratoriów. Z powodu takich komplikacji logistycznych, prawie połowa badanych nie była w stanie podać dalszych wartości laboratoryjnych dla niektórych testów.

Pomiary przed i po dokonane od osób, które przeszły badanie krwi (n = 10), wykazały statystycznie istotne różnice u każdego badanego w zakresie miar ogólnie związanych z poprawą stanu zdrowia i markerów związanych z chorobą. Poniższa tabela przedstawia sparowane różnice t między pacjentami we wszystkich grupach (z wyłączeniem placebo). Biorąc pod uwagę ograniczoną wielkość próby związaną z projektem czynnikowym, chociaż statystycznie istotne różnice w markerach krwi stwierdzono we WSZYSTKICH grupach z wyjątkiem grupy placebo, moc interpretacyjna tak małych rozmiarów próbek spowodowała wykluczenie zgłaszania pewnych wartości dla tego raportu.

Te poziomy w surowicy są następujące: podwyższone trójglicerydy, całkowity cholesterol insulina w surowicy; obniżona tolerancja cholesterolu HDL i glukozy.

Z biegiem czasu insulinooporność staje się coraz bardziej nasilona i nadal wpływa na funkcjonowanie większej liczby narządów. Gdy poziom glukozy w surowicy pozostaje podwyższony, istnieje zwiększone prawdopodobieństwo glikozylacji białek i nadprodukcji stresu oksydacyjnego wytwarzającego wolne rodniki, które mają udowodniony związek z początkową otyłością centralną i ostateczną miażdżycą tętnic, cukrzycą typu II, chorobami serca i nowotworami. W miarę postępu choroby typowa reakcja organizmu polegająca na wytwarzaniu coraz większej ilości insuliny prowadzi do insulinooporności w różnych miejscach w organizmie. W skórze insulinooporność może objawiać się trądzikiem, podczas gdy insulinooporność mózgu z czasem przechodzi w chorobę Alzheimera – ostatnio nazwano ją cukrzycą typu III.

Powyższy wykres pomiarów surowicy odzwierciedla fakt, że wszystkie czynniki ryzyka w surowicy badane pod kątem zaburzeń sercowo-metabolicznych zostały znacznie zmniejszone.

Fizyczne pomiary klatki piersiowej, talii i bioder badanych, przed i po, wykazały, że wszyscy pacjenci stosujący Slenderiiz stracili znaczną ilość tłuszczu w pomiarze talii, co wskazuje na zmniejszenie trzewnych zapasów tkanki tłuszczowej, a także związane z tym ryzyko śmiertelności związane z otyłością centralną .

W ciągu pierwszych 4 tygodni badania, kilku badanych z placebo, chociaż utrata masy ciała była odzwierciedlona na skali i widocznie na twarzy i kończynach, nie straciła centymetrów od pomiaru talii. Jedna osoba otrzymująca placebo, której całkowita docelowa utrata na początku badania wynosiła zaledwie 12 funtów, zgłosiła początkowe zaniepokojenie utratą znacznych cali w klatce piersiowej i kończynach, bez utraty wagi w środkowej części brzucha. Po przejściu do aktywnej Slenderiix, pacjentka nadal traciła kilka ostatnich kilogramów, aby osiągnąć swój cel, ale zauważyła również niezwykłą redystrybucję normalnej tkanki tłuszczowej do bardziej pożądanych obszarów kobiecych, ponieważ jej waga ustabilizowała się do nowej wartości w pozostałym okresie. kilka tygodni na aktywnym produkcie.

Wszystkie grupy stosujące Slenderiix odzwierciedlały znaczną utratę centymetrów w obwodzie talii w porównaniu z klatką piersiową i biodrami na każdym etapie badania. Potwierdza to zdolność programu Slenderiiz do celowego uwalniania zapasów tłuszczu w obszarze niebezpiecznego trzewnego tłuszczu tłuszczowego. Chociaż pełny zakres mechanizmów, które na to pozwalają, nie jest jeszcze znany, testy w surowicy odzwierciedlają odzyskanie kontroli glikemii, odwracając w ten sposób postęp insulinooporności – po raz pierwszy zapowiadany przez widoczny wzrost trzewnej tkanki tłuszczowej w talii – i patologiczne zagrożenia, które nastąpiłyby z czasem.

Zazwyczaj w okresie deficytu kalorii zapasy tłuszczu z brzucha są chronione przez kortyzol i inne hormony stresu, a badania wykazały, że te zapasy tłuszczu są zwykle uwalniane dopiero po 90 dniach stosowania diety o bardzo niskiej kaloryczności. Wyniki programu odchudzania Slenderiiz sugerują, że istnieje kompensacyjna interakcja z tymi hormonami związanymi ze stresem. Dokładny mechanizm obserwowanego działania jest jeszcze nieokreślony, ale wymagałby dalszych badań w tej dziedzinie.

Urządzenia do oceny ryzyka sercowo-metabolicznego, które towarzyszą nadmiarowi trzewnej tkanki tłuszczowej

Zwykle wraz ze wzrostem wydzielania insuliny poziom trójglicerydów i glukozy we krwi nadal rośnie, podczas gdy poziom HDL powoli spada i VAT zaczyna akumulować. Ponieważ insulina jest uwalniana w odpowiedzi na zbyt dużą ilość glukozy we krwi, a HbA1c reprezentuje ilość cząsteczek hemoglobiny, do których w krwiobiegu są przyłączone cząsteczki glukozy, te dwa markery w surowicy zwykle rosną i opadają razem. Stężenia insuliny w surowicy u badanych zmniejszyły się średnio o 27,7%, a skorelowana HbA1c również zmniejszyła się o 4,4%.

Mimo że wszystkie poziomy cholesterolu były monitorowane i poprawiane, obecnie przyjmuje się, że wartości cholesterolu, które są specyficzne dla wskazania ogólnoustrojowego zapalenia, są najbardziej odpowiednie dla odwrócenia współzależnego ryzyka chorób serca i otyłości.

Udowodniono, że patologia tworzenia się blaszek miażdżycowych w chorobach serca jest spowodowana kilkoma czynnikami wpływającymi na odpowiedź zapalną na małe urazy naczyniowe, które występują w kaskadzie reaktywnych zdarzeń. Nadprodukcja insuliny ze spożycia cukru i skrobi, zwiększona adhezja płytek krwi z powodu niedoboru tłuszczów omega 3 z nadmiarem kwasów omega 6/9 i niedoborem antyoksydantów, stres emocjonalny, wszystkie te źródła stresu oksydacyjnego przyczyniają się do patologii zapalnej. Jeśli stan zapalny zostanie wyeliminowany, tętnice są drożne, niezależnie od całkowitego poziomu cholesterolu. Pod względem wszystkich markerów cholesterolu badani zareagowali znaczną poprawą we wszystkich obszarach.

Frakcja cholesterolu wskazująca na potencjalne śródbłonkowe uszkodzenie zapalne nazywana jest lipoproteinami o bardzo małej gęstości (VLDL). Z powodu nadmiernej produkcji wolnych rodników utlenianie cholesterolu do VLDL wskazuje na niewystarczającą ilość przeciwutleniaczy dostępnych w organizmie. VLDL można znacznie zmniejszyć, uzupełniając odpowiednie witaminy, minerały i przeciwutleniacze, modulując wzrost, wykraczający poza standardowe dawkowanie, odpowiednio do poziomu stresu danej osoby. Ten marker stanu zapalnego, VLDL, został znacznie zmniejszony.

National Institutes of Health sfinansowało badanie VITAL, aby ocenić wpływ suplementacji witaminą D i omega 3 na profilaktykę raka i chorób serca. (23) Było to randomizowane badanie na dużą skalę, w którym wykazano również korelacje z insuliną na czczo, glukozą, zmienionym stosunkiem cholesterolu i częstością występowania zespołu metabolicznego. Odkrycia dowiodły, że im niższa jest witamina D w surowicy, tym częściej te czynniki zapalne powodują, że insulinooporność przechodzi w zespół metaboliczny. Zwiększenie 25 w surowicy (OHD) wiąże się z odpowiadającym obniżeniem VAT, trójglicerydów, stosunku trójglicerydów do cholesterolu HDL. W tym okresie próbnym, poziom witaminy D w surowicy osobników wzrósł ogólnie o 15,7%, podnosząc poziomy w surowicy u 9 na 10 osobników, aby odzwierciedlić optymalny zakres 40-69 ng / ml, a pozostały pacjent o 39,10 ng / ml.

Wyższe poziomy wysoce wrażliwego białka C-reaktywnego są powiązane z większą liczbą przypadków nagłej śmierci sercowej, udarów, choroby tętnic obwodowych i zawału mięśnia sercowego. HS-CRP to zapalna cząsteczka wytwarzana przez wątrobę w odpowiedzi na stresory. Badani mieli średnio 24% redukcję HS-CRP.

Ponieważ około 50% wszystkich zawałów serca i udarów mózgu występuje u osób z prawidłowym całkowitym poziomem cholesterolu, specjaliści medycyny przeciwdziałającej starzeniu się obecnie patrzą na łączną ocenę zapalnego HS-CRP wraz ze stosunkiem trójglicerydów (TG) do lipoprotein o dużej gęstości (HDL) ) cholesterol, aby zaoferować bardziej skuteczne, proaktywne podejście do oceny ryzyka.  Ponieważ większość trójglicerydów we krwi wskazuje na węglowodany, które zostały przekształcone w tłuszcz, który będzie magazynowany w szczególności w obszarze trzewnej tkanki tłuszczowej, zmniejszenie poziomu trójglicerydów w surowicy i porównanie tych poziomów z wystarczającą ilością HDL jest istotny wskaźnik stopnia patologii choroby, pozwalający określić miejsce pacjenta na kontinuum między insulinoopornością a zespołem metabolicznym.

Dane z Third National Health and Nutrition Examination Survey (NHANES III) wskazują, że najczęściej obserwowanymi markerami surowicy wśród nastolatków z nadwagą i otyłością są wysokie TG (25–30% młodzieży) i niskie stężenie cholesterolu HDL (40–50% nastolatków) 


Wnioski

Osoby przyjmujące Slenderiiz zgłaszały również zwiększoną energię i dobre samopoczucie w porównaniu z osobami na samej diecie. Osoby przyjmujące placebo zgłaszały znaczny głód, niską energię i nietolerancję ćwiczeń, bóle głowy między posiłkami i trudności w jedzeniu innych osób, częściej niż w przypadku wszystkich innych grup. Osoby, które stosowały wszystkie podstawowe składniki odżywcze ARIIX, Slenderiiz i Rejuveniix, zgłaszały największą ilość energii i koncentracji oraz miały najwyższy wskaźnik utraty wagi we wszystkich grupach. W przeciwieństwie do innych grup, żaden osobnik przyjmujący preparaty Slenderiiz i Rejuveniix łącznie nie zgłaszał łagodnych do umiarkowanych bólów głowy, zmęczenia i objawów detoksykacji lub odstawienia przetworzonej żywności w pierwszym tygodniu. Dalsze badanie tych zgłaszanych przez osoby korzystających z Rejuveniix korzyści jest uzasadnione.

Typowe dla osób z nadwagą, większość pacjentów wykazywała podwyższone poziomy HS-CRP, trójglicerydów, cholesterolu VLDL, cholesterolu całkowitego, insuliny na czczo, glukozy w surowicy, HbA1C oraz obniżonych poziomów HDL i witaminy D na początku badania. Statystycznie znacząca poprawa wystąpiła u wszystkich osób przyjmujących produkty ARIIX, oprócz samej diety i ćwiczeń, we wszystkich pomiarach. Wyniki te sugerują powrót metabolizmu i zwrócenie się w kierunku homeostazy ogólnoustrojowej, zmniejszając tym samym czynniki ryzyka wtórnych chorób, takich jak otyłość, choroby serca i nowotwory. Wszyscy pacjenci otrzymujący produkty ARIIX z początkowo ustalonymi markerami stanu zapalnego dla chorób serca, nadmiernego ogólnoustrojowego zapalenia i stresu oksydacyjnego, wykazali znaczną poprawę wskazującą na poprawę zdrowia i metabolizmu.

Poziomy trójglicerydów u wszystkich osób przyjmujących produkty ARIIX znacznie się poprawiły. Przeciętny pacjent doświadczył statystycznie istotnego spadku poziomów trójglicerydów (p <.0005). Według specjalistów medycyny przeciwdziałającej starzeniu się, najważniejszym czynnikiem zwiększającym oczekiwaną długość życia jest możliwość podwyższenia poziomu cholesterolu HDL do maksymalnie 40 ng / dl. W okresie 12 tygodni średni wzrost cholesterolu HDL o 15% doprowadził 90% badanych do optymalnego zakresu we wszystkich grupach ARIIX. Odzwierciedla to znaczne (p <.0005) zmniejszenie ryzyka wszystkich przyczyn zgonów związanych z chorobą.

Około 90% badanych osiągnęło swój cel utraty wagi podczas badania w porównaniu z żadną z osób z grupy kontrolnej. Odkrycie to sugeruje, że im szybsze tempo utraty wagi, przy mniejszym dyskomforcie fizycznym, tym wyższy stopień przestrzegania programu odchudzania.

Wreszcie zaobserwowano zmiany fizyczne, psychiczne i emocjonalne badanych. Pacjenci, którzy tracą na wadze, często komentują wzrost energii, pewności siebie i entuzjazmu do kontynuowania nowych nawyków jako kontynuacji stylu życia. Psychologiczny wpływ posiadania wiedzy i zdolności jednostek do wywołania przemiany metabolicznej w zupełnie nowym kierunku w tak krótkim czasie był raczej transformacyjny dla wszystkich badanych, którzy przyjmowali produkty ARIIX, niż sama redukcja kalorii.

Dodatkowe badania podłużne przyniosłyby korzyści w ocenie zgodności badanych z przyjmowaniem suplementów wspomagających metabolizm, zmodyfikowaną dietą i umiarkowanym wysiłkiem fizycznym przestrzeganymi podczas badania.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *