Day Defense Cream


TWOJA CODZIENNA OBRONA

Zwalczaj widoczne skutki agresorów środowiskowych dzięki lekkiemu kremowi Lucim ™ Day Defense, który głęboko nawilża i chroni skórę przed działaniem promieni słonecznych, zanieczyszczeniami i oznakami odwodnienia.


WCIĄGNIJ SWOJE WITAMINY

Mieszanka przeciwutleniaczy roślinnych i unikalna mieszanka witamin – B3, C i E – pomaga powstrzymać szkodliwe działanie wolnych rodników i innych stresorów środowiskowych. Dodatkowym atutem jest rozjaśniające i odżywcze działanie tego kremu na skórę!

DOCELOWANA TECHNOLOGIA

Citystem ™ (wyciąg z Marrubium vulgare), wielokrotnie nagradzany i opatentowany środek chroniący przed zanieczyszczeniami, chroni i odtruwa komórki zanieczyszczeń, pozostawiając skórę miękką i gładką, a zaskórniki mniej widoczne.

MAKSYMALNA WYDAJNOŚĆ

Zamknięta w liposomach lodowata woda z Alp Szwajcarskich dostarcza ukierunkowane nawilżenie do głębszych warstw skóry. W tej zaawansowanej formule znajdziesz również ekstrakt z niebiesko-zielonych alg (Spirulina maxima) – potraktuj go jak odżywczy pokarm dla skóry!


TWOJE ROZWIĄZANIE DLA:
• Suchość
• Ciemne miejsca
• Nierówny koloryt skóry
• Poprawiona bariera skórna
• Ochrona przed wolnymi rodnikami


STOSOWANIE:

Po oczyszczeniu i nałożeniu serum nałóż niewielką ilość kremu na skórę zamaszystymi ruchami w górę, aby zakończyć rutynę AM.

DZIAŁANIA:

Citystem ™, witamina B3, przeciwutleniająca mieszanka ekstraktów roślinnych, witamina C, witamina E, niebiesko-zielone algi, kwas hialuronowy.
LUCIM DAY DEFENSE CREAM CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

P: JAKIE SĄ CELE KREMÓW NA DZIEŃ?
O:
 W ciągu dnia jesteś nieustannie narażony na czynniki stresogenne, takie jak światło słoneczne, ciepło, zanieczyszczenia i wolne rodniki. Krem na dzień chroni skórę przed tymi czynnikami stresogennymi, pomagając zwalczyć widoczne oznaki starzenia, odwodnienia i szkodliwe działanie wolnych rodników. Kremy na dzień mają również wyjątkową formułę do noszenia pod makijaż.

P: JAKA JEST RÓŻNICA MIĘDZY KREMEM A NAWILŻAJĄCĄ?
Odp .:
 Krem na dzień jest bogatszy niż zwykłe środki nawilżające i zawiera jeszcze więcej kluczowych składników, które pomagają skórze, jednocześnie głęboko nawilżając przez cały dzień.

P: O KTÓREJ PORZE DNIA NALEŻY UŻYWAĆ KREMU NA DZIEŃ?
Odp .:
 Zalecamy stosowanie kremu Day Defense Cream jako ostatniego etapu porannej pielęgnacji skóry lub jeśli potrzebujesz dodatkowego nawilżenia w ciągu dnia.

P: CZY MOGĘ STOSOWAĆ KREM NA DZIEŃ Z INNYMI PRODUKTAMI LUCIM?
Odp .:
 tak! W rzeczywistości opracowaliśmy krem ​​na dzień, aby zapewnić najlepsze rezultaty, gdy jest stosowany wraz z innymi produktami Lucim w celu zapewnienia kompleksowej pielęgnacji skóry.

P: DO JAKIEGO RODZAJU SKÓRY ODPOWIADA SIĘ KREM OBRONNY NA DZIEŃ?
O:
 Day Defense Cream to lekki, ale bogaty krem ​​przeznaczony do każdego rodzaju skóry.

P: JAK STOSOWAĆ KREM NA DZIEŃ?
Odp .:
 Aby uzyskać najlepsze rezultaty, stosuj krem ​​na dzień rano. Po oczyszczeniu skóry i nałożeniu serum, nałóż niewielką ilość produktu na twarz zamaszystymi ruchami ku górze.

P: CZY KREM DO OBRONY NA DZIEŃ NIE ZATRZYMUJE ZAPYCHANIA PORÓW?
Odp .:
 tak. Krem na dzień nie zatyka porów.

P: CZY BADASZ NA ZWIERZĘTACH?
O:
 Nie. Wszystkie produkty Lucim posiadają certyfikat Leaping Bunny, który jest wolny od okrucieństwa wydany przez Consumer Information on Cosmetics (CCIC).

P: JAK PRZECHOWYWAĆ KREM NA DZIEŃ?
O:
 Zalecamy przechowywanie go w chłodnym, suchym miejscu w temperaturze poniżej 25 ° C i poza bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. WSKAZÓWKA: W klimacie gorącym lub wilgotnym ten produkt można przechowywać w lodówce w temperaturze 5 ° C.

P: DLACZEGO MÓJ KREM ZMIENIA KOLORY?
Odp .:
 Naturalne właściwości silnych przeciwutleniaczy i ekstraktów roślinnych zawartych w tym produkcie mogą powodować różne odcienie koloru między produktami. Odcienie od kremowego po ciemny beż są normalne dla tego produktu i świadczą o jego naturalnej, botanicznej dobroci. Mimo przesunięć koloru produkt pozostaje skuteczny i bezpieczny.

P: JAK DŁUGO TRWA KREM DEFENSYWNY NA DZIEŃ?
Odp.:
  Przy codziennym stosowaniu produkt powinien wystarczyć na jeden miesiąc.