BLU FROG & BLU FROG 2


Nasza ekskluzywna mieszanka BLU FROG® Advanced Energy jest teraz wzbogacona o potężne suplementy nootropowe poprawiające funkcje poznawcze, które zapewniają ostrość brzytwy i koncentrację na laserze, jednocześnie zwiększając jasność umysłu, kreatywność i motywację. 

Porównaj to z napojami energetycznymi ze sklepu spożywczego, a nie tylko zobaczysz, ale poczujesz różnicę. Bez drżenia, bez fałszywych rzeczy, bez wad. Tylko delikatna, gładka, naturalna słodycz i czyste składniki.FITNESS DLA TWOJEGO MÓZGU

BEZ sztucznych słodzików
BEZ sztucznych aromatów
BEZ sztucznych barwników
BEZ wysokofruktozowego syropu kukurydzianego
BEZ glutenuCzęsto zadawane pytania dotyczące Blu Frog


Czym są BLU FROG® I BLU FROG 2®?
BLU FROG® i BLU FROG 2® to szalenie zdrowe napoje energetyczne oparte na LIMU, które pomagają poprawić wydajność, wytrzymałość i koncentrację. Każda puszka zawiera naszą ekskluzywną BLU FROG® Advanced Energy Blend, która jest wykonana z najnowocześniejszych składników funkcjonalnych, w tym potężnych suplementów nootropowych, takich jak L-teanina i acetylo-L-karnityna, o których wiadomo, że zapewniają długotrwałą, czystą energię i jasność poznawczą. Obejmują one również naszą zastrzeżoną mieszankę wodorostów LIMU z dodatkiem Fucoidanu, certyfikowaną organiczną, niemodyfikowaną genetycznie mieszanką LIMU.

Jaka jest różnica między BLU FROG® a BLU FROG 2®?
BLU FROG 2® to podwyższona wersja BLU FROG®, ale zawiera dwukrotnie więcej naturalnej kofeiny, a także mniej naturalnego cukru oraz węglowodanów i kalorii.

Ile kofeiny znajduje się w BLU FROG® i BLU FROG2®?
BLU FROG® zawiera 80 mg naturalnej kofeiny z nasion guarany. BLU FROG 2® zawiera 160 mg naturalnej kofeiny z nasion guarany i ziaren kawy dla jeszcze silniejszego zastrzyku energii

Ile kosztują BLU FROG® i BLU FROG 2®?
Ceny porównywalne do innych napojów energetyzujących i napojów funkcjonalnych, BLU FROG® i BLU FROG 2® są dostępne w cenie 90 USD za opakowanie zawierające 24 puszki.

Jak duża jest każda puszka BLU FROG® i BLU FROG 2®?
Każda puszka BLU FROG® i BLU FROG 2® zawiera 12 fl. uncji ultra wysokiej jakości płynnego odżywiania.

Czy picie BLU FROG® lub BLU FROG 2® jest bezpieczne dla każdego?
Chociaż każdy z nich jest wykonany z całkowicie naturalnych składników, nie zalecamy picia BLU FROG® lub BLU FROG 2® kobietom w ciąży, dzieciom poniżej 12 roku życia i dorosłym, którzy są ogólnie wrażliwi na kofeinę.

Co robi acetylo-L-karnityna?
Uważany za wspomagający pracę serca i mózgu, ruchy mięśni i wiele innych procesów zachodzących w organizmie, składnik ten pomaga organizmowi w wytwarzaniu energii.

Co to są nootropy?
Wymawiane noh-ə-TROP-iks, znane są z tego, że poprawiają funkcje poznawcze, utrzymując ostrość brzytwy i skupiony na laserze, jednocześnie zwiększając jasność umysłu, kreatywność i motywację u zdrowych osób.

Co robi Tauryna?
Tauryna jest przeciwutleniaczem, który oferuje wiele korzyści, takich jak pomoc w łagodzeniu zmęczenia mięśni i zwiększanie zdolności wysiłkowej.

Co robi Quercetin?
Kwercetyna hamuje rozpad adrenaliny, którą organizm wytwarza w sposób naturalny, dzięki czemu przez dłuższy czas czujesz się pobudzony, nie zmuszając organizmu do wytwarzania większej ilości adrenaliny.

Ile puszek można wypić w ciągu jednego dnia?
Zalecamy wypicie nie więcej niż dwóch puszek w ciągu jednego dnia.

Czy mogę pić BLU FROG® i BLU FROG 2® z innymi produktami LIMU?
Zachęcamy do włączenia ich do codziennej diety z innymi produktami LIMU. Spróbuj wypić BLU FROG® lub BLU FROG 2® przed treningiem, a po treningu wypij LIMU LEAN® Protein Shake, aby odbudować beztłuszczową tkankę mięśniową i pomóc w regeneracji. Picie zalecanych porcji LIMU ORIGINAL® jest również bardzo korzystne dla codziennego wspierania układu odpornościowego.

Jak długo utrzymują się efekty?
Chociaż każdy jest inny i zależy to od poziomu aktywności wykonywanej po wypiciu BLU FROG® lub BLU FROG 2®, średnia długość odczuwanej energii wynosi około czterech godzin.

Co to jest osad w BLU FROG®?
Krystalizacja w BLU FROG® jest czasami wynikiem długotrwałego chłodzenia, ale nadal można ją pić. Po prostu delikatnie nim potrząśnij, zanim zdejmiesz blat!


KORZYŚCI.
Nie wszystkie dni są sobie równe, więc czy twój napój energetyczny nie powinien być dopasowany? BLU FROG 2 ® ma dwa razy mocniejsze uderzenie niż BLU FROG ® z potężnym ciosem dzikiej energii zdrowotnej.

Nasza ekskluzywna mieszanka BLU FROG ® Advanced Energy jest teraz wzbogacona o potężne suplementy nootropowe poprawiające funkcje poznawcze, które zapewniają ostrość brzytwy i koncentrację na laserze, jednocześnie zwiększając jasność umysłu, kreatywność i motywację.

Jeśli chodzi o konwencjonalne napoje energetyzujące, BLU 2 wyprzedza konkurencję skokowo.


FITNESS DLA TWOJEGO MÓZGU ™

BEZ sztucznych słodzików
BEZ sztucznych aromatów
BEZ sztucznych barwników
BEZ wysokofruktozowego syropu kukurydzianego
BEZ glutenu
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *