Bright Eyes Serum


Przywróć blask dzięki Lucim ™ Bright Eyes Serum , które wyraźnie rozjaśnia cienie pod oczami i wygładza drobne linie i zmarszczki dzięki ekstraktowi z brązowych wodorostów, ekstraktowi ze śliwki Kakadu, kofeinie i kwasowi hialuronowemu.


Poznaj najsilniejszą na świecie formę witaminy C: śliwkę kakadu. Ten wyjątkowy, bogaty w składniki odżywcze ekstrakt z owoców, pochodzący z Australii, łączy się z kofeiną i kwasem hialuronowym, aby wyraźnie rozjaśnić skórę, jednocześnie zmniejszając widoczność drobnych zmarszczek i opuchniętych cieni wokół oczu.

Udowodniono naukowo, że zgłoszony do opatentowania ekstrakt z wodorostów (Fucus vesiculosus) zmniejsza obrzęki, cienie pod oczami, zmarszczki i drobne linie wokół oczu w ciągu zaledwie dwóch tygodni.TWOJE ROZWIĄZANIE DLA:

• Widocznie redukuje drobne linie i zmarszczki

• Zmniejszenie obrzęków i cieni pod oczami

• Zwalczanie widocznych oznak starzenia


STOSOWANIE:

Zarówno rano, jak i po południu nałóż na czystą, suchą skórę górnej i dolnej części oczu. Pozwól serum całkowicie się wchłonąć przed nałożeniem dodatkowych serum lub kremów.

CZYNNOŚCI:

Ekstrakt z wodorostów, ekstrakt ze śliwki kakadu, kofeina i kwas hialuronowy.
CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

P: JAKIE JEST CELU SERUM?
Odp .:
 Serum to produkt, który nakłada się na skórę po oczyszczeniu i przed nawilżeniem, aby dostarczyć składniki aktywne bezpośrednio do skóry. Serum zawiera skoncentrowaną ilość składników aktywnych, która jest wyższa niż przeciętne kremy nawilżające. Znane ze swojej skuteczności, często dodaje się je do rutynowej pielęgnacji skóry, aby rozwiązać określone problemy związane z pielęgnacją skóry.

P: O KTÓREJ PORZE DNIA NALEŻY STOSOWAĆ SERUM JASNE OCZY?
Odp .:
 Sformułowaliśmy serum Bright Eyes do stosowania zarówno na dzień, jak i na noc.

P: CZY MOGĘ STOSOWAĆ JASNE SERUM POD OCZY Z INNYMI PRODUKTAMI LUCIM?
Odp .:
 tak! W rzeczywistości stworzyliśmy Bright Eyes Serum, aby zapewnić najlepsze rezultaty w połączeniu z innymi produktami Lucim w celu zapewnienia kompleksowej pielęgnacji skóry.

P: JAK STOSOWAĆ SERUM JASNE OCZY?
Odp .:
 Po oczyszczeniu skóry delikatnie rozprowadź równomierną warstwę w górnej i dolnej części oczu. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, nakładaj dwa razy dziennie na skórę w górnej części kości policzkowej, która rozpoczyna się w oczodole; na zewnątrz, w stronę kurzych łapek w twojej skroni. Nie wcierać w skórę. Zamiast tego pozwól mu wchłonąć się naturalnie.

P: CZY BADASZ NA ZWIERZĘTACH?
O:
 Nie. Wszystkie produkty Lucim posiadają certyfikat Leaping Bunny, który jest wolny od okrucieństwa wydany przez Consumer Information on Cosmetics (CCIC).

P: JAK PRZECHOWYWAĆ SERUM JASNE OCZY?
O:
 Zalecamy przechowywanie go w chłodnym, suchym miejscu w temperaturze poniżej 25 ° C i poza bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

P: JAK DŁUGO BĘDZIE ROZŚWIETLAJĄCE SERUM POD OCZY?
Odp.:
 Przy codziennym stosowaniu produkt powinien wystarczyć na jeden miesiąc.